Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Biały---> A ile zajmuje ci rozebranie się po powrocie z imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti ---> Naturalnie na rozmowe z nami w naszym nowo otwartym pubie w pokoiku zapoznawczym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały ----- wszytsko zalezy od tego w jakimhumorze wstanę i od wielu innych czynników widać ze nigdy nie byłes kobietą (chyba , chyba ze już zapomniałes jak to jest) -------- nie masz szans tego zrozumiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUCIU
TAK CIE PYTAJA JAK DLUGO SIE UBIERASZ BO KALKULUJA SOBIE ILE IM FAKTYCZNIE ZOSTANIE CZASU NA SZYBKI NUMEREK PRZED WYJSCIEM KUMASZ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przychodze na torpedzie ide spac w ubraniach :-) Widziales Sticu zeby facet sie sam rozbieral po imprezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera czynnik obiektywny jest taki ze idziemy na piwko w sloneczny dzien, a pozniej na plaze dogadywac sprawy zawodowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku---jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...ja cie na 100% odwiedzę to sobie pogadamy o knajpie--co ty na to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy-->aha a ja myslalam , ze masz na mysli rozmowe z wami na forum , przed wyjsciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo panowie chcą wyczaić na podstwie ilości czasu jaki poświęcasz na ubranie się ile szmatek zakładasz na siebie----ile będą musieli potem z ciebie sciagać/no chyba ze zostajemy przy temacie letnich sukieneczek;) stic ------>czekam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę z partyzanta, bo za duzo ludzi wkoło mnie:( A ja oglądałam \"Facetów w butach\":) Baaardzo lubię patrzeć jak tańczą stepują... sama lubie się na imprach wyszaleć, jak ktoś dobrze tańczy:) Biały--> czy Ty w ogóle pracujesz?;) Co do nazwy... taaa, mały konkursik może się rzydać, bo jak wiadomo wyobraźnia ludzka nie zna granic, więc moze być niezły ubaw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti---> A malujesz sie dlugo? czy malo tapety zakladasz na siebie? Hera---> nie mialem okazji byc kobieta, to strasznie meczace dziennie tyle czasu poswiecac na ubior, poza tym to pod zwiewna sukieneczka to chyba niewiele sie nosi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni ---->ja bym nie poszla na ten film:o, a z kim idziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
chyba sie za pozno tu wbiłam :) jesteście juz zwartą grupą ;) planujecie sobie juz spotkanka... zwiewne sukieneczki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały--> czy wszyscy faceci bez połówki spędzaja czas na piciu? Pytam, bo paru moich kumpli też tak robi, a jak wypatrzą fajną dziewczynę, to często sa w stanie \"za bardzo\" żeby podejść... smutne to trochę, acz przyznam, że ostatnio trochę podobnie zrobiłam... niestety nie pomaga, poza tym, że miałam kaca małego i stupot białych mew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy----->ok20min:D Jasne , ze na plazy gadalibyscie o sprawach zawodowych(pubie To moze na zachod slonca wziasc ze soba butelke dobrego wina:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni się poczuła marginalizowana - kiedy idziesz do tego kina ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
w marcu luty z weekendami spedze w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wszyscy...a z 6 osób pracuje ze mną, umawiają się do kina, planują te cholerne Walentynki, któe wkurzaja mnie nawet wtedy, gdy z kimś jestem... jestem za świętem Kupały w czerwcu... i ciepło i miło i zwiewne sukieneczki już są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty kruku tez jestes z wawy? tak gzdies za miesiąc (po mojej nieszczesnej sesji) wybiore sie do wawy moze sie wtedy naprawde spotkamy naszą ekipą? co wy na to? a...tydzień temu na weekendzie spał u nie kumpel i zasypiając planowaliśmy o której musimy wstać rano(bo miałam jechać na zajecia na uczelnie) on z szyderczym uśmiechem powiedział ze on się zbierze w 10 minut ale ja chyba muszę wstać troooooooszkę wczesniej;) i miał rację.....ale sorry on nie musiał układać włosów ani się malować... chyba wam tego panowie zazdroszczę troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa --->wlasnie mogliby by tak wypic sobie gura dwa piwka, bo ja mialam kiedys sytuacje , ze taki jeden w stanie za bardzo wskazujacym sie do mnie przyczepil, pozniej na sile wzial mnie na rece zaniosl do baru i chcial mi stawiac drina ale ja wzielam soszek , a pozniej sie przystawial , a co by bylo gdybym wziela tego drina a pozniej jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
co stic masz ochote mi potowarzyszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do marca to już będą to grali w kinie Wisła :D A co ty w weekendy też pracujesz - kadrowa i weekendy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa-->Z powodu warunkow atmosferycznbych nie mam nadzoru, i malo ludzi przychodzi wiec pisze. A ile tobie zajmuje ubranie sukieneczki przed wyjscie?. Hera- nie jestem z Wawy juz pisalem skad jestem, ale spotkac zawsze sie mozna dogadac szczegoly ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni----->do marca to znajdziesz jakis ciekawszy film , np jakas komedie romantyczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, co to dla faceta dwa piwa?;) ale pomysły i odwagę po nich maja iście ułańską choć czasem to nawet zabawne:) Heroinka--> nie wiem, czy dobrze doczytałam, ale Biały chyba z Górnego Sląska... chyba, ze się mylę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały - ja planuje wyprawę na Śląsk - Sławków - to bym zachaczył w weekend na browara i ściągnął się do domu nocnym pociagniem do wawy - ile to 5 h to takie 5 \"migusiów\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
slyszales o pitach 11 sa do konca lutego do tego czasu nie funkcjionuje w społeczenstwie o 9 wieczorem jestem w domu codziennie a wczoraj pojechałam sobie do siostry, gadałysmy do 2 i ledwo dzis zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×