Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Seti- ja się tak stresuje, bo jestem już na piątym roku. Na czwartym zamiast stresować się pracą wolałam sobie pojeździć po świecie :) Ja też spróbuję się odzwyczaić od zaglądania, ale przecież ma być 10.000!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless pamietam ze bylas w Hiszpanii:) Obejrzalam soibiewlasnie \"kogel mogel\" nie wiem , ktory to juz raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti- było minęło... ale tutaj niestety za mało dla mnie słońca :( Ja za to wczoraj po raz setny obejrzałam \"Casablankę\" bo nie ma nic lepszego na chandrę :) Dziś już mi ieco lepiej :) A gdzie się podział = ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hepeless nie mam pojecia gdzie nam = zaginal;) Mial byc jeszcze dzis , tak pisal;) Chbya nas \"zdradza\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...cześć dziewczyny! 🖐️ ...ale się stęskiłem za Wami! :D ...nie zdradzam, daję słowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti- i co my z nim zrobimy?? ;) = od początku wiedziałam że masz inną/e. Czyżbyś wyrwał jakąś doświadczoną 30-tkę?? Jestem zazdrosna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jakbym miał inne/ą to bym tak chętnie z wami nie bawił, tylko pod kołderką buszował :P ...zatem, prawdę mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless nie wiem co z nim zrobimy , moze tym razem uwierzymy:D = ale pewnie byles na lowach, co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jakich znów łowach, ech dziewczyny, coś Wy dziś... ...nie łowię, sprzęt mi zarekwirowali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti- tym razem mu uwierzymy ;) Ale oby to się za często nie powtarzalo! Bedzie mial wybaczone, bo za bardzo go lubimy. Cos mi sie z klawiatura zwalilo, wiec ide spac. Branoc kwiatuszki (jakbym jeszcze mogla je zrobic z ta klawiatura :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= nie obrazaj sie na nasze zarty:)moze sa faktycznie troszke malo zabawne:o juz koncze z tymi zartami.Obiecuje!:) Hopeless trzeba wymienic na \"lepszy model\":D [klawiature oczywiscie:)] 🌻dla Ciebie:) To ja tez troche sie pozale! Kafe mi sie muli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...slodkich snow hopeless! 🌻 ...ja tez zaraz znikam! ...Seti do łózia marsz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiam Cię z nim sam na sam Seti ;) Tylko mi go nie uwiedź za bardzo ;) = to dlatego Cie tak długo nie było... próbowałeś odzyskać sprzęt :P Naprawiłam klawiaturę, ale usypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj = nie idz spac jeszcze!:)korzystaj ze sprzetu poki masz go dla siebie:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj = nie idz spac jeszcze!:)korzystaj ze sprzetu poki masz go dla siebie:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj = nie idz spac jeszcze!:)korzystaj ze sprzetu poki masz go dla siebie:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj = nie idz spac jeszcze!:)korzystaj ze sprzetu poki masz go dla siebie:D ;) Niesamowicie sie muli😡 moze to znak ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to znak, muli się strasznie, idziemy spać, szkoda tylko że osobno! :P Muszę isc Seti, sorki, do jutra! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spicie jeszcze? Wstydzcie się leniuchy, ja jestem na nogach od nieludzkiej godziny :( No ale jutro rano może uda mi się dłużej pospać. Jak tam plany na piątkowy wieczór? Seti- wychodzisz gdzieś z młodym, ale ogarniętym? ;) = pewnie wybiera się na wyczes ;) 🌼 dla Was (dziś już mogę je zrobić:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhla
Będe tu wpadał i powtarzał wam jak bardzo przeglaliście życie :) Hopi Ty już przegrałaś jak tylko wymyśliałaś nicka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze proszę. Pan mądry się znalazł ;) A jakiego powinnam mieć nicka, żeby nie przegrać życia ? ;) Chyba nie hhla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless 🖐️ ja nie spie od ludzkiej godziny juz:D Dzis bawilam sie w \"super nianie\";) Nigdzie nie wychodze:/ Wyjsc to ja sobie moge jak jestem w P.T. a nie tu gdzie mieszkam;) A z Mlodym to nie wiem co:D moze ja zle czytam sygnaly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti- czemu od razu źle odczytujesz sygnały? Może chce Cię wziąć \"na przetrzymanie\" (to jeden ze znanych mi męskich sposobów na podryw) ;) A ja dziś mam za to plotki z koleżanką ;) Takie tam gadanie: jacy ci faceci są okropni ;) = znów gdzieś zniknął... nie żebym coś wypominała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless moze zle wszystko interpretuje:D ale nie wazne , bo jesli tak to nawet i lepiej:) ja wlasnie sobie piwko pije:D a wczesniej u kuzynki troche ajerkoniaczku W przyszlym tyg w czwartek ide poszalec na parkiecie:classic_cool: bo dawno juz nie bylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti- ja będę szaleć jutro... muszę tak minimum raz na tydzień, bo jak nie, to nie mam jak rozładować energii i robię się niespokojna ;) A facetów to ogólnie ciężko zrozumieć, więc masz podobny problem jak większość kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless ja tez musze minimum raz w tyg potanczyc :D ale czasami nie wypala ;) My nie rozumiemy facetow , oni nas! Gdyby bylo inaczeju to moze nie bylo by tylu rozwodow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, w ten wspaniały poranek! 🖐️ Koniec byczenia, czas wracać do pracy! Ale będę się starał odwiedzać Was w miarę możliwości! Żegnam się serdecznie, tymczasem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×