Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Kruku--->jaką tratwę - proponuje Arkę Reni---> Czy jak facet jest w stanie przerzucić swojego \"węża\" przez ramię, przypominając w ten sposób dystrybutor paliwa - to ma u Ciebie szansę???? Takie pytanie z rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
ostatnio przyszłam w krotkiej spodniczce do pracy to szukali mi drabiny zebym troche powchodziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej w dół - stara krypo kiwaj się! I w górę - \"Złota Arko\" ciągnij się! No i znowu w dół - kupo złomu kiwaj się! - i do domu szybko leć! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUCIU
A JA MIALEM NO I WLASNIE JESTEM DO WZIECIA...40++++=?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały--->się jeszcze nie przebudzili Hera--> Pewnie pracuje Reni---> Myśli na odpowiedzią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
stic- jeszcze w ramach gry wstępnej musi wysmarować mnie całą syntetycznym olejem silnikowym oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
stig ja juz wiem po co ci te gumiaki, jak wpuszczasz swojego weza w nogawke zamiast zarzucac go sobie na ramie to ci świetnie sie sprawdzaja butki z dłuższymi cholewkami :) nie ma jak komforcik co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och no pewnie - ale moja droga nie czytasz uważnie - napisałem : mam małego ... ale gumowce się przydają - mogę np: przenieść kobietę na rękach przez kałużę nie zdejmując mojej filcowej marynarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak się złożyło ze miałam chwilowo zapiernicz,potem padł mi net a w międzyczasie maila pisałam ----------- do ciebie stic i gadałąm na gadu seeee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
nie martw sie stic :) małe jest piękne :)) a tak serio to 3,5 roku zycia z niemotą nauczyło mnie ze nigdy wiecej nie związe sie z facetem ktoremu babcia prasuje skarpetki i jabłuszka obiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to odpadłem w przedbiegach :( Ale mężczyźni też nie mają wiekszego wyboru - na świecie są właściwe kobiety, które ciągle płaczą i potrzebują godzin, żeby się ubrać. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
napewno :) zmieniała przescieradło jak moczył sie w nocy podczas koszmaru :)) informatykiem jest :)) wirtualny świat :) ostatnio sie z nim widziałam.. powiedział ze fure ma kasa leci .. rewelacja :) tekst gościa po PW :)) zenujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich singli:) stic--->nie ogladalam ale moze dzisiaj bedzie powtorka, a warto?????? Ale jesli chodzi o\"faceci w butach\" o tam nie bylo zadnych ostrych scen lozkowych wiec mogkles ogladac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
ja chce faceta przy ktorym bede mogla sie ciągle śmiać :) i ktory bedzie umiał taka reakcje wywołac mam takiego kolege i dogadujemy sie świetnie :) ale on jest juz zajęty i w sumie to nie interesuje mnie w inny sposob niz przyjacielski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy zalezy ile bede miala ubran do zdjecia zeby wlozyc kiecke, ale jak gdzies sie spiesze to migusiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
wole careya musze isc na ten nowy film z nim do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panowie problemem nie jest ilośc czasu jaki trzeba poświęcic na ubranie się ale ile go potrzeba na zalezienie \"zwiewnej sukieneczki\" w odpowiednim - naturalnie pasującym do nastroju - odcieniu;) i to jest naprawdę problem......dziś tonawet przerabiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUCIU
PO CO SIE UBIERAC?CZYNIE LEPIEJ NAGUSIO?.NO TAK ALE MROZIK A MOZE AFRYKA ?. NO TAK ALE TAM SA MUCHY TSE,TSE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seta--->Migusiem a umowalowanie - dobranie butów itp...od dziś godzinę nazywamy : \"migusiem\" Entropia - niestety nie będzie dzsiaj powtórki ... może w następnym tygodzniu Reni--->Ło matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti---> No to skoro jestes taka szybka to przed wyjsciem jeszcze zostanie czas na rozmowe ;-) Hera---> A jaki masz ulubiony odcien, jak wiesz ze pozniej idziemy na plaze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri ----->juz rozgladasz sie za letnimi sukieneczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
Dick i Jane: Niezły ubaw, ale narazie widziałam cienkie oceny wiec moze jakas inna komedie sobie wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic------->ja odpowiedzialam konkretnie na konkretne pytanie:) bialy----> na rozmowe z wami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni------->ja nie sugerowalabym sie ocena inny tylko , musialabym bym przeczytac o czym to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×