Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Bialy... te dziewczynki w krótkich spódniczkach, czy Ty wiesz czym to trąci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... dziewczynki... krótkie spódniczki, może jeszcze białe podkolanówki ... proszę Cię, to stały repertuar moich szanownych kolegów z pracy... tylko jeszcze twierdzą, że powyżej 19-tki nie schodzą... hehehe :) Czy Ty masz podobne fantazje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak buciki na obcasach i kabaretki najlepiej ;-) A poza tym to na szkolnej dyskotece trzeb się zachowywać prosze czytać wyżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
destination... obcasy... no pewnie tak, malolaty też chodzą na obcasach:) poza tym większość mężczyzn ma do kobiet w szpilkach słabość... czyż nie Panowie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały... a gorsecik tez ma być? Czy to aby szkolna zabawa ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova my mówimy o szkolnej dyskotece, wspominamy jak to było. Wypisuje ulubione nasze wina z tamtego okresu :-) Mam zupełnie inne gusta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
destination... masz rację... z dala od szkoły, to byla męka poza jedną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak :D Krótkie spódniczki ... obowiązkowo....i te znudzone twarze bo nikt nie ma odwagi narobic sobie kwasu i pierwszy zatańczyć..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chłopcy nie mogą spoglądać na dół i ręce wyprostowane co najwyżej na biodrach partnerki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova i Destiny - urodziły się dorosłe i do szkoły podstawowej nie chodziły i już miały okres odkąd pamiętają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie były beznadziejne takie imprezki, wolę teraz... co do win: Pokusa i Fernando malinowe, potem przyszła era piwa, która trwa do dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu... Słonko, przesadzasz, ale naprawdę szkoła dla mnie to trauma. Mam zbyt niezależny charakter, a tam ciągle coś kazali narzucali, wiesz mi, ze marzyłam, żeby byc dorosła, bo wtedy nikt nie będzie mi tyle narzucał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy... ale bardziej rozrywkowo, bo chyba singlowania nie zapijasz? Cos mi to nie pasuje do Ciebie, a mowi się, że Hanysi charakter mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
a ja piłam tylko raz winko marki wino o wdzięcznej nazwie "prosty oatyk-na złość teśćiowej" mialo smak chyba pożeczkowy albo truskawkowy brrrrrr heheheh to było po raz pierwszy i ostatni - bardzo potem chorowałam;) heheheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ja dopiero w sobotę... znów, ale brak wiekszej gotówki na podróże, poza tym nie ma pogody. Zacznie sie wiosna, skończą pląsy i czas na wycieczki ędzie:) To Dasz Bór Wiaro:D Spadam do domku. Piszcie piszcie maile, zawsze odpiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakies wino owocowe w szkole degustowalam ;) ,sangrie tez,ale teraz to mi to stanowczo za slodkie!! a potanczyc to bym potanczyla :p ale nie z tymi rekami wyprostowanymi jakby sie moitle polknelo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto obczaja taką wódkę \"Lodowa\"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jakas tam lodowa,co po kazdym kieliszku trzeba glowe do zamrazarki dac,zeby kaca nie bylo ;) ja znam cukierki lodowe :) i lody lodowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam, żeby przeczytać to należy wykasować te ostatnie trzy kropki po \"htlm\", czy cóś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×