Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

On ja juz nic nie wiem;) wybacz jak cos nie tak napisalam i urazilam:) =🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on__24
Chciałem Cie tylko jakoś podnieść na duchu, bo myślałem, że smutno Ci - bo po co byś mi pisała, że nie jesteś z Sosnowca? Jakby to mi miało w czymś pomóc :P Jak sie taką łape robi? łapka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie niby są single, ale jakoś mną interesują się zajęci, a dla mnie nie ma nic gorszego niż odbujanie faceta innej kobiecie:( on_24- ja też niestety nie z Sosnowca :( =

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On bo gdybym byla z Sosnowca , to juz bys mial jakis punkt zaczepienia:D Hopeless a ja nie wyobrazam sobie bycia z mlodszym o 2 lata;) a moze glupia jestem:o Co innego gdybysmy sie sie spotkali za 10lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja juz tak mam ze pociągają mnie starsze ode mnie kobiety (tak o 3-4 lata), jest w nich taka fajna dojrzałość ;)... ...hopeless skąd Ty wlasciwie jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= a Ty ile masz lat?:D Chyba jestes starszy o rok albo dwa ode mnie;0 Ale zalezy w jakim wieku jest ta roznica!!!! Bo jesli jest k 23l i M 21l to ta roznica moze byc diametralna ale w przypadku K 33l i M 30l. tej roznicy praktycznie nie widac, nie czuc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti- ja próbowałam już być i z młodszymi i starszymi, nawet takimi po 30. (ale ja ponoć sprawiam wrazenie starszej i bardziej doświadczonej niż jestem) = Jestem ze stolicy. I jak wychodzi uwodzenie starszych kobiet? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...generalnie uwodzenie bardzo marnie mi wychodzi ;) dlatego sobie singluje... zawsze są dobre i złe strony takiej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= bo generalnie kobiety wolą starszych facetów (no, chyba że takie po 30. chcą się odmłodzić) Np. ja osobiście wolę takich 30-latków (a sama mam 23)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless echh My to mamy przesrane:P:D Ja za to na mlodsza wygladam i w ogole:D + to musisz nad tym uwodzeniem popracowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless to mamy podobnie:D ja tez wole raczej takich 30stolatkow albo cos kolo tego a tu sami mlodsi albo w tym samym wieku;) = Hopeless ma racje, ze takie 30stki , to wola 20stolatkow +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on__24
serio? Ja to już w sumie mam 25, ale z chęcią bym ten tego z taką 30-tką doświadczoną i kobiecą ;) (nie żeby rówieśniczki takie nie były)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..chyba nie mam w takim razie u Was szans ;) zawsze mozna zrobic wyjątek :P ...Seti ciesz sie ze wygladasz mlodo! To bedzie procentowac... ...jesli wolno spytac, co takiego jest w tych 30-latkach hm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem singlem od 29 grudnia 2006 roku... i nie wyjde z domu... bede tu gnic, bo moje zycie stracilo sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti- to wszystko zależy od faceta. Np. w zeszłym roku spotykałam się z 2 lata młodszym i był wyjątkowo ogarnięty, nawet bardziej niż niektórzy 30-letni. Wszystko zależy od konkertnego przypadku ;) Ale ja i tak wolę starszych :) = jeśli jesteś ogarnięty to jakieś szanse zawsze masz :P ( tylko sobie nie myśl nie wiadomo co ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie marudź ania! Bedzie dobrze...nie ma co gnić hopeless...nie myśle nie wiadomo co :) bez obaw ;) nie wiem czy jestem ogarniety, ale zawsze jakas szansa jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless masz racje , bo nie jeden 23latek jest bardziej \"nieogarniety\" , niz ten moj kolega mlodszy o 2latka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniablue- pomarudxić zawsze możesz, bo i ja marudą czasem bywam. Ale gnicie w domu nie ma sensu ;) zycie ucieka :) = zawsze istnieje szansa, by się ogarnąć. Lepiej późno niż wcale :P Tak dla sprostowania: ogarnięty mężczyzna potrafi się odpowiednio zająć kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless, dosc enigmatyczne stwierdzenie, możesz rozwinąć... z tym zajmowaniem, bo strasznie ciekaw jestem Twego zdania... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= no wiesz... ;) ja taka młoda i niedoświadczona, ale spróbuję się wytłumaczyć \"Zajmować się\" kobietą oznacza np. gdy facet sam zaproponuje miejsce, dokąd możnaby pójść, zachowuje się jak dżentelmen, potrafi słuchać kobiety, ale nie wymaga, by ona gadała przez całe spotkanie ;) Odprowadzi choćby na przystanek (ale ja jestem przyzwyczajona, żeby mnie odprowadzał pod sam dom) ;) seti- to jak ogarnięty, to bierz się za niego ;) Lepszy młodszy i ogarnięty niż niedojrzały emocjonalnie i nieogarnięty 30 latek :) Ale się rozpisałam. Pora iść spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak myslalem, dobrej nocki! 🖐️ ...owocnych łowów dziewczyny! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless tak , niby tak ale jakos nie wiem, nie widze sibie;) Za kare pewnie bede \"stara panna\":P Spij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jestem Seti, a co? Nie che Ci sie spac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= ano jakos nie:o A Tobie? Wolne mam , wiec buszuje po nocach na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tez mam wolne ale oczki mi sie kleją, odzwyczaiłem się od wczesnego wstawania, wole nie myslec co to bedzie jak wrócę do pracy... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=a do kiedy masz wolne? Ja w zasadzie nawet jak mam szkole to i tak calkiem, calkiem sie wysypiam:) na osma nigdy nie mam:classic_cool: I w ogole to tam chodze wczesniej spac;0 , teraz po prostu wykorzystuje to , ze kompa mam tylko dla siebie:D i trzeba sie nacieszyc forum na zapas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×