Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Szukam znajomych - wszyscy gdzieś przepadli - obraziliście się na mnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Ale się zabiegałem mam jęzor na brodzie! :P Czas płynie: trzeba było wpaść! :) Seti, polecam \"ventilator\" zamiast szalika! Stic, nikt się nie obraził...chyba wszyscy zalatani! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Trafiłam tu przypadkiem. Też od niedawna jestem singlem - nie sądziłam, że tak sie stanie. Jestem kobietą, co wynika z dowodu, juz w wieku srednim, ale nigdy się tak nie czułam i tak nie wyglądam, chociaż 20 lat to pewnie nikt by mi już nie dał. Nie pamiętam już kiedy byłam sama, a teraz nie wiem co zrobić z czasem. Może ktoś z was wie, gdzie atrakcyjna - słowo daję - kobieta może znaleźć ciekawe towarzystwo do pogadania na necie? A tak swoją drogą to dziwię się 20-to latkom, że maja problem z samotnością, gdybym ja miała tyle lat to szłabym w miasto każdego dnia, jak burza. Ktoś spytał co powiedzieć do dziewczyny, która spytała o godzinę, no tę godzinę oczywiście i cokolwiek jeszcze, np. gdzie się tak spieszysz, jak masz na imię, gdzie się uczysz, cokolwiek. To przecież takie proste. Nie wiem, czy teraz mówi się dziewczynom komplementy, ja zawsze je lubiłam i często je słyszę np. jesteś piękna, masz zgrabne nogi, jesteś wyjątkową kobietą itp. Kiedys też byłam nieśmiała, i zakompleksiona bezpodstawnie. Szkoda na to marnować młodości, bo młodość jest wyjątkowa sama w sobie a trwa krótko, pamiętajcie o tym i się nią cieszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny nick! Powiem Ci tak: bycie singlem rzecz przejściowa. A fajne towarzystwo możesz znaleźć choćby tutaj, na tym topiku! :) Masz rację szkoda marnować młodości, no ale czasmi niesmiałość jest chorobą wieku młodzieńczego... przez to chyba trzeba przejść! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Tylko taki kiedyś chciał wejść na login poczty. To od żerafa - tak podobno to słowo wymawiałam jako bardzo małe dziecko. A fakt jestem wysoka - ma 173 cm wzrostu i jak chodziłam do szkoły to wołano na mnie żyrafa. Wówczs nie sądziłam, że jeszcze kiedyś kobiety będą mi go zazdrościć. Mam taką nadzieję, że bycie singlem to przejściowe, gdyż jako zodiakalny biźniak jakoś takiego życia nie przewiduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= - wszytktie topiki, na których się włóczyłem umarły 😭, nie wiem co robić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAVO Girl pomóż .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że z Ciebie jakaś Asia-wylasia :), przy czym wylasia to od laska-lasia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic, tu zawsze jest Twoj dom, ekhm, mamy gościa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Z tego upału to mi sie literki mylą, oczywiście żyrafa. Nie jestem żadna asia. Mam oryginalne imię i bardzo "smaczne". To już zasługa tatusia. Na razie niestety moge pisać tylko w pracy, ale już od wtorku bedę miała neta w domu. Zobaczymy jak się tutaj zadomowię, może tutaj jest chłodniej bo u mnie w pracy to jest dramat, jak bym pracowała w hucie jakiejś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to huta im. Bieruta? :) A tak na serio: słyszałem, że ludy żyjące na gorących stepach Azji, w takie upały ubieraja się w kożuchy i piją gorącą herbatę! No u nas to może wywołać małe zamieszanie, ale ponoć pomaga. Strzel sobie jakis zimny napoj, troszkę powinno pomóc! :) Ach ci tatusiowie, smaczne powiadasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Raczej powiedz, ach ci mężczyźni. Imię stworzył ojciec modyfikując imię byłej dziewczyny. Teraz ono już istnieje w realu od wielu lat, ale kiedyś było ewenementem. Spójż na 2 lipca. W niektórych kalendarzach istnieje. Idę do sklepu po zimną colę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie smaczne, mniam, bardzo smaczne! Sticu, gdzie ty się znów podziewasz? Reanimujesz topiki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= uffff nie mogę doczekaś się końca pracy i słucham Shakiry Hips don\'t lie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Stic, muzyczka fajna ale na koniec pracy to jeszcze trochę poczekasz, chyba że pracujesz na nocnej zmianie. Nie ma to jak zimna cola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylaczam sie
Ludzie wychodzcie na ulice i sie po prostu usmiechajcie, a zobaczycie zycie bedzie lzejsze. Ludzie podswiadomie wyczuja wasza dobra postawe i odwzajemnia usmiech na 100%, a od tego momentu slowo czesc i rozmowa beda proste jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah26
