Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

=🖐️ oj! na mnie nie ma co liczyc:( za jakies dwa tyg jestem do waszej dyspozycji lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie orygin orygin
Witam. Do " = ": Jakiego znów pajęczego towarzysza? Bo nie jestem w temacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic i zas zamiast do Novej wyslales maila do mnie;) ale przy okazji zaglosowalam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasie płynący, nie wiem ale chyba przyciągam pająki, jakiś miesiąc temu złapałem pajęczycę, nazwałem ją Józefina, pobiegała sobie w słoiku a później siup na dwór! Przedwczoraj leżę sobie wygodnie w łóżeczku, a tu nagle po ścianie idzie sobie Józek, no to bach do słoika i sobie siedzimy razem. Trochę płochliwy, Józefina jak pajęczynkę sobie zrobiła to i muchę dostała w prezencie! A temu to nie ma co, bo mocno zestresowany chyba, nawet pajęczynki nie trzasnął! Nie ma co go denerwować, chyba go wypuszczę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie orygin orygin
No to przynajmniej masz towarzystwo :D Ja za takim nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie orygin orygin
Uciekam, dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam się do APELU! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, dzięki! :) Ale i tak nikt nic nie skrobał od piątku, więc nie pchałem się na świecznik! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topick jak zwykle ozyje w poniedzialek i bedzie dyszal az do piatku wlacznie;) juz niedlugo bede reanimowac go razem z wami chyba ze do tego czasu topick szlag trafi albo mnie cos trafi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=trzeba bylo sie pchac moze spotkalaby Cie jakas nagroda:D zazwyczaj to sie oplaca ale z drugiej strony sie nie oplaca ;;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebny dopływ jakieść świeżej krwi! Zapraszamy wszystkich singliiiiii!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w taki tempi do 10000 cieżko będzie, ja już dzis zmykam... 🖐️ Seti! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasa
i jest nowa krew - 25 letni singielek płci żeńskiej, zamieszkujący ziemie dolnoslaska. Jestem swiezo upieczonym singlem. Napiszcie jak wyglada singlowska niedziela i co wtaki dzien mozna robic, nie majac blisko rodziny, partnera juz nie majac, majac za to przyjaciol nie majacych czasu w weekend. Moze jakas rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=to do piatku🖐️ ytrzym sie:) nowa singielko ja spedzilam ten dzien z babbiem:D tzn uczylam sie ale nie czuje sie z tego na silach masakra:o i taka smetna niedzele mialam taka ladna pogoda a ja z nosem w ksiazce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sasasa! Serdecznie witamy na topicu! zDolny Śląsk? Uuu, widzę że więcej tu nas! :D Kto żyw niech przybywa na topic, serdecznie zapraszamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągniemy go powolutku - trzeba go lekko rozpieścić. Przecież to jak z orgazmem u kobiety - nie wystarczy dwa razy potrzeć i już cieszyć się z efektów. :) Jak weekend ?? Seti ja nie wiem czemu wysyłam do Ciebie - zaraz sprawdzę co ja za adres mam - a może to jakieś fatum i właśnie ma dochodzić do Ciebie. Jak tam przygotowania do sesji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic - \"rispekt\"! Widzę, że zdobyte doświadczenie ma u Ciebie szerokie spektrum zastosowań! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitanko wszystkim:) Weekend udany, poza tym, ze byłam na 5 godzin w pracy w sobote, ale dałam radę. POza tym, że jest cudnie ciepło i radośnie to jak wiadomo żałoba narodowa:( Hmmm... przegięłam z tej niechlubnej okazji z piwkiem, więc jeżeli moja wątroba ucierpi to Janasa pozwę;)!!! ale nie wie, czy będę miała szansę, bo dziad sie ukrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic:D Dopiero zauważyłam stopkę i mała korekta Sticu: powinno być, że zachowujesz się jak stara panna w okresie menopauzy:)... ewentualnie dodaj jak dziewica, która: \"chciałabym i boję sie\" :) Ale i tak w srodę idę na mecz do nowo odkrytego pubu, który mieści sie zaraz obok cudownej Mleczarni, a nazywa sie... Piwiarnia i mozna dostać tam moją Warkę, bo Żywiec jest słabiutkim piwem... Heri:D 🌼 czekam na maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless tez stawia sie do apelu, wczesniej byla zbyt zajeta powrotami:) Siemaanko wszystkim, gdzie sie podziewacie?? Co za wstyd- ostatnio 3 dni temu. Myslalam, ze lepiej sie spiszecie!!!!! Ale chociaz seti wrocila:) (nie wiem skad) I stic tez na chwile wyrwal sie od swoich wielbicielek Do milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem, całkiem... nie jest źle! Dzięki! A jak tam sesja u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= calkiem , calkiem...nie jest zle:) :D a to Twoje, calkiem calkiem, odnosi sie do wszystkich sfer Twojego zycia;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×