Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Sama się zastanawiam... może poprostu chcę przeczekać ten okres, wierze że znów nam się ułozy, za bardzo go kocham zeby go poprostu rzucić.Poprzedniego chłopaka rzuciłam kiedy nastąpił taki kryzys a potem bardzo tego załowałam ale było juz za późno... Widze że tu wszyscy mają ponad 20 latek... ja tam sie nie będe chwalić ile mam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze gdzies pojechal. Czasem tak jest, ze ktos czuje nagla potrzebe zmiany otoczenia. Alea wiem ze wczoraj Cie nie bylo, wiec nie czytalas wszystkich postow, ale teraz to szczegoly na maila moge wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutku możesz pochwalic się ile masz wiosen a co do faceta, to najważniejsze - nic na siłę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej dziewczyny nie zalamujcie sie zrobimy ten poub dla singli, spotkamy sie w marcu zycie sie odmieni. Jak was pocieszyc? jeszcze. Stic by cos wymyslil, ale go nie ma musze ratowac topic z depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie to chuck odbil dlon w alei gwiazd kiedy cement juz byl twardy:-) ehh cos chyba mi nie wyszedl kawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielko! nie smutaj się! chyba winko jakieś przyniosę nie mysl o tym co było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak powiesz ile masz lat to sie przytulę do Ciebie wirtualnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naukowcy powinni sie wziąść za robienie teleportu.W każdej chwili wszyscy byśmy mogli sie spotykać i rozmawiać bez problemu.Było by łatwiej.Jesteście samotni ale jak tez sie tak czuje juz od jakiegos czasu, też potrzebuje zeby mnie ktoś przytulił, a mój chłopak woli siedzieć w domku przed telewizorem :/ ale co nas nie zbije to wzmocni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) To polewam prosze sie napic. Alea ja mam 27 i 3 miesiace ostatni raz pisze tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutek napij się z nami winka singielka podaj puchary i polejemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprosze drinka, tez chętnie bym wypiła - to chyba Polski sposób no dołka.Chyba też cos zaraz machne sobie.Ja jestem w sumie gówniarą i mam sporo przed 20, jeśli mam być szczera to mam dopiero 17 lat, mam nadzieje ze wam to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wszystko jasne... wiem dlaczego kruk nie chce mnie balsamować o ja nieszczęśliwa!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja samego smirnofa chlapne, gdyz tak jest lepiej :-) dla mnie. Alea przytulisz teraz?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×