Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

witam dziewczyny! mam takie same objawy jak wy tzn boli mnie brzuch, jajniki i piersi i w ogole jakos dziwnie sie czuje, czesto odwiedzam toalete. @ powinam dostac 11 maja i tego tez dzia zrobilam test ciazowy no i wyszly dwie kreski :-) co prawda to druga taka blada, nastepnego dnia powtorzylam test dla pewnosci no i wynik znowu taki sam. wybieram sie jutro do ginekologa i nie wiem czy to nie za wczesnie tzn czy usg wykryje ciąże, moze lepiej zrobic najpierw badanie krwi. jak sadzicie??? pozdrawiem wszystkie kobietki w ciazy, starajace sie no i juz mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja się staram o dzidzię już rok czasu... I jak do tej pory się nie udało... Oboje jesteśmy zdrowi z mężem, ale chyba zbyt mocno chcemy mieć dziecko i dlatego jeszcze sie nie udaje... Za każdym razem gdy miesiączka mi się spóźniała to mieliśmy już tą nadzieję, że to ciąża.. Teraz znowu kolejna próba - kochaliśmy się co 2 dzień, i jak na razie czekam na miesiączkę - powinnam dostać za 10 dni. Ciekawe, czy tym razem się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni_1982
do an-na100 . Nie rób już testów jesteś na 100 procent w ciąży , gratuluje!!!! ja miałam taka samą sytuacje tez ta druga kreska była blada powtórzyłam test i tez znów dwie kreski , byłam jednocześnie nie pewna a zarazem szczęsliwa że wkońcu się udałO!!!poszłam do ginekologa zbadał juz cos tam było widac ale powiedział ze na usg jest jeszcze za wcześniej i kazał przyjsc w 6 tyg ciąży wtedy będzie 100 procentowa pewność ze to ciąża . No i była ciąża, obecnie jestem w 18 tyg ciąży, jeśli miałas problemy z zajsciem w ciąży z powodu spraw hormonalnych to uważaj na siebie , ja mam problemy z ciążą do 3 miesiąca było wszystko dobrze a jak tylko weszłam w 4 miesiąc zaczeły się bóle , anemia i wylądowałam w szpitalu z bólami ale nie ma zagrożenia poronienia na dzien dzisiejszy ale musze uwazac na siebie dobrze sie odzywiać zeby potem moja dzidzia była zdrowa:) Powodzenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje i wiem, ze jestem w ciazy- bylam w piatek u ginekologa. tylko chodzi o to, za strasznie mnie brzuch boli, nie caly czas tylko raz dlbo dwa razy na dzien mam taki silny skurcz, za wytrzymac nie moge :-( dziewczyny czy wy tez tak macie??? lekarz przepisal mi tabletki na podtrzymanie ciazy i z tego powodu jestem bardzo zastresowana :-( za miesiac mam nastepna wizyte i po mimo wszystko mam nadzieje, ze bedzie dobrze :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusienkaq84
dziewuchy!! co powiecie na to... spoznia mie sie tydzien okres, 3x testy wyszly ze jestem w ciazy, bola mnie piersi i podbrzusze..wszystko wskazyje ze jestem w 5 tyg(od ostaniej miesiaczki). ale bylam dzis u ginekologa na usg i on nic tam nie widzi... nie wiem co robic tym bardziej ze mieszkam w Irlandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusienka84
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martensia
nusienka84 jesli gin jeszcze nic nie wiedzial to nadal jest sznsa ze zobaczy za tydzien napewno.chyba ze jajeczko usadowilo sie gdzie indziej czego ci nie zycze. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allea
Witam. 19 kwietnia zauważyłam zakończenie owulacji - brak przeźroczystego śluzu i zniknął ból owulacyjny. Po kilku dniach ból w podbrzuszu powrócił. Nie był taki mocny ale odczuwalny. Trwał jakiś tydzień. Moje cykle trwają ok. 36-40 dni więc kiedy na początku maja zrobiłam test ciążowy nic nie wykazało. Załamałam się, bo staramy się z mężem o dziecko. Jednak miesiączka po 40 dniach nie przyszła i 19 maja zrobiłam test. Pojawiły się 2 kreski. Test powtórzyłam 2 razy, a następnego dnia zrobiłam B-HCG i wynik wskazał 9640. Wizytę mam 28 maja u lekarza dopiero, ale mam pełno obaw. Otóż od kilku dni mam bóle w podbrzuszu - raz lewa, raz prawa strona a raz po środku. Ból tak jakby "skacze" z jednej strony na drugą. Poza tym mdłości - z reguły z rana do godz. 12.00, czasem zawroty głowy i lekki ból głowy. Wymiotuję, kiedy myję zęby - tak reaguję na smak mięty. Nie mam zwiększonego apetytu i nie drażnią mnie zapachy, smaki. Moje piersi zawsze były duże, a teraz przy dotyku lekko bolą mnie sutki i kiedy naciskam na pierś to boli. Pisałyście o linii zaciemnionej od łona do pępka - ja nic nie mam. Moje brodawki też są normalne. Niepokoją mnie te bóle podbrzusza. Najgorsze jest to, że wkręcam sobie, że może to być ciąża pozamaciczna a tego nie przeżyję. Proszę pomóżcie mi i napiszcie, czy te objawy, a niekiedy ich brak, to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allea
