Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Seti dzięki za relacje z pierwszej ręki o masakrycznych wydarzeniach :D :D Dobrze się stało że Ewa trafiła do Janusza, może niedługo się odegra :P należy się temu głupiemu Leszkowi :P Ja też chyba pójdę się sprysznicować, a w ogóle to się obawiam że mnie jakiś wirus bierze bo siedzę w trzech swetrach a mi zimno :o Ja też zajrzę do notatek, a potem bardziej wieczorową porą tu zawitam. Miłej lektury :) Do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba podniesc! :) Brunetki, blondynki ja wszystkie was dziewczynki caaaaalowac chce! :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= 🖐️ brunetka jestem:classic_cool::D Hopoi jak egz????i rekrutacja???no i przeprowadzka??????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= blondynka się kłania :P :classic_cool: Seti jeszcze jutro wieczorem ostatni egz., a dzisiejszy poszedł nadspodziewanie dobrze, tyle napisałam że sama się dziwię :P To chyba dzięki temu że wczoraj się zrelasksowałam na forumie ( w innym wcieleniu) :P A rekrutacja to nie wiem do końca, w przyszłym tyg. mam mieć odpowiedź :) A mieszkanie zmieniam dopiero od 1 marca ;) A jak Twoja lektura? I ferie? Mój promotor zaakceptował pierwszy rozdział :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopi to super!super!i jeszcze raz super!:D:) Przyznawaj sie zaraz tu pod jakim to wcieleniem wczoraj sie udzielalas!!!!!!![tup tup];) Ksiazka ok:classic_cool:wciaga nawet:D gdyby nie to forum to pewnie juz bym przeczytala a ma prawie 600stronic:classic_cool: a ferie maja ta dobra strone , ze nic nie musze:P zaraz spadam na meczyk;) za pilka reczna nie przepadam i nie znam nawet za bardzo tych zasad ale przeciez gra o medal! a tu naszych chlopcow grypa zoladkowa dopadla😭 i nie wiadomo jak bez tych czolowych greaczy im pojdzie:/ To trzymamy w kciuki o 20tej:classic_cool: pozniej dzielimy sie nsaszymi wrazeniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti ciekawość to pierwszy stopień do piekła :P więc do niczego się nie przyznam :classic_cool: dopóki nikt mnie do tego niz zmusi :P Ja kciuki trzymać mogę ale meczu oględać nie będę bo mam od pięciu lat odwyk od TV :) Ja też jak się wczytam to nie mogę przestać. Czytałaś wczoraj topik: \"znalazłam psi ogon na wycieraczce\"? Niezłe, myślałam że zejdę jak to czytałam :D :D Do napisania później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopi podziwiam za ten odwyk od tv!!!!!szacunek:classic_cool:a Ty naprawde az tak uzalezniona bylas???????:D;) a ja jestem ciekawska wiec pewnie pieklo jest moim przeznaczeniem:oheh:D wiec zmuszam Cie do powiedzenia prawdy!!!!!😡:D alew dalas juz mi cynk gdzie szukac:P nie czytalam tego topicku bo sam jego tytul mnie odrzucal:o:/ ale chbya bede zmuszona tam zajrzec:P;) do potem cu🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti Ty sama nie dasz rady mnie zmusić ;) ale może kiedyś powiem chociaż część prawdy :P do później bo ja dziś robię sobie wolne :D a jutro cały dzień nauka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopi joooooooo a ja nawet nie mam czym opic:( ale na niedziele , to siem odpowiednio zaopatrze:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti to Ci drinolka podrzucę... oczywiście jesli chcesz ;) Tylko że ostrzegam ze mocne robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopi to zupelnie tak samo jak ja:classic_cool: jakie my podobne jestesmy :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drop
Setunia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prz..erwe mam! :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia: mało tego. Ja wychodzę, wszędzie mnie pełno (czasami). Na dodatek się okazuje że wszyscy mnie znają. Ja nikogo. Dziwne to chyba ja jestem jakiś inny ? niedorobiony czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE FEMINISTKA
