Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

hehehe co do fujitsu simenns świetnieheheh własnie niedawno zakupiłam taki dla szefowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Sticu:) Sie już przestań wkurwiać, co... uratować nas moze tylko spokój... tylko spokój... spokój:) CISZA!!!!!!!!!!! bo ma być spkój:) Wiosna... małpy. We Wrocku i małpy i świnie i słonie i miśki... zapraszam do ZOO:)... Madzix, ale czasem tak jest jak w bajce o Pięknej i Bestii... małpy na początku... Właśnie!!!!!!!!!! a może żaby pójdziemy całować, co?;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie dobra polowanko nie jest złe, ale jak mi przejdzie ochota, to nad Odrę i cmok, cmok, cmok... łeeee, ale może rezultay będą... hehehehe, wyrośnie mi coś na ustach a po księciu nici;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix - na Gęsi bym uważał bo ptasia grypa :O...no i z gęsi się gesiwo chyba robi :P....a może poczekaj, aż ktos Ciebie złowi, mi się życie singla podoba, wolność luz, można bez skrępowania zaszyć się w Biedronce :) =>>>>>>Wielki powrót ;) Tak wiem HP to też shit - badziewne pod zespoły, to samo Maxdata i Aristo...w ogóle, żałuje że nie kupiłem Toshiby - mogłem dorzucić 1000 i miałbym spokój. W FS też również wybuchają baterie, qumpel miał HP i wymienili WSZYTKO, tylko obudowa pozostała stara. Nie wiem jak z Acerami ?? Kurde przydałby się dobry ranking laptopów, jak kupowałem to grzebałem wszędzie ale sprzętowo odpowiadał mi wtedy FS za tego 1000 mam co prawda 2 GB RAM Kolejne skurw.... kupujesz lapa z 1024 MB a tam się okazuje że zamiast 1 kości masz dwie i co ?? Musisz kupić, jak chcesz mieć 2MB po prostu cały nowy Ram - no nie skurwys... przyznajcie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, dobre z tymi sidłami! Racja! Ale wiesz ze prawdopodobienstwo złapania źwierza w miejscu gdzie jego populacja jest dość niska,jest wyjątkowo trudno! :) Wrocław, wlasnie sie wybieram :) Ale nie do ZOO! Tak mi się nie chce... No chyba ze macie juz jakies pąki na drzewach (jako najcieplejsze miasto w Polsce?) HM? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic no proszę mam trochę wiecej w głowi niż przeciętna szprota, zeby się w byle jakie sieci wpłynać :) dać się złowić w tym wszystkim chodzi o to, zeby gonić, albo uciekać chcesz zjeć, poluj sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic, dokładnie, robią z nas totalnych laików którym można wcisnąć byle co! Co do Toshiby, miałem, super sprzecior, kupiłem z rozwaloną matrycą, odremontowałem, chodził jak żyleta :) Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= ale jaka satysfakcj jak wkoncu w twoje sidła wpadnie prawdziwa perelka cierpliwości zwierzyna budzi się ze snu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka cierpliwości mówisz, uuu, kurczę po kilku latach bezowocnych łowów to faktycznie musiała być jakaś łania... Byleby tylko nie zrobiła ze mnie jelenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= ... zapraszamy, zapraszamy... a co, służbowy przyjazd? Ostatnio duuuzo ludzi ma tu ważne, poważne i pilne sprawy... :) Madzix... idziemy na żaby!!!!! a nóż widelec sie uda... uda... udka... żaby... jak nie okażą się księciem, to zjemy w złotej panierce... hahahahahahahaha:) parlez Vous francais?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ten świat zwierząt - tygrysice z podniesionym ogonkiem i kusicielską miną pt: \"Goń mnie\" :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie, nie służbowo, prywatnie załatwić kilka spraw... Studiowałem we Wrocławiu 5 lat. Na żaby wg mnie najlepsze Wybrzeże Wyspiańskiego :) Nie ma jak na ławeczce na wybrzeżu w słoneczny dzień :) mmm, piękne studenckie czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozkręciliście ojoj a ja muszę zapieprzać w pracy a tak mi się nie chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te obserwacje pana znawcy świata zwierząt i nie tylko mało wnikliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt: \"...w tym wszystkim chodzi o to, zeby gonić, albo uciekać\" - interpretacja nie pozostawia wątpliwości... Ja nie obserwuje, ja jestem przyczajony... - jak Czak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= .. zgadzam sie z Wybrzeżem, ale Wyspa Piaskowa też jest OK:)... Wrocław ma mnóstwo cudnych miejsc... bo cału jest piękny i tu wychodzi na jaw mój patriotyzm lokalny:) Zawsze i wszędzie:D A teraz na chwilę opuszczam zacne grono i troche popracować trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm, wyspa... no tak jak mogłem zapomnieć :) Stic, a może \"przyczajony tygrys, ukryty smok\" :) Rozumiem, że dziewczyny polują na żaby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihih - a ja chyba znowu będę we Wrocu za tydzień ... zrobię sobie rundę - Wawa - Wroc - Katosy - Wawa...wow bedzię się działo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ok, to słuchaj, zamieniamy się w żaby i robimy tourne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow... = i Stic... normalnie propozycja nie do odrzucenia... ;)czekam tradycyjnie z... drażami kokosowymi, bo ostatnio zapomniałam:)... czy żaby jedzą draże? moze juz oslawione muchy Wam przygotować?;) Stic... to kiedy dokładnie, czy też nie znasz dnia ani godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle nie znam dnia i godziny wszytko pod koniec tygodnia lub na początku następnego będzie wiadomo ale ustawiam to na czwartek / piątek - czas pokarze co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale hardcore, dla wprawnego gościa to jak widać nic! Zresztą za kołnierz nie wylewał. Ja powącham zakrętkę i juz mi niedobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za piekny hejnał, pojedyńczy aksel żoładkowy z zapijającym dech w piersiach tulupem i niepopitkowym rydbergerem. Noty za styl: Aus Pol Fra Ger Swe Rus Fin 5.8 5.9 5.8 5.8 5.9 6.0 5.9 Ocena techniczna: Aus Pol Fra Ger Swe Rus Fin 5.9 6.0 5.9 5.9 6.0 6.0 5.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk, puk... jest tu kto? Sticu:) chyba nie pogrzebiemy topiku, ale moze autorka ma to w zamyśle? = ... a teraz gdzie pomieszkujesz jeśli nie w bajecznym Wrocławiu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem :O Zupełnie nie wiem o co chodzi - ja tam nie wymiękam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i taka postawa mnie cieszy... ---> w końcu dołączyli Nowi... hahahaha: Madziax i = humorem naszym przygrywają, więc miło jest... może nowe spotkanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×