Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

hej dziewczyneczki,gratuluje małych istotek w brzusiu. Mam pytanko czy we wczesnej ciąży takiej jak teraz miałyscie ...zgagę?Ja jestem po 2 testach, kreski jedna słabsza w drugim mociejsza. Dokucza mi zgaga własnie w nocy jeśc nie dam rady bo co zjem to się cofa.Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, wiesz ja nie mialam zadnych objawow takich jak wymioty, czy mdlosci. Bolala troche glowa, jesc sie chcialo, piersi wieksze, bole brzucha. Ktoras z dziewczyn na pewno odpowie, ale mysle ze zgaga jak najbardziej moze wystepowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenka1234
Witam u mnie dziś 30 dc @dalej brak robiony test w 27 test ciążowy z bladą drugą kreska a dzisiejszy negatywny nie wiem co mam myślec bardzo bym chciała już byc w ciąży ale poczekam jeszcze pare dni i jak @ nie przyjdzie to powtórze test pozdrawiam miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela123
hej dziewczyny.mam mały problem ostatnia miesiaczke mialam 25,12,11 i od tamtej pory nic. podkresle ze miesiaczkuje regularnie. ostatnio mam takie dziwne bole podbrzusza niby takie jak przed okresem ale nic sie nie dzieje i do tego bol krzyza... robiłam 3 testy ale niegatywne;/ moze ktoras z was miała taka sytuacje bardzo prosze o odpowiedz! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Dziewczyny! Amela coś jest nie tak... Moim zdaniem nie ma na co czekać, jak najszybciej powinnaś się skontaktować z lekarzem. Testy czasami są zawodne, a więc tylko lekarz rozwieje Twoje wątpliwosci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
Witam;) Mam pytanko, czy kłucie jajników zwiastujące ciążę występuje w jednym jajniku czy w obu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.jestem tu nowa.gratulacje dla przyszlych mamus. sluchajcie mam regularny okres,nawet bardzo co 29dni o tej samej porze zawsze.dzis mija 5 dzien jak nie pojawia sie @.robilam test i byl negatywny.do wszystkiego doszlo 5 lutego i to byl dzien plodny.wiem bo wszystko zapisuje bo chcemy miec rodzenstwo dla synka.czyli 3 tygodnie mija od stosunku.nie wiem czy mam sie cieszyc ze to ciaza.dodam ze 4ipol roku temu tez tak mialam,bylam w ciazy a 5 testow robionych w odstepach bylo negatywnych.bardzo chcialabym byc w ciazy,ale narazie sie nie ciesze za wczesnie.moze odczekam kilka dni i zrobie kolejny test,choc mnie kusi wizyta u lekarza,ale oni krzycza jak sie za wczesnie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
Wiele dziewcząt pisze że test wyszedł niegatywny a ciąża była, wiec moze i u Ciebie tak będzie, tego życzę z całego serca. A czym testujesz? Polecam Acon ultraczuły albo Bobotest strumieniowy, one maja czułość już od 10 a wszystkie pozostałe od 25. Generalnie to najbardziej wiarygodna jest beta z krwi! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam jakis dziwny test pierwszy raz spotkalam te nazwe cos na Q sie nazywal.jutro polece po bobo-test.albo jeszcze poczekam.doszukuje sie jakis objawow ale nic.no jakis czas temu bylo mi niedobrze.ale przy pierwszym dziecku wogole zadnych dolegliwosci ciazy nie miala,no moze zaparcia mi potem doskwieraly.kuło mnie cos po lewej stronie brzucha,ale nie ciesze sie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
Quick view czy jakos tak zapewne... ;) słyszałam że dobre są ale wskazują dopiero taką już dużo po terminie @ ciążę. Kiedy najwcześniej można odczuwać mdłości i zawroty głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela123
Wiem ze cos jest nie tak Kaatarina87 :( czekam na wizyte u ginka. czy to możliwe zebym była w ciązy? nigdy czegos takiego nie miałm a tutaj 2 m-ce brak okresu. troche sie obawiam. mam nadzieje ze to nic złego a gdyby ciąza to radosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
a jaki ma być śluz po owu jeśli to ciąża??? biały ale taki też cignący jak płodny czy bardziej jak hmmm... budyń? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
To cudownie bo ja też mam raczej wodnisty! :))) Jest on taki biały, mętny tylko czasami na bieliźnie troszeczkę takiego gęstego widzę,,, Czy po tygodniu powinny już boleć piersi?? Ja mam kłucie jajników, czasami jakby mnie lekko mdli i kręci się w głowie, ale to może być też przez pogode :( Piersi nie bolą wcale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten test nazywal sie QUIXX.moj sluz tez jest bialy i wodnisty.do tego zaczynaja mie bolec piersi.a moze to na okres juz sama ie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,dawno już się nie odzywałam ale śledzę cały czas Wasze wypowiedzi. Gratuluje tym którym się udało i trzymam kciuki za te które nadal się starają:) ja już odpuściłam nic mi nie wychodzi choć tak bardzo bym chciała. Moja córeczka(3lata) też już coraz częściej wspomina ze chciałaby siostrzyczkę a ja jak na złość nie mogę spełnić naszych marzeń. Za tydz mam wizytę u gin ponieważ zawsze miałam regularny okres,a teraz raz 5 dni wcześniej,raz 5 dni później koszmar. Mimo codziennych starań nic......nawet mimo stosowania testów owulacyjnych...może to jeszcze nie czas na 2 drugie dziecko. Tak sobie to tłumacze bo inaczej zwariuje. Pozdrawiam kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela123
