Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

hahah Stic stary herbatniku, gdzie byłeś :-) Blondyneczko @--> masz na 7 wiem, ale zaśniesz jak coś pośle Ci kołysanke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary ze mnie taki herbapol ze szkoda gadać :) Jak mówiłem fenol Blondi----->Ty widzę dla kruczka słodka jesteś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic bo my cierpimy tak jak Ty, juz tu sobie psy zamawiamy :-) Blondyneczko @ ja cały dzień coś nie potrafie się skoncentrować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Ciebie blądi ) Nie bój Się ukołyszę cię do snu x2 Żaden ruch, żaden duch, żaden szmer Nie zbudzi Cie ze snu Nie bój Się ukołyszę cię do snu Żaden ruch, żaden duch, żaden cień Nie zbudzi Cię ze snu Będę blisko, Ty mnie przecież znasz Będę czule tulić twoja twarz Będę zawsze chronić cię Nie dam snom złym wyrwać Cię ze snu Nie bój Się ukołyszę cię do snu Żaden ruch, żaden duch, żaden cień Nie zbudzi Cię ze snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravo Stic, a widzisz jak wypijesz masz dusze romantyka :-) Blondyneczka @ naszła mnie ochota na pierogi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech people jak ja jestenm żałosny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się włóczyłem po kanjpach....bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blądi---->ja nonstop wale numery :( niestety ale tak jest ale nie przeszkadzam :) Kruku---->jak tam ciało Blądi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie mam zdrowia do imprez, to ponad moje siły :-) Ale zawsze jakiś koleś zadzwoni, i mnie wyciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jak towarzystwo jest mieszane wtedy z alkoholem jest delikatnie, natomiast jak są sami faceci to tragedia pije się ostro, taka jest prawda Blondyneczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×