Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Toxyczna

Zycie po toksycznym zwiazku

Polecane posty

ja po prostu chcialam się z tobą dogadać, to przecież twoj topik ok, stanelo na tym, ze zmieniam poczatek i temat, tak? poczekajmy jeszcze na Present, czy się zgadza z tym no i jaki początek. napisze i pokaze wam propozycję. ;))) na PRIVA :P chlodem wieje, haha, zdziwilam się. nawet nie wiem jak zadać pytanie ; kiedy? jak? gdzie? ( chyba wiem skad ten wniosek, jestem ciekawa czy dobrze) Present tez sądzisz ze ode mnie chłodem wieje? ćma, to jak następnym razem bedziesz czytać moje posty to ciepły sweterek załuż ;P a poza tym to ja się zmieniam ciągle, mam nadzieje. ostatnio chyba częsciej się uśmiecham i częsciej widzę z rzeczach powod do żartow. jestem tez bardziej gwaltowna ostatnio. i mam ( obecnie) maly problem z agresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tylko tyle dzieci sa czasem madrzejsze od nas tez uslyszalam kilka rzeczy od mojego syna juz po wszystkim nie rozmawialismy powiedzial tak sobie mimochodem ja mialam zwiazek nieformalny wiec syn mowil do niego wujek a po wszystkim mowi o nim pan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu to nasz topic nie moj znaczy tak chcialam zeby byl nasz a z poczatkiem tak jak mowilas zmieniaj i juz no wieje wieje a nie kiedy gdzie i jak tylko za malo sie usmiechasz i jestes taka zasadnicza sweterek bede wkladala dobrze i jeszcze kamizelke naciagne w razie co i nie oszczedzaj mnie przez ten chlodek swoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika1
dziewczyny.pszcie,piszcie a wy sie przekomazacie.he he.a mnie sie chce pisac.bo madrze gadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc skarby......Jak to wspolpracujca rozne kraje miedzy soba...hihihi!!!!! Wydaje mi sie ze w temacie moglybysmy podac slowo jakies obok \"wyjscia z toksycznego zwiazku\"...slowo pozytywne zwiazane z uczuciem radosci......bo my chcemy byc radosne - prawda...wiec nawet jak slowo wyprzedza stan faktyczny...to dobrze...bo za tym przyjdzie radosc.... No : Wyszlam z toksycznego zwiazku, pracuje nad soba, zycie staje sie piekne\". Ja nie wiem, ja sie was radze.... I potem jako pierwszy post cos o pozytywnym mysleniu, czy o pracy nad pokochaniem siebie, czy tez cos w tym rodzaju..... Wy jestescie oblatane bardziej z jez, polskim. Chodzi o to, jak pisze Widzialna...zeby przyciagnac ludzi ktorzy chca zyc swiadomie i mniej wiecej wiedza czego chca.....Aby razem zbudowac grupe wsparcia osob ktore chca stac sie lepsze dla samych siebie, bo widza ta potrzebe....a nie dla innych...Rozumiecie mnie ? A wogole to was sciskam. moze tam jeszcze jestescie..... Technicznie jak to przeprowadzic to wy wiecie lepiej niz ja... A propos Widzialna...to uwazam ja za osobe ciepla.... ja z nia gadalam przez telefon.....nie za chlodna...nie...raczej za logiczna i ostrozna w wypowiedziach...co sobie cenie. I uwazam ze taka logiczna osoba....bedzie bardzo potrzebna...jako zimny prysznic........dla tych umartwiajacych sie jeszcze wciaz.....Zobaczymy..........Moze byc ciekawe..:):):););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czlowiek im bardziej swiadomy...tym mniej w nim emocji.... Dziewczynki, jak malinki...jestescie po drgiej stronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wszystko jasne ja ja mam tylko wirtualnie wiec ja musze zakladac sweterek coby mi bylo cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika1
wiecie co mnie jeszcze zaskakuje?partnerzy ktorzy nie sa ojcami naszych dzieci.moga byc z nami bardzo dlugo,a jak sie zwiazki rozpadaja to zachowuja sie tak jakby tych dzieciakow nigdy nie bylo.i z tym tez trzeba sie uporac.moja corka byla bardzo za moim facetem,ale dzisiaj on jejnie zna.i jak to tez pogodzic.daja im poczucie pelnej rodziny.a pote,m to jakby te dzieciaki wogole nie istnialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo tak jak myślalam ! ze o to chodzi! bo ja tak zawsze poważnie pisalam, konkretnie, jak z ksiązki ; to to to i tamto. poza tym taka surowość ( wobec siebie też). łagodności wobec siebie muszę się dopiero nauczyć. a to wszystko tak jakby widać, tą surowośc, przez slowa inna sprawa, ze ja pisze dość hm... nie wiem jak to nazwać.. oficjalnie, poprawnie stylistycznie w ogole w internecie. od \"zawsze\" !! i tez jestem bardziej poważna przez internet, refleksyjna i filozoficzna ale moze mi przejdzie !!! chyba przechodzi od jakiegoś czasu.. tak widze po swoich postach. bo mam wrazenie, ze tak jest, ze jest lepiej pod tym względem ale zobaczymy. moze minie jakiś czas i wejdziesz tu na topik ( i dzika też) a patrzysz, a tu ci komp zamarzł !! bo widzialnej znow się odmienilo i teraz nie tylko chlodem, ale nawet siarczystym mrozem od niej wieje ! no, mowię ci ty doceniaj to co jest :P bo nie wiadomo co u mnie się zmieni jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzika: Od dzieci to sie mozemy uczyc...Dzieci nie sa jeszcze obarczone tymi doswiadczeniami...i widza jasno.....i dla nich jest proste....bo nie maja w sobie tego strachu....ktory my mamy po doswiadczeniach nienajlepszych niestety....Sciskanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika1
