Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Asik, bardzo mi przykro:( Zaczynasz badania od 3 dnia cyklu, robisz wtedy poziom LH, FSH, estradiol, możesz też zrobić poziom TSH, potem dobrze byłoby zrobić LH tuż przed owulacją, ok. 12, 13 dnia. W II fazie cyklu - 7 dni po owulacji progesteron i prolaktynę (ja jeszcze estradiol robiłam w tym rzucie). Moja gina kazała mi też zrobić cukier. To jest absolutne minimum na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem od dzisiejszego dnia na urlopie!!!!!! Wczoraj byłam w pracy do północy, musiałam zamknąć wszystkie sprawy, dlatego się nie odzywałam. Dzisiaj od rana czuję się jakoś dziwnie, po ostatnim czasie b. intensywnej pracy czuję jakby... pustkę. Głupio mi, że nic nie muszę robić:D:D:D Buziaki Wam ślę. Asik😘 głowa do góry, misiaczkowa❤️, angela❤️, reniol❤️, fryzella❤️, kocica❤️, gruby miś❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa- dzięki, wszystko sobie zapisałam i chyba wykonam już w tym cyklu. Tylko nie będę dokładnie wiedziała co do dnia kiedy jest owu:-( Ale może się zorientuję i akurat będę na 100% pewna. Zazrdoszcze urlopu, ja chyba tez sobie wezmę tylko że teraz jeszcze nie mogę, może za 3 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, spróbuj obserwować dokładnie ten cykl, mierz temperaturę (rano, po przynajmniej trzech godzinach snu i zawsze o tej samej porze, tym samym termometrem). Obserwuj śluz i zapisuj wszystko. Moja gina zawsze mi mówi, żebym jej przynosiła wykresy, bo wykres bardzo dużo mówi o organizmie kobiety, np. ważne jest to, czy są skoki w obrębie jednej fazy, czy był skok owulacyjny, czy jest wyraźny wzrost temperatury w II fazie. Dobry ginekolog już z wykresu umie wyczytać, czy wszystko jest o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa- tak zrobie. Od jutra zacznę zapisywać temp i przede wszystkim mierzyć ją z samego rana. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, ale 3 dc wypada u mnie w sobotę, laboratorium nieczynne:-( Może znajdę inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a..........Sylwia......31......Szczecin...........................6/7.08 Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk............11...........24.08 reniol............Renia.....22...... Katowice..............7............16.08 angela32........Pati.......32.......DŚ......................3...nie odliczam tuptim..........gosia......32......Wroc.............staranka zawieszone Eva_B..........Angela.....23......\'Staffs............staranka od lipca \'07 Sabcial.........Sabina.....32.......Racibórz.............12............11.08 Gruby_miś....Katarzyna..32 .....Pruszków .............1 ...........13.08 Fryzella 26....Donata.....26......Białystok...............2...........24.07 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........21.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....19.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........20...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum.......13 ............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............14................29.01.07 @ rozwinęła się na dobre, brzuch boli jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik - bidulko wytrzymaj, taki już nas los kobiecy!!! Pamietaj po burzy wychodzi słonko - buziaczki dla Ciebie. Mnie boli głowa i mam jakoś wszystkiego dość ale trzeba przetrawać ten DÓŁ i potem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam w mega dół po same uszy. Mam nadzieję że to przejdzie i to szybko. I że szybko zniknie powód doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik zamiast sie dołować ruszaj do boju!!! CZas się obadać porządnie :) A myślisz o tym badniu wrogości śluzu ?Dobrze by było wyelimionować tego typu problemy. Uda się kobito, zobaczysz!! Buziaczki ci przesyłam 👄 Genewo...no nareszcie!!!! Doprosic się człowiek nie mógł ;) Super, że masz urlopik i sobie odpoczniesz. Czas najwyższy!! :D ❤️ No to macie fluidków garść świżutkich :D 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa- ja juz byłam 2 albo 3 razy podczas starań u ginów dwóch. Oczywiście usłyszałam że NIE ISTNIEJĄ żadne badania żeby sprawdzić czy jestem płodna! Wyobrażasz sobie? A koło nazwiska ma \"specjalista diagnostyki niepłodności\". Dopiero później powiedziała po sprawdzeniu że jajeczkuje, żeby po kuracji duphastonem i badaniu nasienia jak nie będzie efektu to żebym się zgłosiła na dalszą diagnostykę. A na moje pytanie o badanie hormonów stwierdziła że nie ma takiej potrzeby. