Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Dziewczyny, zaraz po zapłodnieniu bolały mnie brodawki, nie mogłam ich dotykać, potem była przerwa i nawet piersi miałam takie normalne jak zawsze, zaczęły mnie boleć tak naprawdę w tym tygodniu. Brzuch mnie pobolewa podobnie jak przed okresem, czy tez w okres, tylko wyżej niż zawsze, pod samym pępkiem. poza tym żadnych objaw ciążowych, z czego się bardzo cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka72
hej,mam taki problem; ostatnią miesiaczke miałam 15 września potem 1 pażdziernika było przytulanko (czyli w dniujajeczkowania) i do dziś niemam miesiączki. zawsze była o czasie. byłam pewna że to ciąża, ale wczoraj pojawiły sie jakieś plamienia takie różowe z małą domieszką krwi i są sporadyczne. robiłam testy, sa negatywne. nie wiem co mam myśleć. mam wszystkie objawy ciąży ale te plamienia mnie martwią. jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u.s
Witam wszystkie Panie mam podobny problem co wiele kobiet powyzej miesiaczka mimo ze zawsze regularna spoznia mi sie dopiero 1 dzien robilam test wyszedl negatywny piersi mnie bola brzuch mam nabrzmialy i boli mnie jak na miesiaczke od dwoch dni strasznie boli mnie glowa oraz pobolewa kregoslup musze jeszcze dodac ze rok temu mialam zabieg na usuniecie polipa z trzonu macicy a w tym roku lekarz wykryl u mnie 2 miesniaki nie wiem juz co o tym wszystkim myslec mieszkam za granica a tutaj niestety z lekarzami jest masakra co o tym wszystkim myslicie ? z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u.s
Witam ponownie z 3 dniowym opoznieniem pojawila sie u mnie miesiaczka najwidoczniej cos sie rozregulowalo tak wiec trzeba dzialac dalej z nadzieja ze sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andy25
Hej dziewczyny mam problem. Mamy z meżem jednoroczną córkę, na razie nie planujemy dzieci. Kochaliśmy sie bez zabezpieczenia w 21 dniu cyklu. Po stosunku lekko krwawiłam, ale myslałam ze to efekt zblizającego sie @. Pó dwóch dniach plamienie ustało. Dzis powinnam dostac @, a nie mam. Temperatura powyżej 37 st i latam do ubikacji często. Odczuwam suchość, a nieznaczna wydzielina jest troszkę podbita krwią. Czy to może oznaczac, ze jestem w ciąży??? Prosze odpiszcie co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann2010
witam;) mam pytanie, otoz od 5 lat jestem na pigulkach antyoncepcyjnych gdyz nie planuje jak narazie malucha. ponad miesiac temu przebrnelam przez wstretna grype zoladkowa. I tu pytanie do bardziej doswiadczonych. Rozumiem ze pigulki z ta grypa mogly nie zadzialac poprawnie, jak nigdy okres spoznil mi sie ale tylko 1 dzien, od jakiegos tygodnia codziennie rano mi nie dobrze, ciagle jestem zmeczona i najchetniej caly dzien bym spala i piersi mam nie tyle bolace co 'ciezkie', poza tym boli mnie podbrzusze. jezeli jestem w ciazy to bylby to dopiero 4-5 tydzien. nie zawszesnie na jakiekolwiek objawy? na test za wczesnie bo planowo okres powinnam dostac w poniedzialek 1.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann2010 nie za wcześnie, ja objawy takie jak bolące sutki to miałam praktycznie od tygodnia po zapłodnieniu!! a teraz to już jest fatalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann2010
dziwne bardzo, zrobilam 2 testy i wyszly negatywne, nudnosci rano juz nie mam ale podbrzusze boli jak na okres ktory powinnnam dostac w poniedzialek chociaz nigdy mnie nic nie bolalo i piersi nadal sa 'ciezkie', niestety mysle ze to tylko stres tak na mnie wplywa, ale dla pewnosci test powtorze w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wczoraj bylam u swojej gin bo mimo przebytej @ bolaly mnie ciągle piersi,zrobilam dwa testy i wyszly pozytywne..natomiast ona na USG nie zobaczyla jeszcze ciąży..to znaczy ze ciąża jest jeszcze za mala czy to moze byc ciąża pozamaciczna,jak myslicie?i od czasu do czasu pobolewa mnie podbrzusze,gin przypisala mi nospe i kazala w poniedzialek zrobic bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:* Od kilku dni czuję się jakoś dziwnie. Okres spóźnia mi się trzy dni. Piersi bolą mnie, powiększyły się i mam takie uczucie jakby miały zaraz eksplodować. Poza tym kłucie jajników, dosyć mocne przez cały dzień, czuję się jakbym była przeziębiona, ma gorączkę37.2, lekką zgagę i boli mnie kręgosłup w części lędźwiowej. Czy to może być ciąża??Od pół roku staramy się z mężusiem o dzieciątko i mam ogromną nadzieję że moje to własnie TEN MOMENT...W grudniu 2009 poroniłam w 8 tygodniu. Mam mieszane uczucia i nie wiem co myśleć. Robiłam test w piątek rano ale wyszedł negatywny. Czy mógł się mylić?Może zrobiłam go za wcześnie?Proszę o odpowiedz.Całuski dziewczyny:***** Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:* Od kilku dni czuję się jakoś dziwnie. Okres spóźnia mi się trzy dni. Piersi bolą mnie, powiększyły się i mam takie uczucie jakby miały zaraz eksplodować. Poza tym kłucie jajników, dosyć mocne przez cały dzień, czuję się jakbym była przeziębiona, ma gorączkę37.2, lekką zgagę i boli mnie kręgosłup w części lędźwiowej. Czy to może być ciąża??Od pół roku staramy się z mężusiem o dzieciątko i mam ogromną nadzieję że moje to własnie TEN MOMENT...W grudniu 2009 poroniłam w 8 tygodniu. Mam mieszane uczucia i nie wiem co myśleć. Robiłam test w piątek rano ale wyszedł negatywny. Czy mógł się mylić?Może zrobiłam go za wcześnie?Proszę o odpowiedz.Całuski dziewczyny:***** Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiiaa
To spróbuj zrobić jeszcze raz z rannego moczu :)) np jutro :)) Achh pamiętam jak ja wyczekiwałam każdego jednego sygnału że może właśnie się udało, latałam po forach i szukałam odpowiedzi na moje dolegliwości a gdy wyszła mi druga kreseczka na teście to szukałam czy taka cienka to też ciąża i co chwile spoglądałam na test bo nie mogłam uwierzyć a teraz za 2 miesiące mój synek będzie na świecie. Powiem Ci ze każdy przechodzi ciąże indywidualnie i ma inne dolegliwości ja np miałam bardzo obolałe piersi a nie tak jak niektórzy mówią ze tylko sutki-przez całą ciąże ( jak do tej pory) nie bolały mnie same sutki, miałam 20-40 sekundowe bóle w dole brzucha jak na miesiączkę i podwyższoną temperaturę ok 37 przez mniej wiecej 2 tygodnie a pierwsze objawy miałam już 3 dni po przewidywanym zapłodnieniu i byłam pewna że to nie może być ciąża bo nie zauważyłam śluzu płodnego.. Miło wspominam tamte czasy :) póżniej to już odrzucało mnie strasznie od mięsa z makaronem i sosem i róznych takich rzeczy. Pozdrawiam i życzę pięknych 2 kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochana za odpowiedz:)Kurcze...żyję nadzieją...Rzeczywiście dopatruję się w każdym objawie czegoś szczególnego...A może zwyczajnie shizuję??:))W piątek mam mieć robioną morfologię, więc od razu zrobię sobie betę:)Wtedy będę miała pewność:)No ale jeszcze może się wiele wydarzyć...Trzymaj kciuki proszę:***Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAAAAAAAAgda
Gratuluję!!! My też staramy się od pół roku. Do planowanego okresu jeszcze tydzień. Dlatego zastanawiam się czy moje objawy mogą świadczyć o poczęciu czy nie. Mam 37,2. Poza tym bóle w podbrzuszu... nie jakieś silne ale trudno je zignorować i dość często chodzę do łazienki. Ach i trochę kręgosłup w części lędźwiowej mnie pobolewa. Tydzień temu byłam u lekarza ogólnego i mocz mam ok, więc to nie zapalenie pęcherza. Ale... czy kilka dni po ewentualnym zapłodnieniu mogą już być objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Miałam podobne objawy do Twoich- lekka gorączka, częste siku, bóle krzyża w części lędzwiowej, białawy śluz. To może być to(OBY BYŁO!!!), najlepszym sprawdzeniem jest test w dniu spodziewanej miesiączki, powinien wykryć ciążę. A kiedy powinnaś dostać @?Ja nie byłam jeszcze u lekarza, wizytę mam za tydzien w poniedziałek, denerwuje sie. Oby wszystko było dobrze:(Kolejnego poronienia nie zniosę:(POzdrawiam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avalon25
