Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość Lena702
Witam wszystkich:) mam takie pytanie do Was...ostatni raz @ miałam 16 marca a mamy już 1 marca, od ponad tygodnia mam bóle w podbrzuszu, dodatkowo bolą mnie piersi, mam problemy ze snem. Czy to może być ciąża?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 1876
czesc dziewczyny, mam podejrzenie ze moge byc w ciazy, poniewaz 28 powinnam dostac@ i poki co nic, testu jeszcze nie robiłam ale dziwnie sie czuje, taka rozbita jestem, glowa mnie boli... jedyne co to temp.sie nie zgadza 36,8. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
nowa 1876 ja miałam dostać naj pozniej 27 i w ten sam dzień robiłam test tylko z tego względu że dzień wcześniej na owulke z ciekawosci sobie zrobiłam i wyszły mi 2 krechy się zdziwiłam że mam przed @ owulkę wiec zrobiłam test ciążowy i od razu mi wyskoczył pozytywnie . Ale takie podejrzenia to nie oznaczają nic konkretnego jeszcze, bo mi @ spuzniła sie raz nawet tydzień co zawsze mam regularnie rób teścik i nie zwlekaj jak wyjdzie to będziesz następną szczęściarą pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Lena702 Zrób test ciążowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena702
Aniela6 najlepiej test ciążowy kiedy zrobić??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Lena702 Z tym to jest różnie mi wykrył w dniu spodziewanej @ a z pierwszym dzieckiem dopiero po kilku dniach testy są różne są takie co wykrywają nawet na kilka dni przed spodziewaną @ jak już parę dni ci się spuznia to bez obaw rób od razu ale najlepiej z rana powinien już wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena702
Mi @ spóźnia się już ponad dwa tygodnie:) I Aniela6 dzięki za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Lena702 ja na Twoim miejscu juz bym robila test:-). Mi @ spozniala sie 6 dni i zrobilam test. Wynik wyszedl pozytywny:-). Pare dni pozniej bylam u lekarki i stwierdzila ze jestem w 6 tygodniu ciazy:-). Teraz 20 maja moja coreczka konczy roczek:-). Trzymam kciuki za wszustkie staraczki i te ktorym sie udalo:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja37
witam serdecznie, czy któraśw kobiet miała slinotok w czasie ciąży , bo ja mam od 7 tyg. a jestem już w 12 tyg.wredna przypadłość i nie wiem kiedy przejdzie, napiszcie coś o tym,dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Madzik_27 A czy ty też miałaś kucia w okolicy jajników moze ty coś wiesz i może doradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Aniela6 miałam takie kłucia ale one były w moim przypadku zdrowym objawem ciąży. Moja lekarka kazała mi się tym nie przejmować, dużo odpoczywać i nie stresować się za bardzo:-). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Dzięki , to jak ty tak miałaś to znaczy że jest ok . Martwi mnie tylko to czy mam odejść z pracy czy dalej pracować bo mam ciężką pracę a już teraz czuję się trochę zmęczona , poza tym miałam już poronienia i tego sią obawiam żeby tym razem nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Aniela6 a nie mozesz isc na zwolnienie? Po co od razu rezygnowac. Oni Cie zwolnic nie moga, a zawsze pare groszy dodatkowych sie przyda. A pytalas lekarza o te klocia? Bo jesli nie to moze zapytaj. Niech rozwieje Twoje watpliwosci tym bardziej ze kiedys poronilas. Badz dobrej mysli :-) a nad praca jeszcze sie zastanow. Moj zaklad pracy zlikwidowano na koniec sierpnia 2009 a po dwoch tygodniach dowiedzialam sie o ciazy i nic nie moglam juz zrobic. Ty jestes w lepszej sytuacji bo sama mozesz zdecydowac co zrobic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Ja dopiero będę szła na pierwsza wizytę więc się nie pytałam ale na pewno zapytam. Ze zwolnieniem to i tak mi się za bardzo nie opłaca bo pracuję jedną 4 czasem 3 etatu więc dużo nie tracę. Może trochę popracuję jeśli mi nie skażą dzwigać potem zobaczymy dzięki za radę .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Aniela6 generalnie praca to jest potrzebna do ubezpieczenia, no chyba że będziesz prowadzoną ciążę miała prywatnie. Jeśli Ci pójdą na rękę to czemu nie, ale musisz się oszczędzać i obserwować. Nie warto ryzykować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Aniela6 jeszcze jedna sprawa:-). Nie wiem jak to jest w tym roku, ale jak ja zaszłam w ciążę to do 10 tygodnia ciąży musiał zobaczyć mnie lekarz, żebym dostała becikowe:-). Zawsze to parę groszy na dzidziusia potrzeby:-) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
