Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość rollly
to zalezy czy mialas dni plodne? Jak pragniesz dziecka to tego ci zycze. równie dobrze moga to byc objawy pms:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dothy
jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,czy bolała was głowa na początku ciązy???Bo nikt o tym nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frolentinka
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni27
witam właśnie wczoraj zrobiłam test i są 2 kreski :) mnie też pobolewa dół brzucha, tak jakbym miała dostać @ i zaczynaja bolec mnie piersi, pozdrawiam mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iglasta grusza
boni27 a ile spoznial ci sie @? a masz mleczne uplawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
boni27... gratuluję Mała... ja kupiłam dzisiaj test, mimo że do @ jeszcze tydzień. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sallys
czy sika sie duzo i czesto czy raczej kropelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez zrobilam test i sa dwie kreseczki:) Zalozylam topik rodzimy w marcu 2008:) Zapraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiiiii
lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda33
Brzuch mnie też bolał,miałam też mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nunula
Cześć dziewczyny! :* Kurcze... ja nie wiem czy jestem w ciazy czy nie :/ otoz jestem w polowie cyklu, cykle mam ok.28-dniowe, troche boli mnie podbrzusze i wieczorami odcinek lędźwiowy kregoslupa i tak jakby ten bol mrowieje i ciągnie do posladkow, z jakies 3 tygodnie temu strasznie chcialo mi sie sikac i chodzilas ciagle do ubikacji... pozniej mi to przeszlo, ale teraz odczuwam wieksze parcie na pecherz niz zwykle... ostatni okres mialam normalny a stosunek odbylam przed okresem (kilka i kilkanascie dni przed)... bylam u lekarza, bo myslalam, ze to cos z nerkami... a p doktor ciagle sie mnie pytala czy nie jestem w ciazy... i troche sie zdenerwowalam i poschizowalam :( Strasznie sie boje... chyba jutro musze test kupic... co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni27
hejka ponownie, odpowiedając na pytanie wyżej-spóźniał mi sie jeden dzień :), ale z mężem planowałam dzidzię więc tak myślałam że jestem w ciąży:) tak szczerze to czułam to już z 1,5 tygodnia wcześniej, ale nic nie mówiłam miskowi żeby nie zapeszyć. najcudowniejsze jest to że udało nam sie w I miesiącu starań pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodzimiera
Nunula jak mialas okres to co panikujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nunula
Wlasnie sama nie wiem czemu panikuje :P ale wiecie jak to jest... potem czlowiek sie sam nakręca :P a jeszcze te pytania mojej lekarki :/ a poza tym podobno niektore kobiety maja tak, ze miesiaczkuja jeszcze a sa juz w ciazy... ale ponoc te miesiaczki sa skąpsze... aaaa.. sama nie wiem :P pozyjemy zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznany
Mnie bardzo boli brzuch i to juz od ponad tygodnia nie moge juz tego wytrzymac w ciazy raczej nie jestem i nie wiem co moze byc przyczyna tej dolegliwosci pomozcie napiszcie jak wiecie albo jak wam sie rzytrafilo takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia20
witam:)chcialabym rozpoczac dyskusje..mam nadzieje ze niedlugo ktos mi odpisze...od tygodnia spoznia mi sie@,mam bole jak przed okresem..czasami az takie mocne ze biegne do ubikacji sprawdzic czy nie przyszla @,ale nie nadchodzi.jak sie kłade boli mnie kregoslup..szczegolnie odcinek ledzwiowy,a brzuch jak leze na plecach jakby sie rozciagal(dziwne uczucie)lekko bola mnie sutki....czy ktoras z was miala podobnie i byla w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja3535
ja mam pytanie moze to dziwne ale mysle ze moge byc w ciazy bralam pigulki pozniej odstawilam na tydz czyki 7dniowa przerwa i pozniej juz nie bralam a na 9dzien kochalam sie bez zabezpieczenia prosze o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiteczek
Witam Was dziewczyny!!! Wiec tak po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi opowiem o sobie i co wiem na temat róznych spraw. Więc ja jestem w 3-4tygodniu a ostatnią miesiączkę miałam 18 września a póżniej plamienie przez 4 dni w pazdzierniku mimo iż z tego co wynika nie byłam jeszcze w ciąży i jestem tego pewna ponieważ robiłam najpierw badanie krwi HCG i pozniej test z apteki. Mimo że jestem w tak wczesnej fazie o dziwo wymiotuje raz dziennie ok godziny 20 od dwoch dni bolała mnie głowa ale to przez pierwsze kika dni i czasem chce mi sie spać no i ten kręgosłub to fakt boli na samym początku ciąży ponieważ cały środek ciężkości przesówa się do przodu. To że ktoś ma @ nie oznacza braku ciąży!!! Nie sugerujcie sie tym znam wiele przypadków gdy była @ a poźniej okazywało się że jest i dzidzia. ja byłam z tego co obliczyłam jak już czułam że coś jest nie tak w 5 dniu ciąży u lekarza ale nie stwierdził ciąży kazał zrobić badanie HCG i z wynikiem przyjsc do niego gdyby wyszedł negatywny przepisał tabletki na wywołanie @ i całe szczęście że nie wziełam ich. Jestem bardzo szczęśliwa do gina ide w pon ciekawe co powie, troche się boje i leże w lużku ponieważ mam zapalenie oskrzeli:( ale mam nadzieje że bedzie ok!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Tak czytając wasze posty... coraz bardziej zastanawiam się nad sobą... w sumie nie mam @ od 2 dni ale boli mnie podbrzusze... piersi też jak się je dostyka... a czasami przy załatwianiu sie kłuje mnie w jajnikach (nie wiem czy to może być ciąza czy nie). Stosunek miałam w 5 dniu miesiączki... a słyszałam ze u zdrowego mężczyzny plemniki moga żyć w ciele kobiety nawet do 5 dni. Gratulację wszystkim przyszłym mamą :) pewnie to cudowen uczucie mieć życie w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal21
