Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

a kiedy wogole przekroczylismy 2000postow??????chyba ominela mnie ta wielkopomna chwila, ale ja oblalam:D chyba nikt nie zainteresowal sie moim linkiem :D mi wyszlo chbya 13punktow czyli tak po srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, kiedy będzie 100 stron, 3000 wypowiedzi... ale to juz pewnie beze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pubem tyle co inni pisali :-) Stiku proponuje gdansk gdzy mozna zrobic turnusy w lecie dla singli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutek------>to ja prosze o jeszcze jednego, a swoja droga to ekonomiczniej jest sobie kupic wodke i robic drinki w domu , na imprezie domowej , albo chociaz zaprosic sobie kogos fajnego i we dwojke sobie podrinkowac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja w piątek wyjeżdzam i chyba nie bede miała czasu na net.. wróce za pare dni i pewnie nikt tu mnie nie bedzie juz pamietał ;( będzie mi Was brakowało, bo polubiłam ten klimacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alea------> nie kracz:) bo bedzie samospelniajace sie proroctwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruczku dlatego mnie dzis takie dołki łapią,,, żal mi Was opuszczać :( przepraszam, że tak smucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a ja mam tez weekend zaplanowany Alea glowa do gory trzemu mamy Cie zapominac :-) Ciebie sie nie da zapomniec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutek------->to co ty tu robisz jak masz chlopaka:D, oczywiscie nie wyganiam:) Alea-------> a mi 20tego skoncza sie ferie , pojade do glupiego miasta, gdzie nie mam kompa w mieszkaniu nie mowiac o internecie, i bede tu zagladalam tylko w soboty i w niedziele i czasami moze co dwa tygodnie, wiec o mnie predzej wszyscy zapomna, a ja bede tesknic za naszymi posiedzeniami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz tak walentynkowo wyznałam, bo mnie nie bedzie z Wami w ten daremny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia czyli mamy podobna sytuację ja chociaż laptopa mam i net w pracy, ale nie dostane sie do niego z braku czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala a co Ci sie stalo ze do lekarza idziesz? Seti to Ty tez nasz opuscisz a kto bedzie ostro pic z nami :( No nie wszyscy sobie pojdziecie i bede sama do siebie gadal i wsmarowywal te balsamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruku wykrakalismy tego bez dziewczyny dotarł i do nas! chyba musze się napić :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruku mam nadzieję, że TMT to nie Ty w drugim wcieleniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale w weekendy czasami bede jeszcze wszystko zalezy od planu ale to nie to samo Alea----->to wieczorkami bedzie mogla:) a ja nie bialy--------> tym sie nie martw , ja to tylko jedna osoba alea druga , a zostanie sie nowa, reni, singielka, lotka, kto tam jeszcze:) Ale poki co to jeszcze sie z wami nie zamierzam rozstawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×