U mnie jest trochę inaczej bo nie jestem w kraju tylko zagranicą ,więc ubezpieczenie i tak mam i wszystkie leki za darmo. Wiem że w pracy nie polepszą mi warunków tylko będę musiała robić jak do tej pory albo każą mi odejść za porozumieniem i brać zasiłki. Nie mam chyba nic do stracenia, o oszczędzę na zdrowiu i dzidzi. No nie wiem trochę się boję że jednak mogłabym się przedzwigać i coś by się mogło stać.Ale z drugiej strony to chciałabym pracować. Szkoda że wcześniej nie pomyślałam o zmianie zawodu na trochę lżejszy :-) Ale to się ma do siebie że po czasie się myśli o tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Aniela6 nie chcę Ci mówić co masz robić, ale chyba powinnaś zrezygnować z pracy dla dobra dziecka i własnego. Ja tak bym zrobiła. po co się narażać i dzidziusia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Witam. Cos tu pusto sie zrobilo. Dziewczyny zajete ze nie pisza:-). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
witam, ja czekam na @ do 3 czerwca. mialam rozne objawy wczesniej typu klucia w jajnikach , duzo sluzu i bardzo wilgotno, nagle ataki goraca. Z tego wszytkiego pozsotalo tylko to ze czesto siusiam, i piersi mi urosly, ale nie bola, sutki staly sie bardziej wrazzliwe i odstajace. Nie wiem czy to ciaza. nie chce sie wkrecac. wiec czekam na razie cierpliwie. a co u was piszcie dziewczyny. razme razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
halo czy ktos tu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Widzę że dawno tu nikogo nie bylo:( Od jakiegoś czasu czytam to forum. Dziewczyny mam mały problem i nie wiem czy mam się martwic czy nie. Niestety nie wiem czy współżyłam podczas owulacji, ponieważ w ostatnich miesiącach troszkę rozregulowała mi sie @. Mianowicie zazwyczaj moje cykle trwały 30-32 dni. W marcu mialam @ 11 marca, a potem przyszla po dwóch tygodniach 30 marca. Później przyszła w 36 dc. czyli dopiero 5 maja. Od tamtej pory @ jeszcze nie mialam. Teoretycznie zakładając, że moje cykle trwają 30-32 dni, to ostatecznie powinnam dostac @ wczoraj. Gdy przytulamy się z chłopakiem stosujemy stosunek przerywany, jednak 18 maja było inaczej, i myślę ze wtedy mogłam miec owulacje, bo miałam plamienia tak jak co miesiąc. Półtora tygodnia później (około 27 maja) pojawił się dziwny biały śluz, takiego jeszcze nie widziałam, bo byl on bardzo gęsty, aż się prawie granulował i był całkowicie biały. Wiec nie wiem czy to może byc ciąża, bo z tego co czytałam tutaj na forum to śluz implantacyjny był zazwyczaj różowawy lub brązowy. Dziewczyny miałam ten śluz przez 3-4 dni, i występował on co jakiś czas, tak raz, dwa razy dziennie. Do tego w tym samym czasie miałam leciutkie bóle w podbrzuszu, ale takie minimalne i jak by kłucie jajników, raz z jednej strony, a raz z drugiej. Dodam też ze przed @ nigdy mnie nie bolał brzuch, w ogóle przed @ nie mam żadnych dolegliwości. Tak jak mówiłam ostatno mam wszystko rozregulowane, wiec w sumie @ może jeszcze przyjść. Ale jednak mam przeczucia ze mogłaby to być ciąża. Dziewczyny co o tym sądzicie, czy możliwe jest, że zaszłam w ciąże? Dodam że mój chłopak w obecnej chwili nie bardzo by chciał dzidziusia, ogólnie chce mieć dzieci, ale jeszcze nie teraz. Ma dodatek nie jesteśmy w sformalizowanym związku i nie mieszkamy razem. Jesteśmy jeszcze młodzi, mam 21 lat, wiec na dzidziusia jeszcze czas, jednak ja bym się cieszyła gdyby to była ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIANA1983
