Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

\"gwiazdeczka_25 stic tak to Ci tylko w erze dopasuja\" To mi sie podoba buhahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stra_25>>Obklepane :P Cienkie jak barszczyk na dworcu w Białymstoku i miekie jak wiosenna leszczyna :P Idę do Ery - może któraś tam się do mnie dopasuje - i tak myślałem o zmianie operatora bo mnie Orange już od jakiegos czasu denerwuje 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę się następnym razem postarać !!!😠 ;) 🌼 A gdzie jest panna Hercia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic jak mam sie starac skoro jestem tepa i mam maly mozdzek ;) Chyba bede sie uczyc od Ciebie bo Ty umiesz powalic swoja inteligencja i elokwencja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic ----------> stęskniłes się?:P ale mi dziś czas szybko leci uff pół dnia dziś przegadałam z moim exem z czasów szkoły sredniej, jest teraz w anglii i mnie nawiedzi w przyszłym tygodniu, chyba fajnie:) kurdeeeeeeeeee powiezdcie w końcu gdzie jest kruk?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lepiej nie - jeszcze się czymś zarazisz - pozostań niewinna...nie zapomnij tylko o bezwładnie spadającym ramiączku od sukienki w ciepłe letnie wieczory podszas spacerów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Najwyższej Komisji Kontroli Czystości Gatunku. Ja niżej podpisana, oświadczam, że urodziłam się mężczyzną wbrew swojej woli. W związku z powyższym proszę, aby moje dotychczasowe poczynania jako samca uznano za niebyłe, gdyż działałam zbałamucona ówcześnie panującą męską cywilizacją. Jednocześnie w pełni zgadzam się z powszechnie panującym przekonaniem, iż mężczyzn nie było, nie ma i nie potrzeba... Może pani mi to jeszcze raz przeczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak sexmisja... znajdziemy Ci Sticu damę serca, znajdziemy... może nie w Biedronce, ale zawsze gdzieś... w malym, osiedlowym sklepiku \"wszystko i nic\" pachnącym śledziami, lizolem i tanim tytoniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odjazd :D Mniam - już zapomniałem ten charakterystyczny zapach ale za to dzisiaj rano do tramwaju wsiadły 3 panie po świerzej trwałej - zaraz przypomniałem sobie jak pachnie amoniak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijkaaaaaa
Jak jestes nudna to sie nudzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julusia
Teraz to i ja moge powiedziec ,ze jestem singielka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julusia
O losie gdzie ja trafilam ;) 🖐️ :D zartowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julusia
Stic nie ma oczym jedna wielka porazka i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie byś nikogo nie zastała, ale wirtualni maniacy nie odpuszczają :D Reanimacja topiku trwa bo na się ostatnio towarzysto wykruszyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i nie masz co liczyć na facetów - było nas dwóch - jeden poległ w akcji tj: Kruk - opłakuje go bo dobry był z niego Dżedaj a \"=\" jest jak Vader - posapie posapie i znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julusia
Ale mnie pocieszyles :( ja myslalam ,ze tu bedzie tlum a tylko my jestesmy .Czy naprawde wszyscy sa tacy szczesliwi i zakochani i tylko ja mam zlamane serducho 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julusia
KONIEC Z FACETAMI ;) oczywiscie zartowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no generalnie ekipa jest tyle że większość siedzi tak od 8:00 do 15:00/ 16:00 póxniej zaszywają się gdzieś :) Tylko mi się tak nudzi że czasami mam zamiar trochę powalczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj od razu złamane - besssss przesady - się zagoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julusia
Chyba tez sie gdzies zaszyje i przeczekam ,bo przez taki nastroj to wszystkich poodstraszam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaszywaj :) Ja co prawda muszę leciec bo z pracy klepię ale wpadnij jutro to pewnie poznasz ekipę :) Spoxik ludziska - zobaczysz zrobi Ci się lepiej :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julusia
:) dzieki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×