nie znam sie na tym bo jestem facetem.. ale mam kilka pytan..czy np jednoniowy (przypuszczalnie 3 godiznny) bol jajnikow to objaw ciazy ?? jezeli zwieksza sie brzuszek to widac to mniejwiecej od ktorego tygodnia i jak to widac.. tworza sie jakies faldki na poczatku jak np siedzi a normalne tego niewidac czy odrazu nawet jak siedzi robi sie jakis bebenek?? no i jeszcze jedno czy przez np 6-8 tugodni moga nie wystepowac zadne objawy i od jakiego momentu czy np juz po tygodniu moze cos nastapic i co to sa najczesciej za objawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela87
witam wszystkich mam pytanie bo mam problem spoźnia mi sie okres 5 dni bolą mnie jajniki tak jakbym miala dostać okres ale nic do tego czuje sie jakbym byla chora czy przeziębiona tylko ze nic mi nie jest tak jakos dziewnie sie czuje a dzis zrobilam test i wszyszlo ze niejestem czy to mozliwe ze test mogl sie mylic i jednak jestem .... chcialabym wspomniec ze wspolzylam z chlopakiem w dni plodne i doszlo do wytrysku prosze o odpowiedz napiszcie mi co mam o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni_1982
Witam wszystkie przyszłe mamy i te które się starają , ja jestem w 7 tyg ciąży zanim zaszłam leczyłam sie 3 miesiace , bo miałam problem zajsc w ciąże . Pare miesięcy starań i bez rezultatów więc trafiłam do lekarza no i sie udało . Ja miałam zawsze regularny okres co 26 dni no i sie spózniał 2 dni zrobiłam dwa testy wyszły dwie kreski , ale powiem wam dziewczyny ze nie miałam zadnych objawów , tylko takie jak na okres brzuszek pobolewał piersi zaczeły bolec tydzien przed plaonwaną miesiaczką jak zawsze, tylko dziwiło mnie ze miałam w dzien planowanej miesiaczki dosc spore upławy , leciłam do łazienki myślac ze to juz okres:) leczyłam się tabletkami clostilbegyt, bromergon i duphaston i mysle ze dzięki temu ostatniemu lekowi zaszłam w ciąże bo dołozył mi ten lek brałam przez 10 dni i miesiaczka sie nie pojawiła. Dalej przyjmuje ten lek , bo on zapobiega ewentualnemu poronieniu. Ciesze się bardzo takze jak mam jakies kłucia w brzuchu to zaraz myśle czy to normalne:) ale myśle ze tak ze macica sie roszerza wkoncu cos tam rośnie dzidzia wiec stąd mam czasmi te kłucia , mdłosci mi sie zaczeły w 6 tyg ale nie są uporczywe , tylko moze przez nie mam mniejszy apetyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikas
hej, ja właśnie wróciłam od gina i jestem w 4 tygodniu ciąży. również pobolewają mnie piersi, zrobiły się brązowawe wokół sutków, i czuję takie jakby "przedokresowe" bóle brzucha. Ale to normalne- na rozciąganie macicy jeszcze za wcześnie, ale hormony robią swoje. Także nie ma się czym martwić :) jeszcze jeden ważny objaw- kreska "czarna"- (zaciemnienie), ciągnąca się od pępka do spojenia łonowego. Też zauważyłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francussskaa
Witajcie serdecznie. Chciałabym aby to była ciąża. Kochałam się z facetem w dni płodne wiem że to możliwe. Chodzi o to, że bardzo ale to naprawdę bardzo bolą mnie piersi. Mam temperaturę 37,7 na 4 dni przed spodziewana miesiączką. Czy jest szansa że jestem w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia23
do Vicas : tak, taka kreska jest normalna , gdy kobieta jest w ciazy , tez ja mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabi86
cześć dziewczyny, mam problem z zajściem w ciążę , poza tym za miesiąc idę na laparoskopię i boję się . W zeszłym tygodniu miałam dni płodne i kochałam się z moim facetem i teraz mam dziwne bóle w podbrzuszu, bolą mnie piersi i mam wrażliwsze niż do tej pory sutki . Czy to może być jeden z pierwszych objawów ciąży??Proszę odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni_1982
Do sabi86 powiem tak ja tez sie długo starałam o ciąże , szczerze mówiąc ja żadnych objawów nie miałam, pierwszym sygnałem ze może wkoncu upragniona ciąża ze nie dostałam okresu i dwa dni pozniej zrobiłam test ciążowy. Powiem tak każda kobieta ma inny organizm , jedne czują odrazu ze ciąża ( i ja w to wierze) a drugie wogole nie majaą zadnych objawów ( w przypadku mnie tak było) a zrobilam tylko test ciążowy ponieważ brałam leki które miały by zły wpływ na ciąże . No i test wyszedł pozytywny:) Ja na twoim miejscu bym zrobiła test ciążowy , moja koleżanka zrobiła test jeszcze przed wystapieniem okresu i juz test w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×