Cześć :) I jak chciałabym zasięgnąć porady, i dowiedziec się co inni o tym myślą. Dni płodne miałam od 19 listopada. Czy jest mozliwe odczuwanie bólu piersi i wzdętego, ciążącego brzucha, no i rzadkie zawroty głowy. Mgła przed oczyma. Po prostu hipotetycznie zastanawiam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAAAAAAAAgda
do kaliope... Trzymam kciuki, bądź dobrej myśli! :) U mnie do miesiączki jescze trochę, bo mam dość długi cykl - 31 dni, więc ewnetualna @ 10 grudnia. Aczkolwiek wydaje mi się, że moja faza lutealna trwa dłużej niż 14 dni, ponieważ w 14 dniu cyklu miałam owulację - akurat byłam u ginekologa. Teraz piersi bolą mnie niemiłosiernie, ale nie tak same tylko przy ruchu lub dotyku. Ból podbrzusza się pojawia co raz. Temperatury już nie mierzę, bo nie chcę się nakręcać. Bardzo bym chciała...żeby to była ciąża. Ale jak nie będzie to trudno. Staram się podchodzić do tego spokojnie ponieważ już zaczynałam popadać w jakąś paranoję... Współczuje z całego serca kobietom, które poroniły... :( Ale naprawdę, bądź dobrej myśli. Są już dwie kreski. To świetny początek :) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAAAAAAAAgda
Avalon 25... wszystko możliwe :) Ale różnie może być. :) Chyba pozostaje cierpliwość... i wykonanie testu wkrótce ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAAAAAAAAgda
u mnie jednak wciąż bez dziecka, może trzeba się z tym pogodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avalon25
Madziu -a może tak po prostu spontanicznie, nie myśleć o tym. Zająć się życiem. Największe cuda przychodzą ot tak na świat. Wszystko ma swój czas... Tylko pozwól sobie sprawić niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
wiatam was dziewczyny chcialam sie przylaczyc :) widze ze jakos ciagniecie ten watek :) my tez staramy sie o dzidziusia.. narazie bezowocnie.. :( moja ostatnia @ zaczela sie 15 listopada.. a wiecie co najdziwniejsze? ze dwie poprzednie zaczynaly sie 15 wrzesnia i 15 pazdziernika.. hmm.. ciekawa jestem czy 15 grudnia tez dostane.. oby nie ... :(:( dziecko to u mnie temat nr 1.. naprawde.. staram sie wyluzowac ale jakos kiepsko mi to idzie.. mam jeden jajnik.. a z tym strach ze moze nigdy sie nie udac :(:( wiecie jak to jest.. tak bardzo bym chciala. :(:( wczoraj glupia zrobilam test bo nie wytrzymalam .. i jedna kreska :(:(:( ale ciazgle mam nadzieje .. bo wiecie jak.. przed spodziewana @ a w dodatku nie z pierwszego moczu.. tak bardzo bym chciala zeby sie udalo .. powodzenia wam zycze i sobie rowniez :) pozdrwiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Moim zdaniem tylko wczesna ciąże może wykryć dobry ginekolog badaniem dopochwowym czyli wizernikiem i polecam badanie krwi na wykrycie ciąży . Ja obecnie w 3 tyg ciąż moje 3 maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Czekałam na @ i nic nie ma 4 dni po zrobiłam test ciążowy wyszyły dwie krechy . Pojechałam prywatnie do pani ginekolog zrobiła usg nic nie stwierdziła dopiero po badaniu dopochwowym stwierdziła wczesną ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Zastanawiam się dlaczego nie którym bóg nie chce dać dzieciątka , a mnie daje w nadmiarze . Mam nadzieje że dam rade wychować córkę 4,5 lata syn 3 latka i teraz maleństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
sylwka87 - to powinnas sie cieszyc! 87 to twoj rocznik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Tak mój rocznik . Mam 23 lata i już 3 w drodze ginekolog stwierdził na 85 % ciąża . Na początku mnie to przerosło nikt się nie cieszył 3 dziecko jak dasz rade?. Moje koleżanki na studiach a ja dzieci ALE CIESZE SIĘ .Robiłam Beta-HCG - 9139 między 5 ,6 tygodniem nie znam się zabardzo na tym? ,a ginekolog stwierdził 3 tyg wczesną ciąże prywatnie . W dodatku kuje mnie jakby ciągnie lewa strona podbrzusza i kregosup tak lettko boli , a do gina mam być 10 stycznia dopiero .Wybaczcie błędy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×