mam biały sluz na bieliznie boli piersi zadnych. dzisiaj wizyta u ginekologa. troche sie boje ale jak juz bedzie wszystko jasne to odetchne z ugla:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Amela daj znać po wizycie u lekarza... trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnmie wrocilam od ginekologa.to nhie ciaza:(torbiel jajnika z ktorym juz kiedys mialam do czynienia.teraz luteina a potem tabletki anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela123
mam nadzieje ze to nic powaznego. jak tylko wróce od lekarza wejde i napisze co i jak:) a takie objawy jak mam moga sugerować ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
Mój sluz jest coraz bardziej wodnisty, chyba nigdy takiego nie miałam, dziś w pracy towarzyszyły mi mdłości leciutkie ale jednak. Do testowania jeszcze 5 dni :( choć pewnie zrobię prędzej teścik ;) Tak sie tylko zastanawiam dlaczego od kilku dni czuje lekkie kłucie jajników (obu ale nie jednocześnie) hm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela123
tak więc wrociłam od lekarza. w cizy nie jestem... wszystko ogolnie ok dostałam tabl. na wywołanie miesiaczki a powod braku mesiaczki prawdopodomnie hormony ale sam nie wie. pobrał cytologie za 3tyg wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tak sobie czytam wszystkie wpisy od mojej ostatniej wizyty tutaj i podziwiam siłę i determinację niektórych z Was... Po takich długich staraniach, po stratach ciąż wciąż się nie poddajecie i to jest piękne! Ja z mężem postanowiliśmy zacząć starania pod koniec 2012, , w sierpniu przeprowadzamy się do mojego rodzinnego domu, bo trwają remonty po dostawieniu dobudówki, w 2013 kończę studia, ale nasze dzieciątko pojawiło się wcześniej. Zaczynamy właśnie 13 tydzień. Wszystko jest ok. ale tak mnie naszły myśli, że co by było gdybym miała wszystko zapięte na ostatni guzik, a nie mogła zajść w ciążę przez długi czas, chyba nie umiałabym obie z tym poradzić. Podziwiam przyszłe MAMUSIE, które się nie poddają i wierzę, że w końcu Wam się uda. Pozdrawiam wszystkie te z maluszkami w brzuszkach i te z maluszkami w marzeniach (jak narazie) i trzymam kciuki, by jak najszybciej z marzeń przeniosły się pod Wasze wielkie serduszka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkl
wczoraj kochałam się z moim chłopakiem oczywiście zabezpieczyliśmy się( prezerwatywa) na wczorajszy dzień przypadało 14 dzień cyklu menstruacji czyli dzień owulacji cykl trwa 28 dni . Dziś mam bóle jajników, źle się czuję cały dzień. może mam takie wyobrażenia i może mi się tylko tak wydawać ale czy jest możliwość zauważenia pierwszyk oznak ciąży dzień po stosunku? proszę o odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkl na pewno objawy ciąży nie występują dzień po stosunku.Więc niepotrzebnie się martwisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Drogie dziewczyny! prosze o porade! otoz... bralam tabletki antykoncepcyjne. W 3 tygodniu ich brania zapomnialam 2 tabletek ( dokladnie 17 i 20 tabletki ). Nie zastosowalam sie do ulotki i zrobilam przerwe. w 2 dniu przerwy bardzooo rozbolal mnie jajnik . Podejrzewalam owulacje , byla by ona 7 i 4 dni po zapomnianych tabletkach. lecz pytanie ... czy owulacja bylaby mozliwa? dodam , ze krwawienie z odstawienia wystapilio , lecz bylo troszke skapsze niz zawsze. Przerwalam tabletki akutalnie , poniewaz doszlam do wniosku , ze jesli mozliwa by byla ciaza , to nie chcialabym dziecku zaszkodzic stosujac nadal hormony. Teraz ciagle bola mnie jajniki , czesto jest bol intensywny , miewam zawroty glowy , bole glowy. Od domniemanej owulacji mineloby 9 dni. dziewczyny , co o tym sadzicie? czy ciaza jest mozliwa???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
Anika_F Ja pamiętam że jak brałam Yasmin to tam w ulotce było napisane jakie ryzyko jest ciąży przy pominięciu tab. w poszczególnych dniach/tygodniach, nie pamietam dokładnie bo dawno to było. Generalnie myślę, że owulacja jak najbardziej mogła wystąpić (@ + ból jajników) I pisz co się dzieje.. ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do teacher26 : bede testowac w sobote lub niedziele , to dam znac jaki wynik :) tylko czy 14 dni po stosunku to nie za szybko na test? bo jak juz robie to chcialabym miec pewnosc jak sie sprawy maja :) co sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×