Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gunia4217

zachamować przetłuszczanie się włosów

Polecane posty

Gość gość
Wątek stary ''jak świat''. Mam tylko nadzieję,że autorka do tej pory zdążyła już ''zachamować''/zahamować wypadanie włosów i być może podszkoliła się co nie co w pisowni i nie robi już błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zauważyłam poprawę po belarze, włosy mniej tłuste i mniej wypadały, a z tym myciem to niestety jest tak że im częściej zaczynamy myć tym częściej będą tego potrzebować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre rezultaty miałam z odżywką prosalon od Chantal. Świetnie odżywiła włosy, a te przestały się tak mocno przetłuszczać już mniej więcej 2 tygodnie po używaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GetThere
Fajne są jeszcze szampony Elastabion od Floslek, bardzo delikatne dla włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka84x
Żeby zahamować przetłuszczanie się włosów trzeba zadbać przede wszystkim o skórę głowy, bo to ona się przetłuszcza, a nie włosy. Stosowałam różne szampony i zdecydowanie mogę polecić tonik do skóry głowy ze sklepu Farmavit. Nie muszę już myć włosów codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zauważyłam że mamy za gorące suszarki, 2000 wat to dużo, dlatego albo nie suszyć włosów suszarką albo zamienić na słabszą. Niestety to gorące powietrze z suszarki jest bardzo często przyczyną przetłuszczonych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie w zasadzie wszystko pokazane, proszę - http://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1098 Najważniejsze jest systematyczne stosowanie odpowiednich kosmetyków i właśnie w taki sposób powinno się wam udać zrealizować cele. Działajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marie95
na przetluszczajace sie wlosy uzywam szamponu od flosleka, juz po kilku myciach wlosy sa w lepszej kondycji i przestaly sie przetluszczac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moreleczka
Przez długi czas walczyłam z przetłuszczającymi się włosami, czasami musiałam myć głowę nawet dwa razy dziennie.. Teraz jest już dużo lepiej i mogę polecić dwie rzeczy, które mi pomogły - pierwsza to szampon ze sklepu Farmavit https://farmavit.pl/produkt/leczniczy-szampon-przeciwlupiezowy/ (niby przeciwłupieżowy, ale skutecznie hamuje wydzielanie sebum), a druga to ograniczenie do minimum suszenia i prostowania włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liścinka
U mnie ten problem był połączony z nadmiernym wypadaniem włosów. Wypróbowałam wiele szamponów do przetłuszczających się włosów i nic. Dopiero Biotebal mi pomógł :) zawiera biotynę, wyciąg z drożdży, sok z aloesu i wiele aktywnych składników. I co najważniejsze zahamował wypadanie włosów i zmniejszył aktywność gruczołów łojowych, więc nareszcie cieszę się ładną i zdrową fryzurką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorata511
Męczę się już jakiś czas z przetłuszczającymi się włosami. Ostatnio przeczytałam dobre opinie na temat Seboradin Niger. Mam zamiar zakupić któryś produkt z tej serii i liczę, że i mnie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norbii56
Mi w problemie przetłuszczających się włosów pomógł szampon Seboradin Niger https://seboradin.pl/pl/14-seboradin-niger, zmniejszył łojotok i przywrócił równowagę mikrobiologiczną. Zaleciła mi go pani aptekarka, i chwała jej za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kilku lat walczę z tym problemem. Jedne szampony działały lepiej drugie gorzej, ale żaden nie dawał efektu wow. Dłuższy czas stosowałam szampon pokrzywowy Yves Rocher, pierwsze pół roku rewelacja, nie używałam nic innego i włosy były świeże przez cały dzień a nawet 2 dni,, co w moim przypadku było sukcesem/ Po pół roku włosy zapewne przyzwyczaiły się i wyglądały na ciągle tłuste i oklapnięte. Ostatnio trafiłam na forum na jakiś włoski szampon Dora Sebum Stop,.Zachęcona opiniami stwierdziłam, że wytestuję. Ku mojemu zaskoczeniu spisuje się bardzo dobrze! Dość mocno plącze włosy, ale wyglądają lekko i świeżo 2 dni! Kończę pierwszą buteleczkę. ale na pewno nie będzie to ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Nie wiem czy któraś z was próbowała, ale ja na włosy stosuje olejek rozmarynowy, który nie tylko sprawił, że moje włosy się mniej przetłuszczają, ale przede wszystkim pożegnałam się na dobre z problemem łupieżu. Tutaj znajdziecie sposób na stworzenia takiej maseczki z olejku rozmarynowego: https://rycynowy.pl/olejek-rozmarynowy-doskonale-wzmocnienie-dla-twoich-wlosow/ . Wydaje mi się, że przepis jest dość prosty w przygotowaniu a dla efektów warto poświęcić chwilę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelka

U mnie sprawdza się w walce z przetłuszczającymi włosami odżywka w sprayu Bielendy Botanic Formula z łopianem i pokrzywą. Jest super ponieważ nie obciąża włosów tak jak inne odżywki, jest lekka i mam wrażenie, że nawet jak popsikam nią włosy w ciągu dnai to przedłuża to ich świeżość. MEGA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khloe98

Sprobuj sobie szamponu i odzywki Herbal solution. W skladzie jest m.in. ekstrakt z rozmarynu, ktory dobrze wplywa na wlosy. Ja po tych kosmetykach wlosy mam dlzuej swieze i nawilzone. Do tego ladnie pachna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttt

Spróbuj może pryskać trochę tym lationem – kv-1.pl/pl/p/Locion-Greasy-Scalp-Balance-3.2-100ml/386. Me on sporo pomaga, przynajmniej o jeden dzień mogę przedłużyć świeżość włosów po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

myślę, że skin79 ma dużo propozycji szamponów nawilżających, które nie ciążą na włosach oraz pomagają zachamować przetłuszczanie włosów, a bardzo pomagają!!

Edytowano przez elka89891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×