wiecie co? czy wy wogole czytacie co piszecie??? wyatrczy wyjsc na ulice, usmiechnac sie, chodzilabym na miasto codziennie jak burza, jak dziewczyna zapyta o godzine to zapytaj jeszcze cokolwiek, np gdzie sie uczy ..... ???!!!! czy wy myślicie że gdyby to "było takie proste" byloby tyle samotnych osób???!!! ja wiem że uśmiech czyni cuda, ale błagam.... troche rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylaczam sie
Widocznie wiekszosc osob jest wybredna i nie chce poznawac nikogo przecietnego, kazdy chce poznac tylko kogos wyjatkowego, na ulicy to jest straszne trudne, wiekszosc znajomosci jest przewaznie nawiazywana przez znajomych, bo skoro znajomy spotyka sie z innym znajomym to ten znajomy musi byc chyba bardziej niz przecietny bo spotyka sie z moja najlepsza kolezanka, a ona na pewno nie zadawalaby sie z kims przecietnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś chciałem zagadnąć fajne dziewczę na przystanku, ale spasowałem, jeszcze by mnie wzięła za jakiegoś zboczucha! Ale fajna była! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
A co tu do żeczy ma rozsądek. Ludzi poznaje się w różnych miejscach, na ulicy również. W moim życiu było dwóch ważnych mężczyzn włącznie z moim mężem i obu poznałam sama przez przypadek właśnie na ulicy. z każdym byłam wiele lat, a to że się rozstałam z nimi, to nie miało nic wspólnego z tym, gdzie ich poznałam. Przecież po tych ulicach chodzą ludzie samotni jak my i szukają tego drugiego człowieka. Jak zagadniesz i się umówisz, a nic z tego nie wyjdzie, to może spotkasz chociaż przyjaciela. Ja wiem, że niektórzy mają opory, ale niepotrzebne, zwłaszcza jak się jest młodą osobą. Większość młodych ludzi jest przecież wolna. W późniejszym wieku to już jest trochę inaczej. Uśmiech jest mile widziany, tylko osób wolnych jest znacznie mniej. w tym cały problem. A rozbijać związek innym to trudna i ryzykowna sprawa. Zbyt duża odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Do rzeczy oczywiście, strasznie dużo błędów dzisiaj robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie oryg
Witam wszystkich. Jeśli chodzi o poznawanie kogos "na ulicy" to niespecjalnie to lubię, szczerze mówiąc. Chyba że jest to jakaś zupełnie surrealistyczna niecodzienna sytuacja. A już napewno sama bym nikogo nie zaczepiła. Do = Rzeczywiście, ponoć w upały najlepiej gasi pragnienie nie zimna ale gorąca herbata. Ja taką właśnie pije. Np na bliskim wschodzie własnie ludzie podają czesto jako poczestunek gorąca herbatę i to jeszcze bardzo mocno posłodzoną, taki ulepek wręcz. Natomiast w restauracjach spotykałam sie z lekkim zdziwieniem jak prosiłam o gorącą herbatę ( byc moze dlatego że turyści zwykle pija zimne napoje?) Co do ubioru, to na takim silnym słońcu faktycznie czasem lepiej zakładać coś z długim rekawem ( chyba raczej nie kożuch....), dodatkowa ochrona. Poza tym na stepach ( również na pustyni) są duże różnice temperatur pomiędzy dniem a noca i moze dlatego taki ubiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie oryg
Do = "Czas płynie: trzeba było wpaść!" Nie miałam zaproszenia ;) poza tym trzeba wiedzieć gdzie wpaść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie oryg
:) Zaplanowanie już wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam w d..........
..............mam gdzieś podrywy,kłamstwa.......i temu podobne pierdoły.JEŚLI jest tu jakiś mężczyzna który ma się za normalnego niech do mnie napisze nasti9@tlen.pl............ale po nizej 37 nie schodzę.......mam gdzieś wasze opinnie czy fajna,czy nie.........singiel-i co z tego.........pogadamy ,zobaczymy .............i nie krakać ,ze ogłoszenie ,poprostu konkret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas p-lynie prawie zaplanowane na 100% nic nie planuje nie mowie glosno bo nic nie wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego
ze wyjde z domu, jak nie umiem rozmawiac z facetami ;( mam smialosc do zalatwiania wszystkich urzedowych spraw........a z plcia przeciwna mi nie wychodzi, dopiero nabieram smialosci jak kogos blizej poznam. Moge sie wtedy wyluzowac ! Paszli wy z tym wychodzeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie oryg
Fajnie masz setunia, ja niestety nie mam z kims gdziekolwiek pojechac na dłuzszy odpoczynek a bardzo by mi się przydał ( np. nad morzem albo jakąś wodą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie oryg
taa...wymyślę..będę mogła pojechac sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×