Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Hej dziewczyny, i jak tam jakies nowe objawy ? bo u mnie procz tych duzych piersi i zylkach na nich no nic nowego :) a @ ma byc w czwartek. a poziomka u Ciebie jak samopoczucie ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj poziomka co za paskuda no z tej @. nastepnym razem bedzie lepiej :) a z tymi objawami to idze do glowy dostac masakra jakas :* a taka obfita czy skapa pozimka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poziomka takie lekkie krwawienia (plamienia) mogą się zdarzać nawet w ciąży. A ja znowu mam nadzieje, wczoraj 21 dc rano miałam plamke na wkładce koloru kawa z mlekiem i tylko rano. Bolał mnie brzuch jak na @ i wieczorem miałam bóle krzyżowe a dzisiaj 22 dc śluz taki żółto biały i dużo, czuje się jakbym miała być chora :-/ nie mam siły. Temperatury wyższe dopiero 3 dni 36,9. i zbiłam oczywiście dzisiaj termometr więc jutro już temperatura będzie z innego termometru i może nie być poprawna :-/ Piersi mnie lekko pieką ale nie bolą. Tłumacze sobie, że to niemożliwe ale rozum swoje a ja swoje :-) Pozdrawiam Was dziewczynki i trzymam za Was kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem... zobaczymy piersi nadal bola i sa takie pelne i duze... no i siarka nadal w nich jest... zobaczymy narazie to mam takie plamienie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Dziewczyny ją po prostu oszoleje. Tak mnie bolą piersi nie mogę nic robić dni się schylić ani nawet rąk do góry podnieść. Mam takie bóle brzucha.jakby ktoś mnie rozgrywa od środka i do tego ból krzyża. Najbardziej dokuczaja te piersi. Może myślicie że jestem jakąś szalona bo robiłam już test ale ją naprawdę nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
A u mnie nawet kropelka nie spadła. Do lekarza dopiero za miesiąc mogę isc. Dosyć że te piersi bolą jak się ruszam to do tego jeszcze czasami rwa jakby ktoś mi je rozrywal od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Tyle że ny się jakoś szczególnie nie staraliśmy o dziecko. Ale jak by było to byśmy się bardzo cieszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Może tak. Zobaczymy. Ją nie raz miałam takie myśli że jestem bezplodna bo przez dwa lata stosować stosunek przerywany i nie wpaść. No ale sama już nie wiem. Mój narzeczony już dawno chciałby mieć dziecko ale ją chciałam zaczekać jeszcze z rok dwa. Ale jak bym była teraz w ciąży to byłabym bardzo szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2812
Karolina,my z mężem od 10 lat stosujemy stosunek przerywany i drugi raz nie zaszlam w ciążę.nie ma reguły.facet musi dobrze znac swoje ciało i wiedzieć kiedy się wycofać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Mój chyba wie. Jakoś nie wpadliśmy. No nie wiem chyba że teraz zaszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolina456
Poziomka a jak u ciebie okres się rozkrecil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2812
Karolina-no mój niestety też dobrze wie i zna siebie,mamy tylko 10 córkę. Jakoś przez tyle lat nie zaszlam.no teraz zostało mi czekac do 8.11-to była moja druga próba,tylko nie jestem do końca przekonana,czy to można w ten sposób zajść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Moja mama tak zaszła. Kurde jak mnie rwia cycki po boku masakra normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dalej jest skapy i taki bardziej czerwony do tego dziwnie boli mnie podbrzusze i odcinek ledzwiowy kregoslupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Jak skapy to jest jeszcze jakąś nadzieją. Warto ją mieć. Trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
No daj znać jak tam maluszek. Poziomie przecież @w ciąży też się zdarza. Może akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×