Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kossia

Podkłady Lirene i Soraya

Polecane posty

Gość kossia

Czy ktoś używał? jak je oceniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam teraz Lirene city Matt- i napewno przy nim zostane. dla mnie extra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossia
Dziękuję jovik. Chodzi mi o to, zeby był kryjący, ale tak naturalnie, żeby nie sprawiał wrazenia maski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lirene super
ja mam lirene rozswietlajacy i bardzo jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam sobie ostanio podkład kryjący- nowość Soray! Dla cery normalnej i suchej, kolor 03- naturalny. Przyznam, że puder jest rewelacyjny, najlepszy jaki kiedykolwiek miałam!!! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również używam podkład Lirene-Citty Mat i jestem mu wierna już od roku:) ...Jest bardzo dobry....Nawet ładnie kryje, ma naturalne kolorki, faktycznie matuje i nie robi absolutnie efektu maski :) No i ta niska cena (na Allegro zapłaciłam za niego niecałe 18zł)... I jak dla mnie jest baaardzo wydajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piarowiec
A czy można spotkać te podkłady w sieciach drogerii typu Rosmann itp. Gdzie moge je znalezc w wawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18.11.1982
kurde Lirene w ch Auchan kosztuje u mnie 8 zł :/ kupywałam i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piarowiec
to poszukam w marketach :) za taką cene i dodatkowo dobry wart spróbowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
tak niezbyt widocznie ale jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja również
używam od niedawna Lirene rozświetlający. Jest naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kiara
w promocji Lirene Citty Matt, jest po 15 zł, jak zapłaciłaś 18zł, + przesyłka i przekaz to mocno przepłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teressssaaa
to tylko ty mozesz wiedzieć?, w końcu ty widzisz swoją buzie.Jak jest tłusta to matowić, jak normalna z teendencja do przeszuszenia to można rozswietlaczy używać. bo świecąca buzia i drobinki, to jak dla mnie przegiecie, i wygląda to koszmarnie.Wiem, ze jest moda na rozswietlacza, ale nie wszystim to wychodzi na dobre, to ich bezkrytyczne używanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam niedawno gdzieś próbkę Lirene City Matt i właśnie testuję. Jestem bardzo mile zaskoczona. Podkład jest bardzo delikatny, lekki, ładnie tuszuje choć nie wszystko (ale i po co zakładać kompletną maskę?). Ważne, że po nałożeniu wygląda zaskakująco naturalnie. Byłby akurat, tylko ten kolor Natural nieco za ciemny jak dla mnie :( Czy z Lirene jest jakiś podkład jaśniejszy od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandragoraaaaaaaaaaa
Lirene City Matt jest jednym z najlepszych podkładów dostępnych na rynku, naprawdę!! Bardzo, bardzo mnie mile zaskoczył swoją jakością. Jest super!!! Miałam przedtem Rimmel, Max Factor, Astor, ale się nie umywają do City Matt!!! Jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA29...
Ja również kupiłam podkład Lirene CITY MATT,jakieś 2 miesiące temu.Jednak zużyłam go tylko do połowy..na początku byłam bardzo zadowolona,jednak w miarę upływu czasu drogie panie,zrobił się okropny.Delikatny i naturalnie wyglądający to on może i był..ale na początku.Teraz zrobił się jakiś taki twardy,robi okropne smugi no i kolor bardzo zciemniał.Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiedzmy
niestety nie ma jąśniejszego, ten natural dla mnie tez jest za ciemny.a tak w ogóle uwazam,go za bardzo przyzwoity fluid w tej cenie, bo totalnego zachwytu nie odczuwam. Raz za mały wybór kolorów, dwa za szybkie znikanie z twarzy.Jak za taka cene może być, ale uznać go za najlepszy na rynku, to gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
Lirene nie znam, Sorayi nie polecam. Mam matujący z Sorayi, dostałam w prezencie, sama bym nie kupiła, spróbowałam, użyłam ze 2 razy i więcej nie zamierzam: dla mnie ciężki, za gęsty, źle się rozprowadza, łatwo o nieestetyczne smugi, robi maskę, i ten mat taki nienaturalny. Ogólnie: bleeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"do wiedźmy\" -> dzięki za info. A czy mogłabyś polecić inny podkładw miarę podobny do tego? Oczywiście w jaśniejszym odcieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy matujący też ciut nawilża?czy dla suchej skóry jest niewskazany zupełnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może przepłaciłam ale niestety w moim mieście jeszcze nie widziałam tych podkładów z Erisa więc nawet nie miałam go skąd wziąć :( dlatego byłam zmuszona kupić na Allegro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam Lirene nature MATTE początkowo było ok, ale teraz mam sporo zastrzeżeń nie maluję się za często, więc może dlatego denerwują mnie tego typu rzeczy na twarzy, ale jak już trzeba to trudno się mówi po nałożeniu zamienia się w taką jakby pudrową warstewkę, niby ok, ale efekt maski jest, choć szpachlą nie nakładam zdecydowanie wolę obywać się bez takich specyfików:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magro popieram, są niedrogie, nie brudzą ubrań, no i cera ma się dobrze. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×