Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość kibicuje FC Mragowo
Zafascynowany tym tematem cicho i egzystencjonalnie podszedlem do gornej lewej szafki mego wynajmowanego od Araba-Szychy mieszkania, aby tam znalezc moje ulubione, kupione w biedronce, draze kokosowe. Czerpiac nie mala rozkosz spozywalem je powoli, usilujac jednoczesnie wyzwolic w swobie swoj dziki i niepohamowany pociag do imprez masowych z moim udzialem w roli glownej. Nasycajac sie ostatnim z mych ulubionych drazy kokosowych pobieglem czym predzej do szafy, w ktorej ukrywalem przed ma wscibska siostra-Rachela, moj tajemniczy i intrygujacy niczym bezgwiezdna noc stroj batmana zakupiony na promocji w Lidlu. Zalozywszy go, wyszedlem na balkon, aby tam cicho i niespostrzezenie zawisnac glowa skierowana ku dolowi niczym nietoperz czyniacy to codzinnie rano a w szczegolnosci w soboty, bo wtedy biedronka wydaje zawsze nowa gazetke ofertowa. I tak zwisajac przewieszony przez barierke balkonu mego wynajmowanego od Araba mieszkania usnulem doniosla i wzniosla mysl o zapolowaniu na klienta znajdujacej sie nieopodal mojego domu biedronki celem pozyskania mych upragnionych i wywolujacych we mnie dzikie i nieokielznane instynkty drazy kokosowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha blondi to sie zrobi klub zarlokow za niedlugo ;) przepisami juz sie tu wymieniali tylko do picia byly blondi - a duzo w sukienkach chodzisz??bo ja w zimie to nie pamietam kiedy bylam nawet i serio ze sluzby zdrowia jestes??hihi to powinnas wiedziec co dobre na depreche?ja slyszalam ze sliwki suszone i tak tez sticowi poradzilam dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desti--> ja chyba zaloze klub zarlokow :) nie wiem jak Ty ale ja lubie jesc:) co do sukienek i spodniczek to bardzo lubie je nosic ale jak jest bardzo zimno to chodze w spodniach dzisiaj bylam w spodniczce bo cieplo u nas bylo tak desti pracuje w sluzbie zdrowia :) na depreche najlepsza jest ...CZEKOLADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mykam juz spac,moze jeszcze tv poogladam ach ciezki dzien mialam a tak dobrze sie zaczal... dobranoc wszystkim :) i fajnie ze byliscie jak mi tak smutno bylo :) papapa*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to piszcie jakies przepisy,jak nabiore apetytu to chetnie skorzystam :) a znacie jakis dobry przepis na lasagne??bo to lubie :p ciao miao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Darkman leci bleeee A Matrixa to ja oglądam zawsze jak leci, no chyba ze na imprezce bym była to nie ;) Keanu w tym czarnym ubranku mmmm ciacho :D mrauuu ;) Do 13 spałam t teraz jestem rześka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ale ja z przerwami, Najpierw się obudziłam o 4 i nie wiedziałam co ze sobą zrobić (gorączka i osłabienie) poszłam się wykąpać bo jakoś mi zimno było i dziwnie, potem miałam przerwe na telefon do szkoły, że nie przyjdę. No ale jak wiemy sen wpływa leczniczo i czuję się o wiele lepiej :) Co do noszenia spódnic, to ja też jakoś ostatnio w spodniach co jest karygodne jak ma się takie nogi :D Ja mam przepis na lasagnę :P bardzo dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) A co to jadłaś blondyneczko?, że się tak najadłaś, a ja pizzą obeszłem się smakiem :-) Lubię lazzanie mniammm Nie róbcie smaka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaraz coś pochłonę, ale samki mam bigosik polski z dobrze zakwaszonej kapusty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fuj bigosu nie lubię :P Dziś w ogóle nic nie lubię, bo jestem na diecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niedługo Blondyneczko, jedyne co się w moim życiu dobrze zapowiada to mój brzuch ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to moje flaczki ostatnie tez były z pudliszek :p co miałem po nich takie sny, ciekawe co Tobie sie bedzie snilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie tam odchudzam (chociaż nie powiem przydałoby się trochę zrzucić, ale tak źle nie jest ;) ) To dieta przymusowa, za mną jednodniowa grypa żołądkowa i rzyganko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co taki singiel może czynić z singieleczką w śnie o 2 w nocy?/ Niech każdy sobie na to odpowie sam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×