przeczytajcie ta ksiazke.-[chce byc kochana tak jak chce]bedziecie potem czuly sie pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialna - hahahahaha!!! Ja sie na ten ten \"mroz\" nie dam nabrac....hihi ;);) A to ze przechodzisz przez \"agresje\" to normalne...Tez tak mialam ....i czasem sie to odzywa...Ale jak podkreslam....obserwowanko samej sibie zaprowadzi tam...gdzie mamy byc.....Caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one sa juz pozytywne az za bardzo ja sobie moge poczytac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzika - ja juz jestem \"po\" dosc dlugo i pracuje nad soba...i mam duzo pozytywnej energii....To przychodzi. Tyle tylko ze to proces i trwa....nie jest tez dane na zawsze i stale trzeba zagladac w siebie.......zeby ego sie nie puszylo....bo jak jest juz dobrze.....to zaczac sie moze samouwielbienie....Wiem cos na ten temat.....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wy do pracki jutro lecicie, bo u mnie to dopiero wczesny wieczor?...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Present dzięki za zdementowanie info na temat mojego chłodu ;) ale z tą ostrożnością i logicznością to też mi się może odmienić. ;) ale mam nadzieję, ze i tak będzie ciekawie ! Present - myslalam o tym, aby dodać "coś jeszcze" ale obawiam się, czy to nie spowoduje eliminacji nastepnych osob, poprzez zbytnią szczegolowość ujęcia tematu. chyba powinien ( moim zdaniem) być ogolny, aby ściągnąć. mieć ładny wstęp, ktory wam zaproponuję. wyszlam z toksycznego związku! teraz pracuję nad sobą ! :) moze z usmiechem takim ? tez mi tu jakiegoś optymizmu brakuje. hmmmm ... jak nieuszczegolawiać a dodać więcej optymizmu?? a moze uśmiech wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tak ale wszystko trza miec z umiarem bo widzisz Present czasem mozna przesadzic :) potem jak sie nie w ta strona przesadzi to sa jakies depresje i inne sprawy i ladujemy na topikach typu wyszlam z toksycznego zwiazku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech beda nawet dwa usmiechy ........... A co do chlodu....to mam chlod w pokoju komputerowym...bo pale cygareta...i wietrze...i zaraz przyjedzie corka i mi znowu wywiesi nad komputerem zartobliwy napis....komputer prosi o niepalenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak widzialna ale ja dam rade a ktora masz dokladnie godzine Prezent?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze iśc do biblioteki rano .. no i przytomna być caly dzień. ale tak tu się fajnie żartuje ! :) i chlodzi też :P wiesz, ćma, a w sumie to ja na lato przydać ci się mogę :P. włączysz kompa i będziesz mieć klimę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika1
sklece jeszcze pare zdan.juz cztery lata jestem po rozwodzie , z mezem mieszkalam w separacji rok.skonczylo sie to depresja szpitalami[dodam ze zamknietymi],autoagresja i moglabym wymienic jeszcze wiele schiz.moj drugi zwiazek tez byl toksyczny i juz sie skonczyl i wychodze z niego zupelnie inaczej.przy pierwszym rozstaniu z mezem byla we mnie wielka agresja.a tu tlumacze sobie ze warto zyc szczesliwie usmiechac sie do ludzi,poznac kogos fajnego a nie jak tamte palanty.i codziennie wbijam sobie do glowy.ze nie bede sie prosic o troche milosci,bo jak by to bylo prawdziwe kochanie to nie musialabym o nia prosic tylko mialabym ja na codzien.a jak nie to nie.fajna jestem dziewczyna i jeszcze slonko do mnie zaswieci.chociaz caly czs jest jeszcze smutek i zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz widzialna i pomysly masz calkiem dobre chlodkiem powiejesz za klime robisz latem zimne prysznice lejesz kiedy trzeba super babka:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie pozdrowilam Present mojej ulubionej !! ściskam cię serdecznie :)))) i oczywiście dziką witam na topiku tez tego nie zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 19.18 6 godzin roznicy.....Ja najbardziej lubie i moge pisac gdy u mnie okolo 23.00 a u was 5.00 rano. Chociaz ostatnio klade sie spac wczesniej....wiec moze sie to zmieni.... Kiedys nielubilam niedziel...teraz lubie....Nawet lubie chlodnych ludzi......hahahahahahahahah! bo ci naogol nie manipuluja..... To takie moje doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam ze jakas zaaferowana i chlodna:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzika: Pewnie ze jestes fajna kobitka...a o milosc sie nie prosi - tu masz racje.....Zrobisz pozadek ze soba...to i nie przyciagniesz glupka....Tak to dziala.:) Ja tez pozdrawiam darmowa klime w postaci Widzialna. Oczywiscie zartuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no jak ty mnie tak chwalisz to ja zaraz w samouwielbienmie wpadnę : i co wtedy będzie?? Present u mnie 1.29 w nocy! ale ja nocy marek jestem ( wiesz zresztą). A moj tel coraz gorszy, skurczybyk... wyłancza się ciągle. przypomnialo mi się teraz o nim, bo chcialam wlasnie napisać z nutka jęczenia ; a kiedy do mnie zadzwonisz na pogaduszkę? ( wywiad swoją drogą). ale jak taki telefon. zmienić muszę go koniecznie, nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera...porzadek to chyba przez rz...ciagle mam z tym problemy...prawie 24 lata poza krajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×