Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość dorciae
Kasia2000 - wcale Ci sie nie dziwie, ze sie denerwujesz, tez panikowałam i wcale nie bezpodstawnie, takie własnie bóle w nocy i godzinach wieczornych skonczyły sie u mnie poronieniem, ale to nie znaczy, ze u Ciebie tez ma tak byc, trzymam kciuki i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Kasiu ponoć bóle podbrzusza są normalne w I i II trymestrze. Ja też skarze się na nie w nocy. Nospę można brać, ale ja nie stosuje (bo nie chcę się truć), po prostu lezę wygodnie na wznak i przed snem piję przegotowaną wodę z odrobiną soku z cytryny (mi to pomaga, ale wiadomo, że ciąża i bóle z nią związane to indywidualna sprawa). Mi lekarz powiedział, że to normalna sprawa i że macica się rozrasta. Myślę, że nie masz się co niepokoić, bo nerwy mogą Twój stan, Kasiu pogorszyć. Dużo odpoczywaj itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia410
Hej:) No cóż, okres spóźnia mi się już ponad tydzień. Bóle w podbrzuszu kłucie jajników drażliwe piersi a wczesnym rankiem żołądek podrasta mi do gardła ;| dodatkowo wszystko mnie niesamowicie denerwuje. Przejdę kawałek drogi i jestem cala mokra i zdyszana. Robiłam test 3 dni temu ale wyszedł negatywny. Myślę sobie że to może za wcześnie. co myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
Kasia410 - powtórz test, sa dziewczyny, którym dopiero 3 test pokazał, ze sa w ciazy. Masz regularne @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia410
Tak, regularne. Naprawdę, coś dziwnego dzieje się z moim organizmem, po prostu to czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie zrób badanie krwi - jest najbardziej wiarygodne albo wizyta u lekarza. Najlepiej to sprawdzić, jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia410
hmm za kilka dni zrobię jeszcze jeden test z apteki , zobaczymy co wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okresu do tej pory ani widu ani slychu czy jesli stosunek byl 01.12 to testy by wykazaly?? zrobilam 2 negatywne.... okresu brak a brzuch nadal boli . 14.-mam usg to juz jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Witam. Dzisiaj zaczynam 18 tydzień ciąży i powiem, że czasami też mam mocne skórcze w dole brzucha. Jutro mam wizytę u gin to zobaczę co mi powie. Może to przez nerwy, bo w sobotę wychodzę za mąż :-). Cieszę się niesamowicie, a zarazem stresuję :-). Ponoc takie skórcze są normalne ale lepiej sprawdzić niz później żałować. Podrawiam P.S. Gratuluję przyszłym mamom i życzę powodzenia tym, które się starają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
madzik_27 - gartulacje i pomyslnosci na nowej drodze zycia! :) jolkaaa000 - który masz dzien cyklu? jesli testy wyszły neg to zapewne w ciazy nie jestes, ale zalezy kiedy jej robiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no okres mam co miesiac 7 dnia miesiaca do terez cisza . stosunek byl 1.12 oresu brak... test robilam wczoraj czyli 12.12 negatywny i 8.12 negatywny.ostatni okres mialam 2.11 i trwal do 10.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no okres mam co miesiac 7 dnia miesiaca do terez cisza . stosunek byl 1.12 oresu brak... test robilam wczoraj czyli 12.12 negatywny i 8.12 negatywny.ostatni okres mialam 2.11 i trwal do 10.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2.11--10.11- ostatni okres zwykle okresy miewam 7 dnia miesiaca 1.12-stosunek 8.12-test negatywny 12.12-test negatywny Czy to moze byc ciaza- bardzo boli mnie brzuch, jajniki,nerki i nie mam okresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2.11--10.11- ostatni okres zwykle okresy miewam 7 dnia miesiaca 1.12-stosunek 8.12-test negatywny 12.12-test negatywny Czy to moze byc ciaza- bardzo boli mnie brzuch, jajniki,nerki i nie mam okresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
2 listopada, to faktycznie troche mineło, ale jesli testy wychodza negatywnie to musi byc jakas inna przyczyna opóźnienia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
Madzik wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Jola powodów braku miesiączki jest bardzo dużo, idź do ginekologa może potrzebujesz jakiejś ingerencji farmakologicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Bardzo Wam dziękuję:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luteinkaaaaaa
Kochane mam pytanie do was może glupie, ale nie wiem;/ Jak się pije herbate na pusty żolądek to moze zamulic i doprowadzić do wymiotow ? bo ja wlasnie to przezylam.... a jesc mi sie wcale nie chce dlatego wypiłam herbe owocowa i poszlam zwrocic ;/ teraz juz mi lepiej jak zwymiotowalam podejrzewam ciaze, bo po luteinie nie dosatłam okres dzisiaj mija 12 dzien od odstawienia i nadal cisza...mozliwe ze to sa mdlosci poranne czy cos ? dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nawet po herbacie można zwymiotować, (a zwłaszcza po owocowej) i w pierwszych tygodniach często się nie ma ochoty jeść. Ja się przymuszam do jedzenia. Najgorzej jest rano, bo wstaje osłabiona, pusty żołądek, a mnie od żarcia odrzuca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luteinkaaaaaa
dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylik
ja jestem w 8 tygodniu ciazy i czuje sie fatalnie. ciagle jest mi niedobrze, czasem nie wytrzymuje i wymiotuje, jestem zmeczona, ciagle chce mi sie sikac i mam zgage, cycki mnie bola okrutnie a twarz moja wyglada jakbym miala grype albo duzego kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne w I trymestrze, niestety. Przed wstaniem zjedz sobie krakersa albo wypij przegotowaną wodę z cytryną i nie wstawaj gwałtownie. Dużo odpoczywaj, nie przemęczaj się. Pij mleko, a jak nie lubisz (bo to różnie bywa) jedz jogurty. na pewno pomogą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia410
no ja dzisiaj dostałam okres z dwutygodniowym opóźnieniem, swoją drogą to dziwne, że pojawiają sie wszystkie ksiazkowe objawy ciazy, a nagle przychodzi okres. No trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu 410 mogłaś być w ciąży. Miałam tak w maju. Byłam w ciąży i pod 2-óch tyg. dostałam @. Ponoć takie rzeczy się często zdarzają i kobieta nawet nie wie, że była w ciąży. Jeśli odczuwałaś ciążowe dolegliwości to mogłaś być w tzw. ciąży nieprawidłowej zlokalizowanej na szyjce. Czytałam o tym sporo no i rozm. z lekarzem. Ja się dowiedziałam o tym, bo jak coś jest nie tak to zawsze idę do lekarza. Następnego dnia po badaniu miałam już @ i było dobrze. Ciesz się więc że masz ten @ bo mogłoby być nieciekawie. następnym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia410
dziękuję za słowa wsparcia. postanowiłam ze teraz zupelnie nie bede o tym myslec, pelen luz, moze za duzo było emocji i wielkiego oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i powieziano mi ze na usg nie widac zadnego jajeczka ale mam 16 mm grubosci sluzowki tak jak we wczesnej ciazy..... kazali mi brac luteine moze wywola okres ..... no jesli nie mialam okresu no to nie dziwne ze tyle tego jest .... mam nadzieje ze dostane bo jesli stosunek byl 1.12 to jak myslicie by bylo cos malutkiego widac A. i czy po luteinie mozna miec dziwne uczucie w glowie... mam nadzieje ze dostane @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×