Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

tak tylko zaglądnęłam na to forum, wiec pewnie sie powtarzam, ale jak widzę te związki obok, to wręcz czuje sie wolna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - łoooooooooooo to wieki jak mnie tu nie było - od tego wszytko się zaczęło - szkoda że nia da się skonstruować na nowo ekipy :) Zresztą nie jestem sam :( A może znowu pojawią się ludzie chętni na taki zjazd jak ten w Katowicach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic chyba tamte czasy juz nie wroca;) zakrecona wczoraj troche sie zle czulam dlatego sobie poszlam ale dzis juz jest ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantis is calling
Nikt nie jest singlem z przypadku. Zazwyczaj to cienias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę, ze tu nikt nie zagląda, wiec sie na dziś pożegnam, bo zaraz kończe prace:) pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek jestes bardzo wygodna;) chyba wszystko do tej pory w zyciu miales\" podane na tacy\" ale ze wszystkim tak sie nie da;) Zarkecona to do jutra i milego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby wszyscy mieli takie podejjscie jak ty..to wszyscy byli by samotni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek bedzie ale to moze nie byc milosc od pierwszego wejrzenia;) ale po kilku spotkaniach moze cos zaskoczyc ja tez chce byc kochana i kochac ale jakos moje szanse na spotkanie tego jedynego sa nikle:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! zgadzam się z setunią, czasem trzeba zaryzykować... owszem można sie rozczarować, ale w końcu trafisz na tę odpowiednią osobę:) mnie sie to jeszcze nie udało:) ale jak to się mówi co ma być to będzie:) Tomek głowa do góry:) a jeśli chcesz, żeby dziewczyna dała Ci szansę, to Ty też musisz ją jej dać:) to działa w obie strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zakrecona:) Kiedys wlasnie tak bylo , ze juz od rana kazdy z pracy tu pisal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Rzeszowa:) a ty? Pytam bo całego topiku nie byłam w stanie przeczytać, a prawdopodobnie te informacje juz padły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam o tej miejscowości, ale juz ja znalazłam na mapie:) a co w ogóle robisz? teraz masz chyba wakacje, cos mi się o uszy obiło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echh wakacje...ja juz bym chciala chbya pazdziernik , juz sobie odpoczelam:D. Mam nadzieje , ze gdzies uda mi sie jechac , bo inaczej oszaleje w tym domu:D Ladna masz stopke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli jeszcze studiujesz:) ja juz mam to za sobą:) teraz tylko praca:) ale bym sobie chętnie odpoczęła:) najchetniej nad morzem:) hmmmm...:) a dziękuje:) mi sie też podoba ta stopka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet bardzo:) zwłaszcza jak trzeba siedziec w biurze jak tu takie słonko:) ale koniecznie nad wodą bo inaczej to sie nie da funkcjonować:) u Ciebie też taki upał? dobrze że mam chociaż tą klimę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×