Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

U mnie tez :o w calej Polsce tak jest, jak wczoraj pogode ogladalam to wszedzie byly ogromne slonca , bez zadnej chmurki i wszedzie powyzej 30stopni;) A ja tu klimatyzacji w pokoju nie mam ale tez nie mam pokoju slonecznego wiec na razie nie mam tak zle;) ide cos zjesc chyba bede za jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie nie oglądałam pogody, ale juz sie do tych upałów przyzwyczaiłam, że nawet nie sprawdzam;) a tu widze u mnie słonko zaszło... smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich (nie powiem skad)! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też pozdrawiam, znad morza :) Ech, tyle tu par-turystów :( naprawdę przykry widok...spaceruja nad morzem bardzo wczesnie rano póki jeszcze ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widok zakochanych par, zwlaszcza na urlopie, to niestety, dla singli przykry widok... Sama cos o tym wiem - rok temu urlop skrocilam, bo juz nie moglam wytrzymac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny raz pomylka...
nie SINGLI a SAMOTNYCH I NIESZCZESLIWYCH ..... zdecydowana roznica ;) niby dlaczego piszecie single kiedy macie na mysli zdesperowane osoby ktore chca kogos wyrwac zeby nie byc samemu na trym pieknym swiecie /no moze dla mnie pieknym bo dla nich smutnym pewnie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=osz Ty:P niedobry:D Pozdrawiam rowniez:0 z domu:D Wrocilam ze spaceru;;) Par zadnych nie widzialam:o Za to pojadlam sobie troche jezyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***justa - problem w tym, ze ja tu mieszkam a nie urlopuje, ech...a na urlopie byłam 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca Misia24
Ehh, ale gdzie mamy się udać, by znaleźć przeznaczenie?? Czasem wydaje mi się,że spotykam na swojej drodze samych typów spod ciemnej gwiazdy,a krok dalej jakaś wredna zołza owija sobie wokół palca normalnego, spokojnego człowieczka...gdzie tu sprawiedliwość?? Naprawdę szukam najzwyklejszego, spokojnego i normalnego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia co u Ciebie słychac? Dawno mnie nie było. Widzę, że duzo sie pozmieniało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea oj pozminialo sie;) ja mam wakacja i poki co nigdzie nie wyjechalam jeszcze;) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, co tam u starej ekipy? Wymiękła? Nie widzę nikogo znajomego! Topik tez juz zdycha chyba... pozdrawiam wakacyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea stara ekip[a wyparowala ja to przeiwdzialam juz pol roku temu ale nikt tego wtedy nie przymowal tego do wiadomosci a moze po prostu juz nie sa singlami;) Ja singlem nie jestem , tylko jestem sama A to zasadnicza roznica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ja właśnie rozstałam się z moim ukochanym i znowu jestem singielką ;) może niedługo... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to zdycha? Singlowanie fajne jest! Hehe! Pozdrawiam znow! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singielka Agatka
może by i można było gdzieś wyjść, ale jak nikt nie ma czasu to samemu się nie chce... noi tak się Singluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea witaj:) Wiedzialam , ze predzej ja bede miala 10tys postow na koncie a nie ten topik:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale popatrz na daty postow:(od dawna juz tu Ich nie ma:9 Ja wiedzialam ze tak bedzie , aha aha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea dlaczego?;) Usmiechnij sie:) Poslac Ci ebooka? "dlaczego mrzczyzni kochaja zolzy"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerwałam z facetem... bardzo mnie teraz rani... ciężko mi, ale sie nie dam smutkom ;) pozdrawiam co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea a dlugo z nim bylas? to chcesz ta ksiazke> podaj @ albo do mnie napisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×