Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Brzmi niezle... a moze spiewasz? i zaspiewasz... ja niestety nie mam kompletnie glosu;( ale pofalszowac sobie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spiewam tylko repertuar pijacki :-) Gdyz nie mialem okazji spiewac juz dawno walentynkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zostan ze mna do 19.55:) akurat zakoncze 2 godzinki:) i pojde do domku na cieple winko:)... a moze bedziesz mial szczescie i jakas kobietke poznasz i Walentynki juz nie beda samotne...:) Nie znamy dnia ani godziny... a czasem szkoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Tez wolalbym znac date i godzine a nawet sekunde ;-) Zawsze moze sie cos zmienic z nieba spadnie :-) Predzej Ty jakiegos Walentyna poznasz na tej imprezie w wtorek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrrrr... Bialy, imprezka jutro, a we wtorek: praca, dom i angielski... tylko przez caly dzien naslucham sie o tym, kto gdzie idzie i z kim... co dostal(a) itp. a ja bede cieszyla sie razem z nimi;) hahahaha, moze mi kto przysle jakiegos Walentego:)... a moze jutro cos sie zdarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro gdzies wychodzisz, bo ja na urodzinki do rodzinki to raczej dzien spalony. Wiem jak to jest, ale na szcescie u mnie w pracy jest dwoch samotnych, wiec jakos przezyje ;-) Z drugiej strony, jak juz dostac od kogos cos na sile to lepiej nic nie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro na tance:) baaaaarzo lubie tanczyc, a lokal fajny: muza, ludzie, klimat caly... moze kolege spotkam, co jakis czas temu telefon chcial, a potem zamilkl? ale bedzie numer, bo albo: zacznie sie tlumaczyc dlaczego milczal, albo sie nie odezwie... ciekawe... a tak dobrze sie zapowadalo... od niego samotnosc bila na odleglosc... jak pisales: z oczu mu tym patrzylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie i bez odrobiny sarkazmu, ale czy Ty czytasz to, co ja pisze, czy po lebkach idziesz? Prosze o szczerosc:) latwo sie nie obrazam:)... to w nawiazaniu do paru pytan Twoich, a przeciez pisalam... Tlko Bialy... sczerze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie zabawisz, ja jakos w lokalach nie mam szcescia spotkac kogo kto by mnie zainteresowal, jak juz tu powiedzialem stikowi- chce dobrze a wychodzi jak zawsze...Poza tym do tegpo pubu gdzie koledszy mnie wyciagaja to nie ma prawie wogole samotnych kobiet. Chyba musze zmienic klimaty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam, tylko nie zawsze pamietam gdyz mam pamiec wzrokowa, i dlatego cos pisze i zapomne o czyms np. o tym zapachu balsamu ;-). Znow zdarza mi sie zapamietac jakis drobny szczegol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo... chyba czas zmienic lokal... niestety nie polece Ci zadnego, bo nigdy nie bylam w zadnym pubie na Slasku... u mnie tego setki: do wyboru, do koloru:) Kazdy znajdzie cos dla siebie:) Ja mam trzy, cztery ulubione i tylko tam chodze na ploty, czy sie wytanczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez jest mase i juz nawet w Katosach uprzedzili nasz pomysl gdyz sa organizowane wieczorki dla singli w clubie 3 wymiar ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki test: jaki zapach ma miec moj balasam?:D Pytanie dodatkowe: dlaczego? minuta 10 s. na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez byla taka impreza, ale nie skorzystala: wjazd chyba ze 30 zl, a poza tym organizowali to w jednym z bardziej wysnobowanych lokali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest cyklicznie dostalem maila z tym co czwartek sie odbywa wjazd darmowya miedzy 20 a 21 tansze piwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Bialy!!!! minuta... ha, ale nagroda Ci sie nalezy, jak w kazdym konkursie:) masz jakis pomysl? tylko tak, zeby udalo mi sie sprostac:) Wirtualny cmokas moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byles kiedys na takich spotkaniach? Uuuu... zmykam zaraz... jeszcze przeczytam, co napisales i spadam, moze w niedziele sie uda, bo poniedzialek w pracy... raczej nie, bo oboz pracy sie robi, chyba, ze wieczorkiem, bo siedze do 20-tej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylem nigdy, a tam dla pierwszych 20 singelek drink\"sex na plazy \" :-) Tzrymaj sie Nova papap i wpadnij czasem, jak cos to wyslij jakiegos maila albo cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatanczylabym... zatancze, ale prawda jest taka, ze uwielbiam tanczyc z mezczyzna:) nie koniecznie ze swoim... moze byc i kolega, znajomy, ale z kims lepwij mi idzie... Poruszanie cialem z druga osoba: biodrami, kolanami... wspolne obroty... Do widzenia... i udanego wyjscia:) 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy--> jak ty chcesz ten film ogladac to sio spac:D Ja jestem u kuzynki , popijam pyszna herbatke i ogladam (a raczej slucham)\"alternatywy 4\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka wyyyyyyyyyyyyyyyyje do was ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to ja coś napiszę: Po godzienie 19:00 doszedłem do wniosku że czas wyjsć z biura, no to wyszedłem. Ponieważ uświadomiłem sobie, że po raz kolejny przerosło mnie życie a poziom mojej niedojarzłości sięga dna, udałem się na mały spacerek do kanjpy. No i zaczęły się problemy bo wypiłem 4x U-Boot. Następnie wsiadłem do tramwaju a ponieważ mam kartę miejską, którą dopiero od dzisiaj mam, zapomniałe jej skasować. No i wpadly \"kanary\". Więc ja znany z mojeg buraczanego charakteru wyuczonego w biedronie, postanowiłem. na znak że mi wszytko jedno- im po prostu nawsadzać. c.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×