Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość karolina456
Poziomka Kochaną te Twoje rozstepy to naprawdę dziwny objaw jak na @.Myślę że napewno jesteś w ciąży. U mnie na piersiach są tylko zielone zylki.Do tego są duże i takie nabrzmilale tak że stanie jest już za mały. Śluz przezroczysty. Nie wiem musiałbym iść do lekarza się miesiąc trzeba czekać i to mnie martwi. Pozyjemy zobaczymy może wkońcu ten okres nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ja tez mialam za mały i musiałam kupic nowy le jak tak dalej beda rosly to bede i nastepny potrzebowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Ją z natury mam dość duże bo rozmiar D. A jak będę potrzebować większy to chyba na miarę. Bo pod biustem mam 75 więc już teraz jest mi ciężko dostać stanik. A dzieje Ci się coś z sutkami? Brodawki ciemnieja lub powiększyły się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Tobie to już chyba można po malu gratulowac. :-). U mnie Sutki też jakby trochę większe ale kolor bez zmian. Chyba że to tylko moja wyobraźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Koniecznie napisz jak zrobisz test jestem bardzo ciekawa co na nim tam się pojawi . Zycze Ci Kochana tych dwóch grubych kreseczek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licząca na cud
Witam.. Tak czytam wasze posty i chciałabym opowiedzieć o sobie.. Staram się o maluszka już ok 7 lat:( przeszłam z partnerem wszelkie możliwe badania i każdy lekarz mówi że jesteśmy zdrowi. Przechodziłam już momenty euforii (kiedy myślałam że jestem w ciąży), załamania i depresji. Ale dalej się nie poddaliśmy. Teraz znów mam nadzieję:) Okres spóźnia mi się już 5 dni. zrobiłam test dzień przed spodziewaną miesiączką (wyszedł negatywnie) ale wiem że mogło być jeszcze za wcześnie. Cały czas mam podwyższoną temperaturę 37,3 i czuję dziwny, delikatny ból w podbrzuszu. Jutro wybieram się na badanie betaHCG więc niedługo wszystko będzie jasne. Trzymajcie za mnie kciuki!! Jeśli moje marzenie nareszcie się spełni będę chyba najszczęśliwszą kobietą na Ziemi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Kochaną bądź dobrej myśli. Może akurat teraz się udało. To już w sumie 5 dni. Trzymam mocno za Ciebie kciuki. Napisz jutro co tam wyszło. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czytam Was od paru dni i tak jak wy nie moge sie juz doczekac malenstwa. ale chcialam Was zapytac co myslicie o mojej sytuacji :| wiec ostania miesiaczka zaczela sie 04.10. kochalismy sie z chlopakiem 18.10 i 20.10 i tak od 22.10 moje piersi zaczely nabrzmiewac na poczatku pomyslalam ze to moze przed miesiaczka, ale staly sie tak tkliwe i dosc urosly, poprostu siedze i czuje ze sa ciezkie i bola, widze jakies zylki, a dzisiaj w lewej piersi zauwazylam taka lekko zoltawa maz, miesiaczke mam dostac 01.10. wczoraj nie wytrzymalam i zrobilam test ale niestety negatywny. wiem ze musze czekac ale milo bedzie jak napiszecie co o tym myslice. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj no ja no jam tak samo jak Ty dzisiaj na moim brzuchu pojawila sie od pepka w doł taka jasno brazowa kreska wiec mysle ze to moze byc ciaza do tego dzisiaj jestem bardzo slaba i czesto kreci mi sie w glowie i slabne... bola mnie nogi ale @ w srode ma byc wiec czekam... a objawy mam takie jak ty z piersiami tyle ze ja mam juz o rozmiar wieksze i mam swieze roztepy. wiec Ty tak samo jak My musisz poczekac te 4 dni. trzymam kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety pozostaje nam czekac i to jest najgorsze, ale na szczescie tylko pare dniu. caly czas sobie powtarzam zeby nie popadac w paranoje ale kurde jak patrze w lustro to te piersi naprawde urosly hehe a ja znowu nie mialam za duzych, nawet moj chlopak powiedzial ze jakies takie wielkie sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczaca na cud i jak wyniki bety?????? Tez sie dlugo staralam z mezem o dzidzie- 4 lata, ale udalo dzieki metodzie in vitro:) Jestem w prawie 11 tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama obecna i przyszla
