Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Seti jak bedziemy mieli pub to tylko kapuste bedziemy liczyc i siedziec na plazy :-) Nova----> klawiatura jest po to zeby w nia walic ;-). Zycie w pojedynke ma taki urok ze trzeba sie niezle napocic aby kogos znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Stic, jak krzeslo? Witaj biale zlotko--> ja nie widze uroku w byciu samej: ciagle czekam na ksieciunia:) moze jaki mnie znajdzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie w pojedynke ma swoj urok kiedy jest sie w pskudnym zwiazku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon, czy kon? ... wiadomo, ze z wielkoscia to jak z iloscia... i tak najbardziej liczy sie JAKOSC:) Poza tym ksieciunio moze na pieszko przyjsc... we dwoje damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia---> sie wie, ze lepiej samemu niz meczyc sie z jakims barankiem... ale mi sie przykszy samej i te noce...;) i brak ciepelka i .... uuu... koniec z rozczulaniem!!! Jestem twarda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biale zlotko
praca to okolo 8 do 10 godzin dziennie, raz w tygodniu jakis wypad z przyjaciolmi, troche tez trzeba pomieszkac i jakos leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy---> o Dzieduszyckim Hrabi myslisz? Bo prawdziwego ksiecia z tytulu nie ma... eh... po co mi tytul... charakterny i wesoly ma byc:) hmmm... 90 lat... nie, nie skusze sie... jakos dwa, trzy lata mlodsi ode mnie robia wrazenie... tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wniosek, ze to najprostsza droga do upojenia alkoholowego, zeby samotne noce nie byly samotne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy---> nie... tzn. jak spie, to sie nie wierce... jak aniolek grzeczna, obracam sie na boczek... a jak...;) Biale zlotko--> mi tez \"jakos\" zleci, ale mam dosc. Fakt, ze pobijam moich znajomych na glowe jesli chodzi o spedzanie wolnego czasu, ale jestem sama albo z przyjaciolmi, a nie z kims.... dobra, konec tych wywodow... jest O.K:) W koncu wiekszosc z nas to single...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti to nie problem, ale wazne zeby miec sie na kim wiercic, Nova--> Tak to juz bywa, no skoro nie ksiaze to chociaz rycerz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa ------>tak trzymac:) ja tez juz nie bede sie smucic , chociaz jest to niezalezene ode mnie chyba (a moze wlasnie jest) nie wazne, koniec z marudzeniem i smuceniem , przynajmniej na dzis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy... nie, nie, alkoholizm mi nie grozi. Alkohol nie zalatwi bliskosci. Ewentualnie mozna sie upic w knajpie i na jeden raz kogos wyrwac, ale to nie zadne rozwiazanie, no nie. Rano masz moralniaka i brak perspektywy na cos dalszego, bo przeciez po czyms takim milosc sie nie rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jak widac singlem zle byc, ale slyszalem ze podobno samotnosc ma sie wyrysowana w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak male piwko by sie przydalo, bo cos powazna sie robie:) Hahahaha, a przeciez mam jeszcze perspektywe dwoch dni wolnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy----->si hmmmm chbya zaraz pojde do kuzynki:D , dzisiaj winkiem nie pogardze:) ale jak wypije to zrobie sie spiaca a postanowilam sobie obejrzec to :\"zatrute pioro\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy--> nie wiem, czy samotnosc mam w oczach? Chyba nie, a jak nawet, to szkla kontaktowe zaloze;) Mam piwne wesole oczka, ale nie wiem, co w nich napisane... moze jakie choroby, ale to irydolog powie...:) a jeszcze mnie tam nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti wiem czytalem o \" zatrutym piorze\". Nova-->mailbox to wypijemy wspolnie chociaz wirtualnie tymczasowo, do momentu zorganizowania pubu :-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh... Bialy, calkiem zapomnialam o balsamie:) czy w marcu mam brac ze soba, czy dostaje w prezencie?;) Setunia--> na niezly film sie porywasz:) Sade, starym zbereznikiem byl... filmik pikantny... nie do ogladania w pojedynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy--> Malibou chetnie, byle nie za duzo, bo glowa boli... a moze martini polslodkie by sie znalazlo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova--> ja tez mam zamiar ogladac ten film, a balsam wez ze soba tylko duzo bo napewno znaczna czesc skapnie na ziemie :-) Seti---> to niewiedzialem, ze ten film taki pikatny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×