Zapomniałam dodać, że często korzystam z toalety i czasem (nie codziennie) na bieliźnie zauważyłam białą śluzówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni_1982
do an-na100- wiesz co te skurcze mogą byc powodem tego że macica już zaczyna powolutku sobie rosnąć , ja nie miałam bóli skurczowych tylko kłucia jajników. Powiem ci tak ja do 3 miesiaca nie miałam bóli tzn bywały ale nie były uciązliwe , a jak w 4 miesiącu zaczeły się bóle ze skurczami to pobiegłam do szpitala tam mnie zostawili na 4 dni na obserwacje , takie bóle ze skurczami są nie bezpieczne . Ale nie martw sie na zapas to dobrze ze masz leki na podtrzymanie czy to moze duphaston ?ja tez brałam one ci pomoga w razie problemu.Ja tą ciąże żle zaczełam znosic od 4 miesiaca zaczeły się bóle , jak idę do lekarza to mówią ze nic nie widzą ze ciąża przebiega dobrze usg też nic złego nie wykazuje . Jutrro mam mam usg jestem w 20 tyg ciąży boję sie troszkę mam nadzieje ze moja dzidzia jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, lekarz przepisal mi wlasnie duphaston. mowisz, ze dobre sa te tabletki??? to jest moja pierwsza ciaza i dlatego wszystko mnie niepokoi i jestem strasznie zestresowana ta nowa \"cudowna sytuacja\" :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
hej ja mam dostać jutro @ ostatnią miałam 1 maja, ale tak dziwnie się czuje, od jakiegoś tygodnia boli mnie brzuch jak na @ a to przeciesz za wcześnie. mam podwyższoną temp. 37-37.5 st. C jak czegoś nie zjem to ręce mi się trzesą i wogule mam takie nastroje dziwne. ostatnio czytałam wierszyki na dzień mamy i beczałam!!!! strasznie mnie też boli kręgosłup. ale to chyba za wcześnie na takie bóle przeciesz nie mam nawet brzucha... może panikuje i wyobrażam sobie za dużo. jutro się okaże.... chciałabym... możecie mi pomóc czy to może być FASOLKA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
odpowiedzcie mi please!!! teraz naprzykład bardzo mocno kłuje mnie w dole brzucha!!! co się dzieję czy to ciąża? czy poprostu przed @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaw24
Witam Was wszystkie! Ja już od roku staram sie zajsc w ciążę ale narazie zero efektów. Miesiączka skończyla mi sie 14.05, a już od 25.05 zaczęły boleć mnie piersi, pobolewać troszkę brzuch, no i od wczoraj mam strasznie wzdęty brzuch, nie mowiac o tym, że ledwo otworze oczy juz jestem głodna a normalnie pierwszym moim posilkiem jest obiad. Acha, i jeszcze jedno. Od czasu do czasu swędzą mnie sutki i czuje jakies mrowienia w piersiach. Jak myślicie czy to z powodu zbliajacego sie okresu czy (daj Boże) jest to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
mam nadzieję kasiaw24 że to jes upragnoina fasolka!!! ale co ze mną? zobaczymy jutro, też bym chciała... ale może to wszystko przed @ zobaczymy jutro wam napiszę dziewczynki... powodzenia i mnie też życzcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulaschizula
hejka dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulaschizula
blagam o pomoc!! Otøz sprawa wyglada tak... ostatni okres mialam ok. 22.04.08 Kochalam sei z narzeczonym w dni plodne (chyba,bo nie moge sie ich zbytnio doliczyc gdyz moja miesiaczka nie jest zbytnio regularna) @ spoznia mi sie juz ok. 5 dni.... testy zrobilam juz 3... (pierwsze 3 jakies 2 tyg temu, a 3 2 dni temu) nie stety wszystkie negatywne.. i teraz mysle.. czy przypadkiem nie za szybko bylo na te testy??? Dodam, ze ostatnio czuje sie jakos dziwnie.. moj brzusio jest troche powiekszony.. jestem oslabiona, nie mam apetytu, jestem nalogowa palaczka a ostatnio papierosy mi jakos nie smakuja... a i na piersiach pojawily mi sie niebieskie zylki.. Czy myslicie, ze jest szansa, ze jestem w ciazy pomimo tych negatywnych testow???? Prosze pomozcie, bo zwarjuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulaschizula
sorki... zakrecilam z tymi testami... pierwsz dwa testy zrobilam juz jakies 2 tygodnie temu (niecale) a trzeci 2 dni temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulaschizula
