Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Jeśli m to pewnie nick Madzix zyskałaś na skutek zaburzeń po zjedzeniu kolejnej paczki draży kokosowych z Biedronki zwanych przez \"novych\" dropsami ;) Jeśli k to musisz koniecznie udać się do klubu sportowego SKRA Bełchatów, gdzie po kolejnym wpaniałym treningu piłkarzy, możesz za pomocą motyki i platkikowego wiaderka zbałamucić wschodzącą gwiazdę narodowego futbolu :) Kruku posuń "cztery litery" bo mi się półdupek w loży nie mieści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w pracy, nie widać :p, jeśli inteligentny pachnący ma być to klub szachowy, lub wyższy instytut górnictwa (największe skupienie inżynierów na metr kwadratowy) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karawana się obudziła - kim jest gwiazdeczka_25 i skąd się tu wzieła bo nie kojarzę tego nika ?? Kruku poczułem się zagrożony - myślałem że ja jedyna \"gwaizda\" - konkurencja mi rośnie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheee witam nowego singla, singelkę chyba właściwie widze ze koledzy cię powitali i pokazali już jak są normalni ...... i oni się dziwią ze są singlami .........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star>>>Wow...hmmm...no nieźle..nie pamietam w ogóle ale dobra nie wnikam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koń trojański - aż się rozmarzyłem na myśl o Helladzie, chciałbym byc Odysem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdi koń trojański to kategoria wirusa, a nazwa to co innego :p Np. blaster, korgo to są konie trojańskie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe - dzieki za przypomnienie, trojan to normalny włam do kompa a nie wirus. Ja mam Symantec Client Firewall i mnie trojany nie gnębią :) Potrzebujesz zapory, ciała co osłoni Twój komputer przed bandą trojańskich najeżdźców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale np blaster restartuje kompa i powoduje duże obciążenie sieci, są też trojany które powodują brak stron www. Czyli fire wall niezbędny chociaż w windzie service pack2 ma wbudowanego fire walla, a ja mam linuxiora teraz i kłade lache na trojany :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łuuuuuuu..nie denerwuj się - chill out - nie masz kolegi pryszczatego z koszulką ATARI lub C64 co to zawsze marzył dotknąć Twojej \"myszki\" ( :D ), taki koleś zrobi instalke w \"mik\" i jeszcze usunie syf jak się ładnie uśmiechniesz...wtedy może się okoazac że już nie bedziesz sama a to wszytko przez tą Wojnę Trojańską - Heleno !!! :D Wow ale romantyzmem powiało aż zadzwonił mi marsz Mednelsona - nie powinieniem palic \"trawki\" w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo tu wasza \'brzemienna matka\' -ale gaworzycie dzisiaj :p yyyyyyyyyyyyyyyy ja was nie rozumiem co wy mowicie stic- a spotkanie to mialam na mysli, Ty w moim snie znowu, w tej fajnej welnianej czapce hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z autopsji--> Gwiasdeczka, porządni faceci sa nudni:P dlatego siedzę na tym topiku, bo moi z pracy + Stic z Białym... kwintesencja nieprzyzwoitości, ciętego żartu i abstrakcyjnych yematów: żyć nie umierać, szukam jeszcze takich radosnych egzemplarzy poza netem i pracą... jeden był, ale za granice zwiał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desti:) Jak się \"brzemienna\" czujesz? Ja kończę swoją robotę na dzisiaj i wpadłam z towarzyska wizytą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa :) - a ok sie czuje ,dzisiaj rodze i juz nie bede brzemienna,teraz stic bedzie brzemienny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczka - to mnie pocieszylas :) ufff to chyba nie jest ze mna tak zle:) to moze to przesilenie wiosenne,bo jutro wiosna(teoretycznie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desti, no normalnie ciąża z seii \"zupka błyskawiczna\", gdzie takie dają?...a moze kto?;) Dużo szcześcia Młodej Mamie i Dziecku... czy wiadomo jaka płeć? Stic w kolejce, czyżby też złakomił się na \"ciążę błyskawiczną\" marki ... no właśnie, a kto producentem jest? Ja też chce, ja też!!!!!!!!!!!!!! No a rodzice chrzestni wybrani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejka:) biegnę do Biedrony... oprócz draży...a czy ciężarnej nie zaszkodzą... to i w Biedronie takie cuda można, no patrzecie państwo, ludzie to nie wiedzą, co maja w zasięgu ręki:) Desti, a jakieś promocje są na te blyskawiczne ciąże, upusty, a moze w gratisach draże i niekoniecznie kokosowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratis daja dwojaczki albo trojaczki,co kto woli jak kupowalam (12 m-cy temu) to takie promocje byly :p ale wiesz ze w tym temacie to stic bardziej obeznany,on wie na ktorym regale co jest pra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic!!!! Proszę się stawić i promocję przedstawić: co, po ile, kiedy, gdzie, jakie baby i co je, kolor oczek, włosków itp itd:) A teraz robię za kamfore i się ulatniam:) Do jutra... Swoją drogą to dziwne, że kiedy pojawiła się większość kobiet Stic i Biały zniknęłi... czyżby tez zabawa w kamforę, czy inne czary?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×