Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Moze dlatego ze ten zalcznik ma przeszlo 12 mg nie chce dojsc :(( I znow sie nie wyslalo, chyba za duzy jednak jest :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogole jakies imprezy powinny , byc dla nas organizowane:D No to trudno sama sciagne:) bede za 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce wam powiedzieć jedno: Kurwa ale zajebiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otworzylam listonoszowi:) stiq powiedzialales trzy:LD podwyzka w biedronce????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy------> nie tylko ty, mnie tez plecki od tego siedzenia przed kompem bola, moze nie bola ale mam napiete miesnie:D Poczta mi sie wiesza , glupia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq------>nic wiecej juz z siebie nie wydusisz????bedziesz nas tak trzymal w napieciu:o moze na masazu byles???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tylko niech sie sciagna piosenki, ale cos slaby transfer mam, wiec to troche potrwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak ładnie idealnie o północy towarzystwo poszło spać ----------- widać wychowanie ze szkoły katolickiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heri--->zaraz do ciebie dolacze, tylko sobie kawki zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy--------> z jakiej to lektury bylo:D, hmmmm ...zaraz sobie przypomne:D chbya ,ze tylko mi sie z lektura to skojarzylo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich w rytmie Bloodhound Gang :) : Uhn tiss uhn tiss uhn tiss baby :D i znowu mi się lekko zaspało 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pląsy, oberki, przytupańce i jeszcze skoki przez ognisko...:) a to wysztko przy kiełbasie i musztardzie z Lidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ja już dziś dwie kawki wypiłam jakoś od dwóch dni nie mogę spać ---- budzę się cały czas wczoarj byłąm na tym \"ja wam ....................\" ------------- nie było to kompletne dno, taki o lekki filmik ale nie zachwyciła mnie realizacja, chociaż pare fragmentów było fajnych jeszcze jakby nie to ze nagle albo ktoś dzwonił albo się co niektórzy rozpisali smsowo........;) dobrze ze wyłączyłam dźwieki w telefoniku, ale mój telefonki ma taki wibrator .......................:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×