Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość panienka z okienka 26
rozumiem cie ja tez nielubie zimy :( byle do wiosny moze wtedy nastroje beda lepsze :) niebedzie trzeba sie winkiem pocieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosnma to juz na powietzru mozna sie napic. Poza tym wiecej imprez jest. Zima to tylko w zadymionych pubach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka 26
wiosna mozna sie zakochac :) oj kiedy ta wiosna zawita do nas seti----a gdzie Ty sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti dzisiaj rano cos zly humor miała. Hmmm zakochać mozna się zawze, a wiosną można sie milo opalac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panienko----->polej , polej bo juz chbya z dwie lampeczki mnie ominely:D ja tez mam dosyc zimy, to przez nia mam tez takie humorki :o bialy---->jak wypijesz lampeczke to zaraz bedziesz nam tu usniesz na klaw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panienko----->polej , polej bo juz chbya z dwie lampeczki mnie ominely:D ja tez mam dosyc zimy, to przez nia mam tez takie humorki :o bialy---->jak wypijesz lampeczke to zaraz bedziesz nam tu usniesz na klaw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka 26
seti tak jak ja ulegla dzis socjotechnice czy jakos tak juz wszystko mi sie placze przez te winko :) widzisz bialy ja to chyba mam pecha w milosci bo czy to zima czy wiosna jakos amorek mnie omija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZEhh to kazdy z nas ma pecha panienko w takim razie, ale nie mozna tracic nadzieji. Seti ja nie usne bo juz sie wyspalem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panienko---->tutaj chbya wszyscy sie zebrali co maja takiego pecha do amorkow:) ja nawet odstalam ostatnio dwa aniolki , jeden byl wlasnie z lukiem :D nie wiem , moze to jakas sugestia ze strony wspolokatorek hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka 26
to ja polewam dalej moze nam sie humorki poprawia przynioslam jeszcze czekolade podobno poprawia nastroj :) sorki za pytanie ale niejestem w temacie jaki pub dla singli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti nie tylko jakies zdjecie z okladki plyty. Panienka wpadlismy na taki pomysl, abny otworzyc poub dla singli, ale na razie wszystko stanelo w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panienko---->ale nas rozpieszczasz:), dzieki wielkie :) Takie plany sa snute tutaj , zeby otworzyc cos takiego, bo chbya jeszcze nie ma takiego pubu dla singli Panienko a skad jestes, bo tu wszyscy prawie ze slaska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy----->ale widze ze poskutkowalo i relaksik byl skoro tak dlugo spales:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka 26
fajny pomysl z tym pubem dla singli podoba mi sie ja jestem z Bialegostoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka 26
kruku to trzeba zrobic glosowanie a ja jesli jest wolne miejsce to moge pracowac za barem mam male doswiadczenie wiec chetnie pomoge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze zglosmy jajkies kandydatury a pozniej bedzie glosowanie Ale ja czarno to wszystko widze jak zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy, tylko pozostaje jeszcze kwestia miejsca gdzie taki pub ma sie znajdowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti wiecej wiary w ludzi :-) Panienko to dobrze, ze masz doswiadzcenie bo ja nie mam w tej dziedzinie zadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka 26
seti kolejna lampka winka dla ciebie i czekoladka do tego moze zobaczysz wszystko w jasniejszych barwach :) To ja zglaszam na kandydata Ciebie seti i bialego bo jedna osoba do rozkrecania tego biznesu to za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy cos tu wiara moze , trzeba dobrej organizacji, a poki co to tylko gadu gadu:D panienko:) a jakie to jest wogole winko??? Oj ja sie wycofuje z tej nominacji, najlepszymi lederami sa mezczyzni:) ja proponuje stica i bialego chyba ze jeszcze dolaczy do nas jakis singiel:) i sprawdzimy czy sie nadaje to jego tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie jestem pijana \"pomoze\"mialo byc chbya ze mi ucielo:D ale zazwyczaj jak pije winko i jem czekolade to sie nie upijam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka 26
seti----toro negro czerwone,stolowe,polslodkie .Pierwszy raz takie pije ale moze byc.Jak to maja byc mezczyzni to oddaje swoj glos na bialego bo stica nieznam oj chyba bede musiala isc spac bo mi sie troszke w glowce kreci :) a watpie czy zasne bo za duzy metlik mam w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nic nie wybieramy na razie trzeba sie spotkac bo na forum to nie porzadzimy za bardzo ;-) Ja jak mam torpede to nigdy nie potrafie zasnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×