hej dziewczyny ja tez podejrzewam u siebie ciążę a raczej juz praaawie pewna jest ze to akurat ciąża od kilku dni straaaasznie swędza mnie piersi a od 4 dni bola okropnie i widzę że sa nabrzmiałe i te bóle kregoslupa tak samo jak przy mojej pierwszej ciąży no i zgaga to moja zmora od kilku dni ;// wczoraj zrobilam dwa testy oba pozytywne chociaz te kreseczki sa baaardzo slabe ale jednak sa nie trzeba pod swiatlo patrzec by je dostrzec ale jednak slabe . 3 lata temu dokladnie 2 listopada dzien po moich urodzinach zrobilam test i wyszlo mi ze jestem w ciąży dzis moja córcia ma 2 lata i 3 miesiące w tym roku tez bym chciała taki prezent urodzinowy trzymajcie kciuki by te testy nie byly trefne. w czwartek powtórze dla pewnosci :) pozdrawiam wszystkie starajace się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje mamo obecna i przyszla... ja to juz sama nie wiem na co mam te wszystkie objawy... @ w srode ale jakos czuje niepokuj ze moze to jednak choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licząca na cud
właśnie odebrałam wynik betaHcg :( fałszywy alarm... po raz kolejny.. Jestem załamana, dlaczego mnie to spotyka??? Ja już chyba mam dosyć starań. nie wytrzymam już kolejnej porażki. Psychicznie jestem wrakiem człowieka. Wszystkim starającym się dziewczynom życzę szczęścia a przyszłym mamom zdrówka i szczęśliwego rozwiązania!! Trzymajcie się ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia1980
licząca na cud ja sie staralam prawie 2 l;ata o dziecko. co miesiac robilam 2 testy jak nie wiecej . chodzilam do lekarza wszytsko ok meza tez wyslalam . .. mialam blokade psychiczna . kiedy sie poddalam myslac ze juz nie bede miala nigdy dzieci wtedy sie udalo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licząca na cud, przykro mi. Mam nadzieje ze w koncu sie uda, wiem co czujesz:( Tule mocno! Tylko sie nie poddawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licząca na cud
Dziękuje wam kochane za słowa otuchy ;-* Ale 7 lat starań już chyba mi wystarczy...:-( nie mam już sił. Od tylu lat nie myślę o niczym innym tylko o maluszku którego tak bardzo chcielibyśmy mieć.. Niestety na adopcje też nie mamy szans więc chyba nie pozostaje mi nic innego jak pogodzić się z tym że nigdy nie zaznam tego uczucia kiedy rośnie w Tobie nowy człowiek, pierwsze kopnięcie a później miłości, takiej bezwarunkowej jaka może zaistnieć tylko między mamą a dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi jaki powinnam miec sluz jesli bylabym w ciazy?? @ ma byc jutro prawidlowo ale powiedzcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Poziomka ją nie wiem dokładnie ale dziczyzny pisały mi wczesniej że w środku biały a jak wypływa to przezroczysty. U mnie nadal brak okresu. Mdli mnie cały czas. Nie wiem może ją za wcześnie zrobiłam ten test bo mam nieregularne @i sama dokładnie nie wiem kiedy powinna się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
*dziewczyny się za literowki ale pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie taki mam i nie wiem... te objawy nasilajace sie wczoraj wieczorem jak cos zjadlam to mi odrazu bylo niedobrze... nie wiem co juz myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2812
zrób test i bedziesz wszystko wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×