Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość dsadasd
LUDZIE, JA JESTEM SINGLEM I PRAWICZKIEM. TO NIE PRAWDA ZE WYSTARCZY WYCHODZIC Z DOMU..POBLEM JEST GLEBSZY. NIESMIALOSC, ITP..NIE MA NA TO TAKIEJ PROSTEJ RADY. W SUMIE MIMO UPLYWU LAT JA WCIAZ NIE RAZ MYSLE ZE PRZEZ INTERNET TEZ MOZE PZNAM WLASCIWA OSOBE...SAM JUZ NIE WIEM ALE WIEM ZE WYCHODZIC MOGE, BYC W KLUBIE, NA DYSKOTECE I CO Z TEGO? GÓWNO, TAK SMAO JAK SIE SPOTKAM ZE ZNAJOMYMI KTORZY MAJA SWOJE PARY, CO? GÓWNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
GÓWNO do potęgi n-tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka
A ja jestem singlem i dobrze mi z tym nie musze sie meczyc z jakims dziadem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dola na szczescie nie mam:) czasami tak przynudzam, cholera musze sie na nowo przyzwyczaic do samotnosci a to nie jest proste, ide sobie \"dogodzic\"kulinarnie zrobie omleta z pieczarkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lekarza - Panie doktorze, źle się czuję. - A co pan wczoraj robił? - Piłem z kumplem wódkę, jak skończylismy zabraliśmy się za wino, potem zrobiliśmy jeszcze jakiś koniak. Potem przyszedł kolega z kratą piwa i krakersami na zagrychę, podejrzewam że zatrułem się nimi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wracam do was.......... po fantastycznym weekendzie który jednak zakończył się tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybcia
strasznie mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybcia
czy tylko mi jest smutno ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybcia
Nie lubie samotnych wieczorow i samotnych nocy wogole nie lubie samotnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybcia
Ale mam dola wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dołujcie się, to nic nie da, choć z drugiej strony musi przyjść chmura, żeby świeciło słońce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze, zresztą wczoraj nie miałem, ale jakoś się staram, ktoś musi tutaj pozytywnie myśleć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wychodzi, choć dzisiaj Stock juz miał lepszy nastrój i dowcip mu sie wyostrzył :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O TMT jak ja cię dawno nie widziałem :) Czas leci a Ty nadal bez dziewczyny :) Witam wszytkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hejka :) mam coś dla wszystkich pracusiów :P poniedziałek - cyklu początek, realizuj się stopniowo, ostrożnie - pierwszy krok jest istotny, aczkolwiek nie najistotniejszy :D miłej pracki everybody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam zapiernicz w pracy a troszkę sie nie mogę skupić bo mam dużo do przemyślenia a moge sie pochwalić ze sesja już zakończona ja chyba jestem jakies dziecko szczescia, bo miało byc ciężko a tu na poprawce poszło mi tak pięknie bez wysiłku w sumie jeszcze jakby w sprawach uczuć było tak pięknie ale moze wszystko się ułoży z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę :) Widzę że dzisiaj to wszyscy mają jakieś moralne poweekendowe zniesmaczenie....ja to nazywam poweekendowym fermentem ;) Ja się niedługo zrywam z roboty bo mam coś do załatwienia ale jeszcze tu zajrzę i jak nie zobaczę uśmiechniętych twarzy to taki wam tu sajgon urządzę że ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×