Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

moze obejrze, ale spioch ze mnie, wiec nie wiem, czy dotrwam:) teraz marze o cieplym winku:) Jutro czas imprez i karnawalowych tancow, wiec ide sie bawic ze znajomymi, ktorych polowy w pracy badz w dalekej podrozy... na moje szczescie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--> film jest o zyciu Sade...ona, Sade, ksiadz, ktory na nia tez mam chrapke... oj, dzieje sie, dzieje:) ale ponoc niezly. Ja zanm go z opowiadan znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova a w walentyny co bedziesz robic? (nie cierpie tego swieta) Ja dzis moze pojde do zakopconego pubu, jednak tam nie ma szans na singielke to predzej bym jakas spotkal w kurii biskupiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy---> z poddtekstami powiadzasz... ja naprwade ciagle sie dziwie, ze na swoje elokwencje zadnej panny jeszcze nie zaczarowales...;) Ale balsamik biore... moze i Ty skorzystasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti ja taki wyposzczony i jeszcze mam na pikatny film patrzec, chcesz zebym zaczal przesiadywac w krzakach jak Stok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie Seti Nova---> wez balsamik nikt nie zna dnia ani godziny swego nabalsamowani ;-) A tak poza tym to jaki zapach tego balsamiku? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W walentyny... prosze Bialy, nie przypominaj mi, ale: rano ide do pracy 8-16, potem dom i obiadek, a potem mam test z anglika i tak sie zrobi 21... w miedzyczasie wyslucham kilka osob: co beda robily, co dostaly itp... Pewnie ktos wyrazi ubolewanie nade mna...taka fajna, a sama... ostatnio kumpel w pracy wyglosil taki maly referat... on tez zajety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy---> przeciez byla dyskusja na ten temat... \"Ty jak wszyscy faceci, nigdy mnie nie sluchasz\"... pisalam, ze im mniej pachnie, tym lepiej, bo perfum uzywam i nie moze sie gryzc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyny dla ktorych stajemy sie samotni sa rozne i nic tu do tego wyglad czy cos. Powiem krotko takie zycie, no coz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... nastrojowo sie zrobilo... zostalismy sami, alkohol... moze swiece zapalisz, jakas muzyka... i dyskusje o samotnosci... trzeba uwazac, bo dziwnie sie to moze zakonczyc;)... pijemy Malibou, czy Martini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spryskac perfumka powiadasz... taaaaa... za uszkiem, na przegubach rak, ale to po balasamowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije Martini, jesli chcesz moze byc Malibu dla Ciebie, :-) Swiece mam tylko jedna jest w polowie wypalona bo kiedys nie mialem prady wieczorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po szyi to wole.... nie, Bialy, nie prowokuj, nie kus samotnej kobietki:) Nawet od samych rozmow robi sie tak... czy moge Cie porosic o delikatne zejscie na ziemie?...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ziemie to sie skulniemy :-) To schodzmy na ziemie z wielkim chukiem naszej samotnosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co do swiec to przyniose swoje: mam ich cale mnostwo... swiec i swiecznikow, czekajacych na kolacje, na wieczory we dwoje... acz ostatni facet... dawno temu uwazal, ze jestem niepoowazna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze w ciemny pokoju, gdyz tak jakos sie przywyczailem, ale towarzyszka ze swieca dotego wykwitnym alkoholem i byloby jak w raju... ehh pomarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z hukiem samotnosci? nie, Bialy, nie, bo kto jeszcze uslyszy ten huk i pomysli, ze to jakis manifest, a po co rozglos... pomalutku, delikatnie na ziemie zejdziemy... cichutko i tam bedziemy sobie na dole rozmawiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkohol, swiece... jeszcze muzyka... ostatnio mam nastroj na Peszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ale sie Walentynkowo w teorii zrobilo:) a co tam... Zaraz zmykam, bo zimno troche sie robi... i czegos cieplego napilabym sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy--> Prosze, Ty mnie czytaj:) Peszek... acz Nina Simon tez ma intrygujacy glos... a Ty co proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do ktorej walentynkujemy? do 19.30, czy do 20-tej? Sama nie zostane, a maile napisane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×