Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

stic-------->wlasnie jak mocniej nie walne w \"t\" to sie nie wybija:(:D Bialy-------> no fakt , musze sie porozgladac za kieckami , bo amte sa juz roche takie hmmmmmm dla dziewczynek:D, jesli chodzi o letnie zwiewne sukieneczki, No ale nie wiem czy przeswitujaca sobie kupie , u nas to lao czasami bywa zimne:D Wlasnie slucham "ale za nim pojde":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boginka----->O masz - ja juz skąd cię obczajam Boginka ale może po prostu czytałem Twoje posty i tyle 100----> Powiadasz dziewczęce - ech żebyście były jak najdłużej dziewczęce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ucichlo:D Ja zaraz tez spadam , ogladac raport specjalny, a pozniej \"faceci w butach\' mimo ze juz to ogladlalam---->dobry film nie ejst zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic--------> wiesz no ma ta sukieneczka jzu pare laek ale lubie ja taka czerwona w drobne kwiauszki teraz juz pewni jest przed kolanka hahahah. mi ciagle sie wydaje , ze mam 17 albo 18 lat:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic--------> si, :) I znowu to samo , za malo czasu . fuck:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha :) No tak - takie sukienki w kropeczki to już może lekka przesada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech a ja jeszcze walczę - pewnie posiedzę do 22:00 - nawet mi się \"Facetów w butach\" ogladać nie chcę bo wczoraj widziałem zwiastun - seks w basenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem że ta renata084 to zła kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic------->duzo masz jeszcze tych buraczkow do zwazenia?????olej to:D To co bedziesz ogladal ja tylko czekam az sis przyjdzie i mnie wygoni od kompa:D wtedy sobie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ja czytam kwiatuszki a myślę kropeczki :classic_cool: To możesz sobie zrobic taki wieczorek retro - on w dzwonach albo dekatyzach a Ty w sukience w kiatuszki - nasty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
a ja potrzebuje dobrego masazysty, bo po tym wychodzeniu i basenach aerobikach wszystko mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od czego jest salon masarzu ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hihihi stic wolę jednak znaleźć sobie jakiegoś dobrego masażyste "na wyłączność" ;p ale chyba będzie ciężko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka mówiła - ucz się masarzu a nie algebry przez całe ranki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto tu mówi o jakimś mężu - tu ma być MASARZYSTA - człowiek z dłońmi które dadzą jej rozkosz cielesną !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hahahahaha ja chce tylko aby ktoś wymasował mi plecki!!!!!!!! a Wy chlopcyjuz odrazu zbereźne rzeczy.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
stic o rozkoszy cielesnej a jam takie niewinne dziewcze ;) heheheheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otfacet
macie tak że wiele miejsc kojarzy Wam się z poprzednimi związkami? ja dziś znowu byłem w takim miejscu, ach kochanie chyba nadal coś do Ciebie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nierówno pod sufitem - wszytko kojarzy mi się z z biedronką - dowód najlepszy - zamiast sukienki w kiatki czytam sukienka w kropki - za dużo wody \"Oaza\" i soków sonda Kurfa idę chyba do domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powrocielm, ale widze ze ucichlo ide sobie pograc bo cos nie ma nikogo i te zwiewne sukieneczki juz chyba rozwiane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy-- ja też jużem powróciła. Widze ze byly gadki o biuscie i nie tylko. Ja sie nie wypowiadam bo faceci zawsze gadają z moim biustem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×