Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

No i ostalismy sie ze starej gwardii... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie oryg.
Witam. Jestem na chwilę. Jeszcze się nie "sparowałam". Pozdrawiam wszystkich. PS. = tez ciekawa jestem w jakim konkretnie mieście mieszkasz ;) kiedyś o ile sobie przypominam tez zapraszałes na kawę/herbatę jak będe przejazdem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodka minka🌻 singielka🌻 = 🖐️:) Gdzie sie podziewacie? Wypalila Wam ta kawka?;) Hopeless 🌻 ja jestem]:) moze faktycznie reaktywujemy topik, co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"PS. = tez ciekawa jestem w jakim konkretnie mieście mieszkasz kiedyś o ile sobie przypominam tez zapraszałes na kawę/herbatę jak będe przejazdem\" >>> konkretni nie da rady, ale jak bedziesz Kotlinie Kłodzkiej to daj znac! :) Kawka nie wypalila :( Oj dziewczyny co tu sie dzieje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak to nie ma jak jestem! :P A wlasnie jak tam Ci ferie mijają? :) PS. zapraszamy na topic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę... MP znów się spotykamy :) [udaje, ze nie wie, ze całe forum to tylko różne wicelenia MP :P ] Seti- nareszcie powróciłaś, singielko marnotrawna ;) Ja jestem za reaktywacją :) Nawet \"=\' się odnalazła ;) To jak dziewczyny będzie z tą reaktywacją i 10.000 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie szkodzi hopeless :) spokojnie, nic sie nie stało :) ...🖐️ singielka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless🖐️:) singielka🖐️:) =🖐️:) fajna sropka:D Udanego sylwestra i duzo milosci w nowym Roku:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzieki :) Seti, a ty gdzie pędzisz na Sylwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy- ja też wpadłam się pożegnać, bo zaraz gnam na Sylwka. Wyjeżdzam do jakiejś maksymalnej dziury i wracam dopiero 2 stycznia (mam nadzieję że uda mi się jakoś wrócić :) ) Tak więc szampańskiej zabawy w towarzystwie innym niż forumowicze, bo wszyscy chyba mamy dość tego forum, a nadal tu siedzimy. Niezmiernie mnie cieszy udana reaktywacja topiku i liczę na to, że w Nowym Roku będziemy równie aktywni na tym forum (mimo że mamy go dość ;) ) Do siego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzieki i wszystkiego dobrego, a co to za dziura jesli wolno spytac? :) Zbys nam tam nie zaginela!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka singlarze:) czekalam wczoraj na was, az mnie sen zmorzyl ;) jak tam plany sylwestrowe?, ja mam dwie opcje jak narazie- a) ze znajomymi na spokojnej imprezce posiadowkowo gadowkowej b) z winkiem w pizamce:) ( chociaz nie myslalam, ze kiedykolwiek taka opcja bedzie przeze mnie preferowana- starzeje sie czy co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wybieram b), pod warunkiem ze zamienię się w piżamkę :P ...tam zaraz \"starzeje się\" swietowac mozna na wiele sposobow... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane singielki i single:) W Nowym Roku- duzzzo radosci, szczesia, spelnienia marzen, duuzo dobra dla siebie i innych, zyciowej madrosci, milosci,zdrowka i czegokolwiek potrzebujecie, o czym marzycie... do zobaczonka w Nowym Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy! Już mi tu wracać! Dużo szczęścia w Nowym Roku :) = wróciłam szczęśliwie, mimo że przesadziłam z alkoholem :) Singielka- czyżbyś wyszła z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam!!!!🖐️:) U mnie impreza wypalila!Bylo superasnie:) A wy jak sie bawi8liscie?:) Hopeless🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti 🌼 Mój Sylwek też był udany... a raczej byłby, gdybym nie przesadziła z alkoholem. I spiłam się na smutno, więc poszłam spać zaraz po pierwszej. Zgadnij, czym tak się smuciłam? ;) To chyba oczywiste. I tak smutno zaczęłam Nowy Rok. Ale w życiu zdarzają się przecież gorsze rzeczy. Mnie ostatnio wyrywają tylko zajęci, a tacy mnie nie interesują :( I co na to poradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless 🌻:) ja tez duzo pilam ale sie trzymalam i tanczylam do 6tej:D Bylo mi b.wesolo!:D Ja sie obawiam ze mnie che \"wyrwac\" mlodszy;) Mam nadzieje, ze moja intuicja sie myli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on__24
jest tu jakaś singielka z Sosnowca, która chciałaby wyjść z domu i kogoś spotkać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on__24
Ale może w Twoim mieście też jest jakiś samotny singielek, głowa do góry. Napisałem skąd jestem bo na odległość to makabra jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on__24
A co z tego, że Ty nie z Sosnowca? bądź tu miły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×