Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość zielona trzydziestka
Tak, poziomko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Napewno dam znać. Ją myślę zw to raczej nie ciążą a jakieś zaburzenia hormonalne. Po prostu jakoś tak czuje. Dziewczyny może którąś z was miała takie zaburzenia. Jakie są tego objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina ja mam PCOS co jest związane z hormonami i też ogólnie tyle razy czułam się jakbym była w ciąży, że szok. Mam często mdłości, pieką mnie piersi, bolą mięśnie, nie mam siły czasami nawet zawroty głowy więc z objawami ciąży dziele wszystko na pół :-) nieregularne miesiączki a ponadto teraz drugi cykl plamie jakiś tydzień przed spodziewaną @ więc albo jakaś torbiel jak pisałaś albo niedomoga lutealna :-/ niski progesteron. Wogóle to testy owulacyjne mam zawsze pozytywne, badałam hormony w tym miesiącu i mam za wysokie LH więc stąd te pozytywne testy owu. Więc ja nawet nie moge bez lekarza i kontroli owu wyznaczyć tych dni :-( Trzymam kciuki za dwie kreseczki - może niekoniecznie to problemy z hormonami a w ciąży hormony też szaleją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Maleńka ale ją jakoś mam takie przeczucie że miejscem. A może po prostu nie wierze że mogę być w ciąży. Oczekujący życzę powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Sory dziewczyny za literowki ale to wszystko przez ten telefon. Malutka miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylam u lekarza z tym bo dostałam @ ale jutro zrobie test i jak bedzie negatywny to pojde do lekarza wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka ta Twoja siara to dziwne zjawisko jak nie ciąża to nie wiem co. Zrób jeszcze test a jak nie to do gina albo usg piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Dziewczyny nie robiłam jeszcze testu. Ale mam dzisiaj takie zaparcia że po prostu tragedia mecze się cały dzień. Masakra jakąś wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina_4
poziomka wysięk z piersi moze być z powodu wysokiej prolaktyny,bo na taki objaw ciaży to by było za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam u lekarza i mam czekac jak bprzysla mi papiery do szpitala beda mi robic uzg i pobierac jaki s plyn z piersi i pozniej czekac na wyniki masakra ale powiedzial ze to nie rak piersi wiedz jest troche lepiej a okresu nadal brak robilam znowyu test i ujemny chyba zaczne znowu brac ten wisiolek bo z oliwka mi pomogl 2 miesiace temu skonczylam brac bo myslalam ze jestem w ciazy bo pokazalo mi ze jestem w ciazy 1-2 tydzien a ja po czasie sie dowiedzialam ze to w tym czasie trzeba bylo sie przytulac z mezem a ja tego nie zrobilam wiedz zaczynam je brac tylko dziwnie sie czuje plecy bola i piersi zaczynaja mnie bolec ja juz sama nie wiem i podbrzusze moze lepiej zeby przyszla bo tak bym mogla zaczac od nowa starania pozdrawiam was bardzo bym chciala miec was na fb i nk to jest moja poczta marta146@poczta.fm bedzie mi milo dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Napewno będzie dobrze nie martw się kochaną:-) U mnie nie wiem co się dzieje ale piesi mniej bolą tyle że dziś pojawił się problem z oddawaniem stolca. Nie wiem już co myśleć. Nie wiem może jutro zrobię ten test.Dzisiaj byłam u teściowej na urodzinach i jak zjadłam operacji myślałam że zaraz go zwrócę. Wogóle na alkohol to patrzec nie mogę. Ale rwie mnie nogi jak zawsze przed @ także może nadejdzie na dniach. Tylko głową boli strasznie już drugi dzień z rzędu. Ból zaczyna się o 18 i im dalej tym bardziej się nasila. Nie wiem już sama co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny..mam ogromna prosbe potrzebuje mocz koboety w ciazy albo zeby mi go podrzucila ja jestem z krakowa albo wyslala. prosze o odpowiedzi.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto a po co Tobie mocz kobiety ciężarnej. chcesz na dziecko chłopaka zatrzymać???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiedzialam ze mnie zaatakujecie :-) nie nie chce zlapac cjlopaka na dziecko cjodzi o to ze jestem dermatologiem oraz sama tworze rozne mieszanki,kremy,masci. Bylam ostatnio w Indiach i tam wykazano ze w moczu kobiety ciezarnej wystepuja substancje ktore sa pomocne przy usuwaniu cellulitu...ja wiem jak to brzmi ale tak jest ....niestety wszykie znajome porodzily ostatnio dzieci i nie mam nikogo w tym stanie.Zatem prosze o pomoc a nie atakowanie:) dla kobiety ktora zechce mi w ten sposob pomoc .... dostanie w prezencie taki krem oczywiscie przebadany ... zalezy mi na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny jak tam samopoczucie ? ja mialam dostac @ 1.11 i narazie nic, piersi dalej bola ale troche mniej no i podbrzusze raz boli raz nie, raz chwyci mnie taki bol i trzyma przez 15 sek. i puszcza. co wy na to ? i a wy dziewczyny robilscie te testy ? pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Nie jeszcze nie robiłam drugiego test. Coś wątpię że to ciążą. Strone wcześniej napisałam wszystko co się zemina dzieje. Koalicja już sama nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam wszystko cos slabniesz dziewczyno, zrob te test a potem idz do lekarza, a tak sie zamartwiasz i myslisz ciagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Właśnie chyba dostałam okres. Taki śluz zabarwiony na różowo. Pewnie @ się rozkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dziewczyny? znaczy się wszystkie dostałyśmy @ ??? Następnym razem się uda :-* ściskam i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wiem o czym mowisz;) jestem w 3 miesiacu ciazy i tez moj sluz wyglada (oprocz tego bialego w duzej ilosci) jak plodny. Pytalam dr- ale nie, on nie moze byc plodny, a dlaczego jest?- nie wiem, nie chcialam juz wnikac;) U mnie ok, pozdrawiam was wszystkie, tym ktorym nie udalo sie w tym cyklu-wszystkiego naj w kolejnym cyklu- uda sie:)) Zobaczycie! pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, widze ze cos tu ucichlo, ale musze wam sie pochwalic ze zrobilam test i wyszly te dwie upragnione kreski :) trzymam za was kciuki za wasze dalsze starania i zagladajcie tutaj czesciej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×