ach!! no i dodam, ze miesiaczke chyba powinnam miec jeszcze tak samo jak w zeszlym miesiacu (chodzi mi o date) bo wczesniej bralam tabletki anty przez ok 4 mies i wszystko bylo jak w zegarku.. a slyszalam, ze pomimo zakonczenia kuracji 'anty' nastepna miesiczka powinna byc w tym samym czasie... takze ja jestem kompletnie zagubiona.. :( ojj.... a brzusio pobolewa... Pozdrowionka dla wszystkich przyszlych mamus i tych starajacych sie... :* Sorki za te wszystki dreczace pytania i historie, ale juz nie wiem co mam o tym wszystkim myslec... Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
moim zdaniem jest bardzo możliwe, że jesteś w ciąży poczekaj jeszcze parę dni jeśli @ się nie pojawi to biegnij po test, albo zrób badanie krwi... powodzenia i rzymam kciuki!!!! i napisz jak tam wyszło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka21 - trzymam kciuki! :-) izulaschizula - ja na twoim miejscu wybralabym sie do ginekologa. ja mialam podobna sytuacje w styczniu (wtedy zaczelismy sie z mezem starac o dzidziusia). @ spoznial mi sie ponad tydzien, zrobilam kilka testow i rowniez wyszly negatywnie wiec poszlam do lekarza i okazalo sie, ze w ciazy nie jestem a @ spoznia sie ze stresu lub przez zmiany hormonalne i dostalam tabletki na wywolanie @. a i przy okazji okazalo sie, ze mam malutka nadzerke, wszysto dobrze sie skonczylo i za kzokonczeniu leczenia nadzerki znowu sie z mezem staralismy no i sie udalo. opisalam tylko moja historie a u Ciebie wcale nie musi byc tak samo, wiec zdrugiej strony zycze fasolki. :-) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulaschizula
dzieki dziewczynki! :* Chyba na prawde wybiore sie do lekaza.. Zwlaszcza, ze wlasnie wstalam i zauwazylam jakas brazowa wydzieline.. To tez objawy??? Buzka! Milego dnia! Ja lece do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
hej dzisiaj ten dzień w którym powinna być miesiączka..... narazie nic... może może może... :-) sama nie wiem co myśleć narazie pozostaje czekanie, ale brzuch mnie tak pobolewa jak bym zaraz miała dostać... Już doszukuje się chyba sama czegokolwiek... Chciałabym już mieć tą upragnioną fasolkę!!!! Trzymam za was kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka21-mnie też bardzo bolało w dole brzucha myślałam , że to [przed miesiączką , byłam nawet u lekarza , bo bałam sie , że moze to byc zapalenie jajnika , ale powiedział,że wszystko ok i za 2 tyg.okazało sie , że to ciąża , teraz jestem już w 19 tygodniu i jestem przeszczęśliwa , dodam , że udało sie za pierwszym razem.....trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia22
dzis rano zrobilam test dwie kreski jedna taka slabowidoczna ale jest brzuch boli mnie tak jakbym miala dostac okresu ale go nie ma i oby sie nie pojawil w piatek mam wizyte u pana doktora mam nadzieje ze to nie falszywy alarm. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
Ale wam zazdroszczę dziewczynki... mój narzeczony się ze mnie wyśmiewa bo ja tak praktycznie co miesiąc szaleje... FASOLKA to moje najwieksze marzenie.... on chyba nie jest jeszcze przygotowany na dzidziusia... ale ja robie co w mojej mocy aby kochać się w dni płodne. jednak on jest przezorny i uprawiamy miłość przerywaną jednak się w żaden inny sposób nie zabespieczamy. on uważa, wręcz jest przekonany że nic z tego nie może wyjść ja jestem innego zdania. kto ma rację? żeby ta miesiączka nie przyszła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka21 - ja jestem dwa lata po slubie a wczesniej szesc lat bylismy para z moim mezem i powiem Ci, ze nigdy sie nie zabezpieczalismy tylko zawsze byl stusunek przerywany i przez te osiem lat nie zaszlam w ciaze tylko dopiero teraz jak juz zaczelismy sie starac o dzidziusia. nawet moj lekarz sie dziwil, ze nie \"zaliczylismy wpadki\" wczesniej. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
an-na100 więc może mi się udało:-) mam nadzieję... też już to robimy ale 3 latka, chciałabym naprawde... ale muszę chocisz parę dni poczekać. zrobie test i napiszę co się okazało.... ah FASOLKO!!!! Dzięki i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka21
renia 22 GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale ci fajnie teraz masz w sobie maluszka..... też chce te dwie kreski...oby... pozdrawiam trzymam kciuki za was i wy za mnie też proszę!!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia22
nie dziekuje i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×