Ja chętnie wychodzę do ludzi ale spotykam "Złe partie". Zawsze te znajomości nie wychodzą mi na dobre no chyba żebym garowała w pierdlu. To bym miała pomocną dłoń. Poznaję zazwyczaj pijaków, ćpunów, recydywistów, mamincycków, sexocholików, schizoli itp. Cieszę się, że pomimo mych znajomości jeszcze żyję. Nikt nie strzelił mi w głowę z pukawki. DO WSZYSTKICH LUDZI MAM SZACUNEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE FEMINISTKA
Ja chętnie wychodzę do ludzi ale spotykam "Złe partie". Zawsze te znajomości nie wychodzą mi na dobre no chyba żebym garowała w pierdlu. To bym miała pomocną dłoń. Poznaję zazwyczaj pijaków, ćpunów, recydywistów, mamincycków, sexoholików, schizoli itp. Cieszę się, że pomimo mych znajomości jeszcze żyję. Nikt nie strzelił mi w głowę z pukawki. DO WSZYSTKICH LUDZI MAM SZACUNEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= 🖐️:0pewnie juz po przerwie....ehhh;) Zgredek łał tak to ja nie mam:D no to faktycznie dziwnie masz;) ja znowu tak wszedzie nie wychodze;)raz na tydzien tylko do pubu:/ wiec a tam przeciez nie mozna liczyc na zbyt wiuele:P Nie feministka 🖐️ no taki nasz los:D i co mamy zrobic moze emigrowac gdzies;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz nawet juz po pracy! Nie chce mi sie tu siedziec! Ide sobie! Bo mam juz dosc tych turbin! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE FEMINISTKA: zień może otoczenie. Ja zawsze trafiam na nie takie. Setunia ja większość czasu to siedze w domu. Ale jak juz się rusze to śmigam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= cos za duzo poracujesz chyba;) Zgredek to podobnie jak ja;) cos humora nie mam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti Zgredek = A ja nie omieszkam się poochwalić że zdałam ostatni egzam i nareszcie jestem wolna :P (a raczej byłabym gdyby nie pisanie pracy) :o Seti spiłaś się wczoraj bo ja baardzo aż dziś planowałam się uczyć, ale zbyt mi to nie wyszło, no a na egzaminie wymyślałam ale że był to test to wyszło mi to na dobre :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopi to do kiedy masz teraz wolne??;) Ja wczoraj tylko pol piwka w czasie meczyku wypilam:D wiec rano czulam sie:classic_cool: a co do pisania pracy, to ja sama nie zaczelam tego drugiego jeszcze:o i tak odkladam z dnia na dzien chbya \"powtorka z rozrywki\"bedzie , jak dalej bede to odkladala:/ ale nie tragizuj mozna pisac po troszeczku i jakos sie napisze:D zeby kafe nie zaniedbywac!:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti jak mam już przegwyać życie to raz a porządnie :classic_cool: A co do pracy, to wezmę się za nią jak już nacieszę się wolnością :D A i tam mój promotor wczoraj stwierdził, że nieźle mi idzie :D Ja dziś rano nie mogłam dojść do siebie, może i za mocne były te wczorajsze drinolki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopi z pewnoscia za mocne!!!:D ale za slabe tez nie dobre;) No to ja pije za Twoja prace i prace!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti a ja piję za Twoją (oby nas tylko w przyszłym roku nie nominowali w kategorii: Kółko wzajemnej adoracji :P ) Twoja krótsza będzie więc pewnie wrótce ją ukończysz :) A ja jakieś 80 stron muszę jeszcze naprodukować :o Żeby z pracą szło tak łatwo jak z pisaniem na forumie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopi wlasnie bo teoretycznie , to patrzac na licznik postow przeze mnie napisanyc to pewnie ta moja praca juz by powstala:P a ja musze jeszcze z 40str czyli polowe Twojego :o a ze 3rozdzial to badania:o to trzeba przebadac studencinow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×