Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

wiedzialam ,ze nikogo nie bedzie :D stic pewnie rzadzi w Biedronce w nylonowych podkolanowkach ,a reszte tez gdzies wcielo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloooooooo widzem ze gwiazdeczka i stic w miarę skutecznie reanimowali wczoraj topik, buźki dla was wielki za to:) a........stic ciebie nikt nie zamyka za obrazę moralności za to latanie w podkolanówkach po sklepie marki biedronaaaaaaa? a na co ty te podkolanówki zakładasz?:P a..............gdzie jest kruk? odleciał na wiosnę do ziimnych krajów (hmm....sorry zimny kraj to u nas jest, więc moze jednak do ciepłych odleciał) czy przeoczyłąm fakt ze upolowała go jakaś singielka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkolanówkami nylonowymi zaraziła mnie Śliweczka niewegierka (Patrz topik: Szukam ludzi z Wwy...\"). To jej nieodłączny atrybut dnia codziennego w pracy. Zastanawiałem się chwile nad tym i doszedłem do wniosku, że musi w tym coś być skoro ona z taką namiętnością je nosi. Mi oczywiście dostarczają one innej satysfakcji, gdyż jak wspominałem uwielbiam ocierać się o młode klientki naszego dyskontu. Najczęściej robię to łydką a pospolicie nazywana \"antygwałtka\" dodatkowo dostarcza mi niezapomnianych doznań :D Witma wszytkich choć pewnie towarzystwo topnieje jak śnieg po deszczu. Pacjent pt: \"APEL..\" jest nadal na OIOM\'ie, hihihih ciekawe gdzie blondyneczka_25, może udzieli nam jakiś konsultacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha nadmienię, że owe podkolanka to tak zwane \"burdelówy\" :D i nie nadają się w ogóle do innego np: napadu na bank w celu zasłoniecia twarzy - gdyż jak stwierdziła Śliweczka cyt: \"ryjek by mi wystawał \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja... nieśmiało i po cichu w antygwałtach, bez radosnych podkolanówek... weszłam aby zaraz zniknąć w otchłani pracy... tu zaczynam odnajdować spkój i ukojenie... asysta przy reanimacji \"Apel..\" po woli mnie wykańcza... 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest jakaś różnica między \"antygwałtkami\" a podkolanówkami bo może ja nie kumam tematu - prosze o wyjaśnienie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaa
no właśnie, a ja miałąm pytać co to są antygwałtki jeśli to podkolanówki to...jaka ich rola w powyższej ewentualnej sytuacji?? niech mi ktoś powie co z krukiem jak już pytałam dziś z samego rana!!!!! a tak wogóle..........dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko a co to....... przepraszam, ktoś mi się tu podpisał nie tak jak trzeba......o jeje nowa, gwiazdeczka, stic -------------- hello:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy ja dołożę, wtedy nie daj boże, reanimacja nawet nie pomoże. Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie... :) A kto to jest onaaaaaaaaaaaa Star_25>>>>Walczę o pacjeta, przetoczę całą krew i dokonam preszczepu serca świni - jestem jak Religa tylko 1000x lepszy :classic_cool:, jak nie to podłączę kable do Elektrowni atomowej i sptrzelę dawkę prądu - pacjent \"APEL...\" nie może umrzeć - ostatecznie w geście rozpaczy będę walił pieścią w klatkę piersiową i dokonywał sztucznego oodychania. Dla dodatkowej dramaturgii będę krzyczał: NIE POZWOLĘ CI UMRZEĆ \"APEL...\", ŻYJ \"APEL...\" NIE ODCHODŹ SKURCZYBYKU Będzie hardcore jak w \"Ostrym dyżurze\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wpadam i wyjaśniam, pokazuje i uświadamiam:) | | \"antygwałty\" to rajstopy... baaardzo opóźniaja pewne sprawy;)... bo w przeciwieństwie do podkolanówek i pończoszek sexownych... a tak, spodnie i jeszcze rajtuzki... moi kumple z pracy twierdza, ze to jedna z najmniej sexy cz. kobiecej garderoby;) a teraz grzecznie idę do pracy:) Miłego dnia wszystkim:D 🌼🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ja tam nie mam nic przeciwko \"rajstopkom\" ale pod spodem nie powinno sie już NIC znajdować - kompletnie NIC !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze jedno pytanie: Czy sportowa ostra miłość, zgubnie wpływa na otyłość ??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic -------------> koniecznie powinieneś nakrecić tę akcję i wysłać rezyserowi ostrego dyżuru, tylko czy zdołasz zastapic clooneya?????????:P rajstopki pod spodnie? eeeeeeeeee rajstopki tylko pod spódniczkę a pod rajstopki babcine majtaski z nogawkami ---------- nie sticu?? cholera co z naszym krukiem?? powie mi ktoś wreszcie!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, moze nie babcine tylko babciowe majtasy..... a..........kim była tajemnicza onaaaaaaaaaaaaaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desitantion
Ah ah wrócilam i teraz będę rozmawiać tylko z ukochanym stickiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheeh destination ----------> ja myślę ze tak sobie słodzic może tylko sam stic, a znając jego zamiłowanie do podszywania...............:P co z krukiem?? niech mi ktoś wreszcie powie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Stic\'a w końcu wyswatamy - on taki wygadany jak Mickiewicz a jak co do czego przyjdzie to jak uciekająca Panna Młoda - chętne ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy Stic chętny? a może kogo ma na oku, tylko się kryje?....;) Ja żyję w tej chwili wyjazdem na długi weekend, bo załatwiłam fajne miejsce w górkach i tyle czasu tam będę z e znajomymi... uuuu, sama radość, a tu jeszcze miesiąc z okładem. Jem draże... kokosowych nie było:( sa arachidowe... cóż... jem, ale ten kokos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Oczywiście że jestem za...czekam na odważne gotowe poskromic takiego jak ja - powiedziałbym \"Gotowe na wszytko\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę... więc jestem... że nasz \"Klan\" powinien zebrać się \"Na Wspólnej\" kolacji (może ze śniadaniem) :). Ustalimy jakiś plan dzialania, jakąś taktykę \"Poszukiwany, poszukiwana\" dla Sica, ale czy to ma być \"Sexmisja\"? czy coś bardziej romantycznego? Jedno jest pewne... wybranka powinna być \"Na dobre i na złe::D ... I znów się w pracy opuszczam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×