Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reniol

rodzenie w Katowicach lub w pobliżu?

Polecane posty

planuję ciążę,jestem z Katowic jak dotąd nie widziałam żadnego wpisu rekomendującego jakiś szpital/klinikę ze śląska,gdzie warto rodzić. Czy jest wśród Was jakaś osoba która coś wie na ten temat? Może jakiś lekarz/lekarka ginekolog lub położnik? Dajcie znać i poradźcie jak szukać dobrego miejsca,dobrego lekarza (może jakieś nazwiska??) A jeśli jest wśród was jakaś planująca ciążę z tych okolic,też chętnie zapraszam do wymiany wrażeń i doświadczeń:) Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Jaworzna, jeszcze nie jestem w ciąży, staram sie, ale ten temat też mnie interesuje i to bardzo ... może ktoś się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
jak najbardziej.Rodziłam tam i pomimo że wczesniaka w 36 tygodniu to wszyscy spisali się na medal ! Jest tam najlepszy pediatra neonatolog dr.Guzikowski, który był przy moim porodzie prawie całą noc i zaopiekował się wspaniale moja córeczką. Połozna była idealna , nie odstapiła mnie nawet na krok , pokierowała porodem tak ,że pomimo że nigdy nie byłam w szkole rodzenia , nie wiedziałam jak sie oddycha itp.to wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji. Opieka po porodzie super , pielęgniarki od noworodków przemiłe , uczyły cierpliwie jak karmic piersią , jak odciagac pokarm,dokarmiały małą w inkubatorze, doglądały co chwile. Pokazały mi na koniec jak kąpać takiego maciupka, jak przewijać, czego raczej nie robić.Odpowiadały na tysiące pytan bez zniecierpliwienia i z uśmiechem. Nie chodziłam do żadnego z lekarzy którzy tam pracują , bo jestem z innego miasta, ale nie żałuję że tam rodziłam.Drugie dziecko chce urodzic tez na ŁUBINOWEJ. Odradzam natomiast poród w Tychach. Mam sasiadkę , której dziecko ucierpiało przez tamtejszych specjalistów i nie jest dobrze ,zreszta pare koleżanek rodziło właśnie tam i nie sa zadowolone.Połozne robia łaskę że żyją , wolą plotkowac o pierdołach , są opryskliwe , niemiłe i bardzo zniecierpliwione i poirytowane problemami i pytaniami rodzących oraz tych które juz urodziły. Pozatym panuje tam terror laktacyjny i ogólnie niefajna atmosfera. Taki szpital z PRLu i personel niestety tez. Przytaczam tu opinie kolezanek , nie swoją ale po co rodzić w takim miejscu skoro sa inne , lepsze , milsze i dogodniejsze.... W końcu tu chodzi o nas i nasze dzieci i na szczęście mamy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×