Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Elokwentny gosc :-) Alea mnie sie nie chce zmieniac nikow zmeczony jestem poza tym wypilem smirnoffa troche :-) Mala---> On chyba nie odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie kruczku wymienisz mnie sobie na inny model do balsamowania.... młodszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pólnoc wybiła mamy czwartek... ponad 2400 rozmów i ponad 80 stron zaliczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruczku................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. będzie mi brakowało Twoich wtuleń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea, ale powrocisz, chyba nie zsotawisz mnie w samotnosci. Seti---> dzis chyba sie napije mimo ze soboty sa od tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutek------>a kochasz swojego chlopaka, czy jestes z nim po to zeby nie byc sama??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym zawsze mozesz wyslac mailika co u Ciebie jak bedziesz miala chwile :-) Widze ze mloda ostro tu czestuje alkoholem i papierosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy------> czego sie napijesz:), ja nie w temacie albo ty bo ja nic nie pisalam takiego chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio jasne ze naleje Ci rumu ;) Ja go kocham tylko obecnie mamy cieżkie chwile i jakos nam tak dziwnei jest, czuje że lada chwila mozemy sie rozstać, nei chciałabym tego :( ja już chyba mykam bo on zaraz przychodzi, musze tu jeszcze ogarnąć...pff... to będzie cieżka noc :/ jak sie znów pokłócimy i on pójdzie spać to wróce do was wypłakać sie dopsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wcale nie traktuje kruku ;) mała dziękuje będzie mi potrzebne ;) lece, jakbym nie wróciła to dzwoncie do Rutkowskiego i powiedzcie ze w Zabrzu ktoś popełnił morrderstwo :D buziaki miłych snów, a raczej ciekawej dyskusji papatki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc smuta, ja ide zaraz bo jutro musze wczas wstac tylko boje sie tego snu co to mnie dopadl zeszlej nocy ;-) Poza tym musza troche oczy odpoczac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ide spac! :P Bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala kazdy z nas siedzi sam i klepie literki, a poza tym jak dobrze popijesz to zapomnisz o samotnosci ehh cos mi juz sie chumor pogorszyl przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×