Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

sticu to w playboyu jest glowny scenarzysta :-) Nova---> na balsam zawsze sie znajdzie> A poza tym mamy juz to miasto do tego pubu czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
stica nosi zew natury i mu na psychikę padło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu---->Były facet się na Potoshopie znał :P Informatyk i tyś go rzuciła ?? \"Oj głupia ty głupia ty.....:P\" Gangbang--->To stare jak świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mamy: ja tylko nieśmiało proponowałam: Kraków, Wrocław lub Trójmiasto, ewentulanie jestem w stanie załatwić cos w Sudetach, bo znajomych mam:) A co z nazwą? Czy konkurs trwa nadal? A moja kawa z cynamonem przepyszna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic kruk mnie porzucił :( chyba dla nowej... chce, żebym mu kupiła arbuza...ok będę miała czym w niego rzucać...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea--> nie płacz, moze kto inny wpadnie tu, a może Kruk przyleci do Cię:) ale to chyba on musi decydować... teraz ciężko mu, bo arbuzy kupuje... szuka... nie ta pora roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
sitic to ja sobie kąbinowałam z tymi fotkami nie moj były :) to wiec co cie natchneło do napisania tego erotycznego scenariusza :) z taka wyobraznia mozesz pisac scenariusze do z archiwum x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa... ale mnie tu od jutra nie będzie... przynajmniej tak często :( i nie wiem, czy jak wrócę , to będe miała po co... czy mnie nie zapomnicie... kruk mnie juz porzuciał, ale co z resztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkurs zakonczyl sie na nazwie balsam dla singli czy dwojga cos takiego. Alea nie placz, ojj juz arbuzy lataja, a do jakiego sklepu idziesz biedronki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach błękitne...:) Ja piwna, jak piwko pite, co jakiś czas... A w błękitnych się zatracałam.... i ratować trzeba było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
moj byly byl programista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea, a gdzie sie zagbisz... ja nie zapomnę, ale nie wiem, czy to ważne dla Cię?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały.. nie tak szło: oczy niebieskie zycie królewskie oczy piwne zycie dziwne oczy zielone zycie... eee, chyba nic nie było, więc mozna cos wymyśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa.. ważne ważne... kruku niebieskie- zycie krolewskie! :P do Biedronki może tez pójde, ale najpierw do Auchana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea nie opuszczaj nas, obiecalas maila dla mnie trzymam Cie za.... to juz sam wybierz za co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
ja tez mam niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zmykam na czas jakiś, bo robotę mam... Za czas jakiś się zjawiam: pijemy kolejna kawkę, czy jakaś herbatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zielone zycie popier...one , heheh ja znam taka wersje Alea a do tego auchana do mikołowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea--> jak coś to pisz maile, pod nickiem jest... czekam:) Zmykam naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały_kruk oczy zielone zycie szalone:-))) a ja cały zycie mówiłam popierd...ne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotka a pracujesz tam? :D nie, nie do tego w tym w Mikołowie będę jutro, przejazdem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znam bardziej optymistyczna wersje Lotka. Alea---> tak jestem siwucha :-) Stiku cos zamilkl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sticu pacuje, a nie tak ja Wy po sieci buszuje! :P albo szuka czegoś.../ kogoś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu powrocilam Bialy------> a co to jest kac?????:) Heri----> ja podobnie jak Alea uzywam malowidla tylko na specjalne okazje, nawet do szkoly sie nie maluje:o moze zaczne.. A oczka mam piwne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea ---> tp tylko ja sie tak obijam i mysle o tym balsamku :-) Seti---> kac to jest komiczny odcinek cykliczny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×