Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

zimno to jet na dworze i u mnie w łóżku chwilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Piekar juz pisalem tutaj :[ A Wy skad jestescie, Mala wiem ze z ciasteczek :-) A Aleo Twoja kolej ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruczku chodzisz na pielgrzymki? bo do/z Piekar mężczyźni chyba chodzą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy tak z tym chumorem Mala glowa do gory--> Alea chetnie bym ta Cie zagrzal w tym lozeczku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti wypilas cos? Chodza ja chodze czasami, ale skrecam na piwo :-) Kobiety tez chodza no to skad jestes Alea? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia skrót pijemy winko, powtzrzamy geografię, kruk jako jedyny men, który sie ostał, podrywa nowe singielki czyli wszystko w normie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala kazdy jest z nas samotnym po to tu jestesmy zeby bylo razniej, jak zaczniemy sie dolowac to bedzie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielka i smutek przyniosłam czekoladę! to dobre na deprechę! częstujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie samo wychodzenie z domu nic nie da, w taki mróz mało kto chodzi po dworzu, a nawet jeśli to nie mają ochoty nawiżać kontaktu ida gdzies w konkretmnym celu i mysla tylko o tym żeby już być na miejscu.Może lepszym miejscem jest dyskoteka?? tak apropo to wybieram się jutro na dyskoteke, jeśli uda mi się przyjaciólkę namówić.Tam można poznac najwięcej osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie jednak tego czytac , poczytam moze jak juz sobie spac pojdziecie:) stic---->ja uwazam , ze ciekawosc to pierwszy stopien do wiedzy:0 bialy-------->dobra pamiec masz , ze pamietasz o ktorej dopadl mnie doleczek, w zaspie nie zasnelam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calky czas idea pubu dla singli jest zywa i aktualna :-) Moze powstanie kilka. Alea nie odpowiedzialas na moje pytanie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea--->dobra kobietko dzieki za skrot:) bialy---->seti oczywiscie pila najwiecej, ale tylko 3lampeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielka ja nie palę kruk - wiem ;) a kalorie z czekolady uciekły, bo to czekolada z biedronki :D:D: setunia, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe singielki, smacznej czekoladki:) Ja jakos nie mam ochoty na slodkie to jest ze mna cos nie tak:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea ---> to dlaczego nieodpowiadasz. Mala---> nie smutasiaj sie jutro znow sticu do Twojego okna wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielko nie smuc się a jutro otwórz okno bo oprócz parapetów stracisz jeszcze szyby z firankami to kruk sobie poradzi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×