witajcie dziewczyny Nie wiem co mam myslec. w kwietniu mialam normalny okres w maju mialam okres ale trwal tylko 2 dni. Pozniej kilka dni pozniej mialam plamienie przez 2 dni. Okres powinnam dostac 10 czerwca a jest juz 12 i nie mam okresu. Mam klucie w dole podbrzusza. Czuje sie zmeczona. Mam takze suchosc w pochwie. Co myslicie dziewczyny. Poczekam jeszcze tydzien i zrobie test. Test zrobilam zaraz po plamieniu i wyszedl negatywny... Nie planowalismy dzidziusia ale jesli jestem w ciazy to bede sie cieszyla. Piszcie kochane co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Witam. Diana1983 po przeczytaniu Twojego watku przypomniala mi sie moja przygoda:-). Zawsze mialam dlugie i regularne cykle, wiec pewnego miesiaca kiedy moja @ trwala raptem dwa dni, potem byly plamienia przez dzien lub dwa i koniec, pomyslalam ze cos moze byc inaczej. Ale czekalam spokojnie. Przyszedl kolejny miesiac i @ sie nie pojawila wcale. Odczekalam 6 dni od spodziewanej @ i zrobilam test. Wynik jest taki ze dzisiaj mam prawie 13 miesieczna wspaniala coreczke:-). Jesli moge cos Ci doradzic to poczekaj do 16 czerwca i zrob test:-). Mam nadzieje ze wszystko bedzie po Twojej mysli:-). Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIANA1983
Dzieki Madzik. Weszlam tu na forum bo nikomu o swoich domyslach nie mowie bo wiem ze by sie cieszyl chlopak i rodzinka ale nie chce zapeszyc ale do tej pory cykle moje byly regularne. Dobrze jest moc sie tutaj wygadac. Gratuluje coreczki Madzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Witam Kobietki jestem tu nowa i mam podobne pytanie jak DIANA1983 otóż miesiączke powinnam dostać 13.06 a tu nic... zrobiam test 14.06 ale negatywny (po paru godzinach wyszla wyraźna kreska ale to chyba błedny wynik nie do interpretacji) wiec dzis rano tj 15.06 zrobilam kolejny i znowu negatywny. dodam ze mam objawy jak na @ + słabe kłucie w lewym jajniku ale przede wszystkim temperatura od kilku dni na poziomie 37,1 (mierzona zawsze rano o 7) jestem na duphastonie i lekarka powiedziała ze mam brac dopóki nie wystąpi @. a ja ani @ ani testu pozytywnego . nie wiem co robic odłozyc duphaston czy brac jeszcze i czekac na pozytywny wynik? kiedy najpóźniej wyszły wam testy pozytywne? co ma oznaczeac te tempka wysoka? DIANA1983 a co u ciebie robiłas juz drugi tes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIANA1983
czesc Asiula15. Ja dzis dostalam okres ( tak mysle ) ale bezobjawowo zupelnie. Nic mnie nie boli. Normalnie okres u mnie trwa 4 dni. Dam znac co i jak a 2 test zrobie jesli to krwawienie potrwa tylko 2 dni. Jesli test bedzie negatywny pojde do ginekologa bo to sa jakies zaburzenia mojego cyklu bo jak wczesniej wspominalam moj okres byl jak w zegarku a teraz 2 dni jakies plamienia i spozniony okres o 5 dni. Zobaczymy. Odezwe sie i dam znac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
do DIANA1983 Ja tez miałam identyczną sytuacje rok temu ale, ale mi test ciążowy zdążył wyjść pozytywny w 34 dniu cyklu miałam słabą kreske. poszłam na hcg z krwi wynik 86 wiec sie ucieszyłam ale lekarz powiedział ze aby rozpoznać prawidłowo rozwijająca sie ciąże nalezy wykonac druga bete po dwóch dniach (przyrost powinien sie podwoic). niestety mnie po dwóch dniach urosła raptem do 95 wiec załamka. na drugi dzien przyszedł @ niestety. lekarz stwierdził ze az do 50 % kobiet nawet nie wie a wten sposób traci zarodki. po prostu natura odrzuca te slabe. ale ja zrobiłam sobie po tym pomplet badan Tsh Przeciwciała prolaktyna progesteron i pare innych. do leczenia wyszła tarczyca i prolaktyna i druga fazę cyklu stymuluje duphastonem i mam nadzieję ze tym razem pójdzie mi lepiej. dlatego jeszcze chce sie wstrzymać z testem troche boję sie powtórki tematu z zeszłago roku... jeszcze poczekam kilka dni a tymczasem DIANA1983 głowa do góry na pewno nam sie uda. a w twoim niku jest data urodzin, bo ja z tego samego rocznika bym była co ty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIANA1983
asiula 15 tak to moj rocznik :) trzymam kciuki. Bedziemy probowac w tym miesiacu bo chcialabym dzidziusia na swieta :) pisz jak u ciebie starania. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiii83
Cześć dziewczyny!!! Może któraś miała podobną sytuację.... Generalnie mam regularne cykle co 28 dni a teraz @dostałam tydzień za wcześnie i trwał max 2dni po czym po 2dniach dostałam plamienia, które trwało jeden dzień. Nie wiem co mam sobie myśleć bo nie chce robić od razu testu i się rozczarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×