Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

ale tacy nawaleni to jak na nartach pojezdzicie??? :p ja tam ekonomicznie - 2 piwa i w glowce szumi ;),ale wole drinki waniliowe :p (hmmm ale ja nie chleje - zeby nie bylo;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detonation i co bedziesz robic po feriach? Alea----> jak gdzies jestes sprawdz poczte :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detonation--->Nie no oczywiście - singlówy nie - przecież powiedziałem tylko jak to mówi Kruk: cyt gospodarka-kapitalizm a wyszło jak widać....zajebisty tekst Kruku --->Alea Cię widziała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 piwa to jest mega picie, szczegolnie jak sie dzien wczesniej pilo :-) Na nartach zawsze mozna jezdzic. Sticu teraz dopiero twoj mail doszedl na tlen ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocho kruku zaczyna się 20:30 i powoli gęsto - pewnie za niedługo przyjdzie \"mała\" a później Reni Kurwa że ja nie mam neta w domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie gdzie Alea ?? Smutek ---> A ty wczoraj tak interaktywnie z nimi piłaś ?? Tzn tutaj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku---->Hhahahahahah :classic_cool: Reszta wychylac głowy ... może Alea poszła po arbuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mówiłem--->Mała gdzieś poszła ... ale nie wiem gdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hej wszystkim;) destinarion fajnie ze juz wróciłas jak ta,m wrazenia? kurcze dzis mam jakis taki nastroj do picia:(, ale samemu do monitora to juz melina zalatuje hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No caly od pracy rana do wieczora, jestesmy forumowi ludzie, po co mi wychodzic do zakopconego pubu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Single a malo to ludzi pije samemu do lustra Ty przynajmniej do monitora zawsze cos co ci odpisuje a w lustzre tylko siebie widzisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj sticu zaniedlugo cos czuje bedziesz jadl pierniczki, albo pierniczki do Ciebie przyjada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detonation dobranoc. Smutek to dzisiaj tylko wode nie ma mowy o zemscie barmana, choc znam takiego barmana co sie mscil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×