Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość karolina456
Kurde dziewczyny poradzcie bo ją po prostu zwariuje. Myślicie że tamten test mógł się pomylić i jednak jestem w ciąży. Już nie mogę wytrzymać Cycki bolą jak opentane służy dużo nawet bardzo i te miłości. A może to jakąś choroba. Dziewczyny wypowiedzi się co myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
sluzu i mdłości miało być. Sory ale jak pisze się z telefonu że słownikiem to tak później jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha super wieści mówiłam Ci że Twoje marzenie o dziecku w końcu się spełni:)Uważajcie na siebie zdrówka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem co myslec objawy dalej sa i ta @ dalej jest... do tego jestem taka slaba... nie mam sily nawet ustac jak obiad gotuje:( boje sie ze moge byc chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
U mnie bez zmian. Okropne mdłości i ból brzucha jak na @ ale też się boję że jestem na coś chorą. Chyba jutro się zdecyduje na powtórzenie testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Kiedyś słyszałam że takie żyły mogą występować w ciąży. Ale nie wiem na 100% czy tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
U mnie są żyłki ale je widać. Nie czuje ich jak dotykam piersi. Nie wiem moim zdaniem chyba w ciązy nie jestem. Brodawki nie ciemnieja nie powiększają się. Brzuch boli jak na @ ale ten śluz te piersi i te okropne mdłości mnie martwią. Dzisiaj to się czułam jakbym miała zaraz zemdleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie brodawki z ciemnialy czy sie powiekszy niewiem bo ja mam duze piersi i tak mnie tez bralo na mdlosci troche podbrzusze bolalo i to zmeczenie niewiem ja mam nieregularne @ wiedz mozeza wczesnie ale ta ostatnia mialam 30 .09.2012 sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Ja też mam nieregularne @ ale u mnie już @ spóźnia się 23 dni. Także sama nie wiem co myśleć. Też mam duże piersi bo miseczkę D. Wydaje mi się że nie ciemnieja. Sama już nie wiem ale bolą jak cholera i są takie cieżkie. Mdłości mnie wykańczają. Nie wiem co z tym testem przecież ten co robiłam powinien wyjść wiarygodny 2 tygodnie po terminie @. Ale z drugiej strony miesiączki mam przecież nie regularne więc nie wiem kiedy powinna wystąpić owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Okey. Dobranoc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakiaaa
czy jest ktos jeszcze bo mam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Tak ja jestem.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakiaaa
mam taki problem boje sie ze mam jakies torbiele... bralam przaez 2 lata yasminelle przestalam pod koniec lipca tego roku i dostalam normlanie okresu ok wszystko. Pod koniec sierpnia jakos 27-28 nie pamietam dokladnie tez dostalam wiec praktycznie bez zadnej nieregularnosci. We wrzesniu dostalam 26/27 bo to bylo po polnocny i do tej pory nie mam okresu ktory powinien byc w niedziele max w pon i od 2 tygodni boli mnie brzuch okropnie jak na okres nie da sie wytrzymac czasami lapie taki bol janiki podbrzusze az musze sciskac cos z calej sily i czekac az przejdzie naczytalam sie ze to moga byc torbiele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakiaaa
mysle ze ciaza to nie jest poniewaz seks uprawialismy z narzeczonym chyba dzien po okresie bez zabezp. i poznej z tydzien po okresie ale nic do srodka nie polecialo... ale bol brzucha jest okropny jakbym miala porzadny okres a go nie ma i nie ma moze to po tych tabletkch cos sie popsulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Nie chce Cie straszyć ale mam kumpele która przez 2 lata brała tabletki. Po odstawieniu miała nieregularne @ no i własnie tak samo jak Ty jej się spóźniał do tego miała cały cylk plamienia. Poszła do ginekologa no i miała torbiel. Ale nie martw się dostała jakieś globulki dopochwowe i doustne tabletki i się wchłonął. Nie wiem czy Ty masz to samo ale lepiej gdybyś poszła i się przebadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Moja kumpela też miała takie bóle własnie przy tym torbielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakiaaa
i dostala tego okresu czy nie? w przyszlym tyg udam sie do lekarza no tak mnie boli brzuch i nic nie ma okresu juz tyle dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Nie po prostu plamiła. A okres nie przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakiaaa
a nie plamie nic nie mam zadnych uplawow ani nic takiego piersi tez bola jak na okres ale w podbrzuszu i jajnikach to rwanie klucie bol wszystko naraz sa bardzo silne i cykliczne .. w jaki sposob lekarz wykryje te prawdopobne torbiele? zwyklym badaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Ja dokładnie nie wiem tego. Chyba robił jej tylko USG dopochwowe. Ale przecież wcale nie musisz mieć tych torbieli. Ja tylko Ci opisałam historie mojej koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Jej Poziomka jeszcze nie robiłam. Dopiero zrobię po południu jak narzeczony wróci z pracy bo on chce być przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina trzymam kciuki :-) kurcze może ja też mam torbiel bo najpierw miałam jednorazowe plamienie w 21dc a teraz 24 i 25 dc znowu. Zwariować można :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona trzydziestka
Cześć dziewczyny, wiem, że wróżenie z fusów jest drażniące, ale potrzebuję się "wygadać". Brałam hormony baaardzo długo (najpierw Dianę potem Regulon). Zalecił mi je pierwszy lekarz gin z powodu bardzo nieregularnych miesiączek (miałam je raz na pół roku, czasem jeszcze rzadziej). Po ślubie czyli w maju tego roku odstawiłam i prawie 3 miesiące czekałam na @, która się niestety nie pojawiła. Lekarz przepisał mi Luteinę. Dopiero od tego momentu można mówić o świadomym staraniu się o dziecko. Luteina teoretycznie miała mi ustawić 28 dniowy cykl. W 13 dc odnotowałam skok temp. i pozytywny wynik testu owulacyjnego (dwie identyczne krechy) co oczywiście poskutkowało wybuchem euforii i przytulaniem. póżniej testy wychodziły negatywne (druga kreska słabła). W 18 dc zaczął mnie zakłuwać jajnik - nigdy czegoś takiego nie czułam - takie jakby fale silnego bólu i zaczęła mnie boleć głowa. Pomyślałam, że to może właśnie owulacja mimo, że temperatura nie skoczyła zrobiłam test owu - i wyszedł mi (chyba pierwszy raz w życiu) mega pozytywny - tzn. druga krecha dużo ciemniejsza niż pierwsza. Następnego dnia to samo - poszłam do lekarza zapytać czy jeśli to owulacja to mogę zacząć brać luteinę (jak zalecał mi wcześniej) powiedział że jak najbardziej co tez zrobiłam. Następnego dnia znowu test owulacyjny pokazuje kreskę ciemniejszą. Jako, że już zaczęłam się wkręcać, że może to ciąża zrobiłam test ciążowy (negatywny). Nie mam mdłości, nie bolą mnie piersi. Mam dziwne "motylki" w dole brzucha, napadowe ataki zła w stosunku do męża i te pozytywne wyniki testu owulacyjnego. I oczywiście zero cierpliwości na spokojne odczekanie tygodnia. Myślicie, że cuda się zdarzają?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam @ bolące piersi siarke w nich powiększone i ciężkie do tego straszny apetyt i chęć na słodkie. Jestem od 3 dni strasznie słaba chce mi się spać... I za dużo nie chodzę bo nie mogę... Mam takie słabe nogi... Nie wiem co myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona trzydziestka
a lekarz Ci coś powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×