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Asiku 👄❤️ tulam Cię moculko :( tak mi przykro :( musisz koniecznie zacząć robić badania bo te porażki Cię wykończą :O Genewo ❤️ nareszcie wypoczywasz mój Ty pracusiu :) ale wiem, jak to dziwnie jest bez pracy;) ja juz taaakk teęęęsknię za szkołą... za tymi buziami wpatrzonymi we mnie kiedy do nich mówię :) i w tablicę kiedy im coś rysuję, albo na moje ręce kiedy im coś pokasuję...:) ja chcę żeby wakacje sie już skończyły 😭 ja chcę do pracy 😭 ja chcę na studia 😭, chcę mieć znów mnóstwo na głowie :) ... no wiem... jestem szurnięta :O moja rodzina już dawno mnie zaliczyła do szanownego grona \"inteligentnych inaczej\" czyt:czubków :P gdzie Gruby Miś??? gdzie Jagula??? gdzie Fryzella ??? dziś mamy 13 rocznicę związku ❤️ zrobiliśmy podsumowanie z rana:) wyszło całkiem, całkiem.... 13 lat z jednym i tym samym facetem...;) jak ja to wytrzymałam ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Asiku 👄❤️ tulam Cię moculko :( tak mi przykro :( musisz koniecznie zacząć robić badania bo te porażki Cię wykończą :O Genewo ❤️ nareszcie wypoczywasz mój Ty pracusiu :) ale wiem, jak to dziwnie jest bez pracy;) ja juz taaakk teęęęsknię za szkołą... za tymi buziami wpatrzonymi we mnie kiedy do nich mówię :) i w tablicę kiedy im coś rysuję, albo na moje ręce kiedy im coś pokasuję...:) ja chcę żeby wakacje sie już skończyły 😭 ja chcę do pracy 😭 ja chcę na studia 😭, chcę mieć znów mnóstwo na głowie :) ... no wiem... jestem szurnięta :O moja rodzina już dawno mnie zaliczyła do szanownego grona \"inteligentnych inaczej\" czyt:czubków :P gdzie Gruby Miś??? gdzie Jagula??? gdzie Fryzella ??? dziś mamy 13 rocznicę związku ❤️ zrobiliśmy podsumowanie z rana:) wyszło całkiem, całkiem.... 13 lat z jednym i tym samym facetem...;) jak ja to wytrzymałam ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Asiku 👄❤️ tulam Cię moculko :( tak mi przykro :( musisz koniecznie zacząć robić badania bo te porażki Cię wykończą :O Genewo ❤️ nareszcie wypoczywasz mój Ty pracusiu :) ale wiem, jak to dziwnie jest bez pracy;) ja juz taaakk teęęęsknię za szkołą... za tymi buziami wpatrzonymi we mnie kiedy do nich mówię :) i w tablicę kiedy im coś rysuję, albo na moje ręce kiedy im coś pokasuję...:) ja chcę żeby wakacje sie już skończyły 😭 ja chcę do pracy 😭 ja chcę na studia 😭, chcę mieć znów mnóstwo na głowie :) ... no wiem... jestem szurnięta :O moja rodzina już dawno mnie zaliczyła do szanownego grona \"inteligentnych inaczej\" czyt:czubków :P gdzie Gruby Miś??? gdzie Jagula??? gdzie Fryzella ??? dziś mamy 13 rocznicę związku ❤️ zrobiliśmy podsumowanie z rana:) wyszło całkiem, całkiem.... 13 lat z jednym i tym samym facetem...;) jak ja to wytrzymałam ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku proponuję zmienić lekarza... mój na samym początku dał mi skierowanie na poziomy hormonów...i zawsze jeśli tylko coś mi przychodzi do głowy to wypisuje skierowania... nigdy nie odmówił i nie wykazał zniecierpliwienia kiedy pytałam...;) a że ja do dociekliwych pachentek należę i człowiek jako organizm mnie fascynuje, więc upierdliwa jestem do bólu... i nigdy mnie nie zawiódł... dowiedziałam sie o nim będąc pod drzwiami gabinetu innego... czyli mam go z polecenia... popytaj... i mozę zastanów sie nad zmianą..:) nie cierpię lekarzy, którzy nie wkładają serca w to co robią, zero zaangażowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, nie martw się, badanie możesz zrobić do 5 dnia cyklu. A ja wczoraj miałam 9 rocznicę ślubu, ale świętowanie przełożone na niedzielę, bo wczoraj mnie przecież w domu nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa i Angela- najlepsze życzenia z okazji waszych rocznic! Oczywiściwe życzę wam najukochańszego maleństwa w brzuszkach! Ze zmianą lekarza nie jest u mnie tak prosto. Już zmieniłam na tą \"specjalistkę\". A poza tym są tylko jeszcze \"lepsi\"... brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, dzięki za życzenia, my to już stare konie jesteśmy:D:D:D Podstawowym zadaniem w diagnostyce niepłodności jest zbadanie czy kobieta ma owulację. I Twój ginekolog powinien to zrobić. Angela, buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to to miałam sprawdzone, owulacja była, ale czy jajeczko pęka to już mi nie sprawdzała. Nie wiem czy się powinno i czy w ogóle się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli miałaś monitorowany cykl, to lekarz powinien wiedzieć, czy owulacja była, czy jajeczko pękło, jaka była grubość endometrium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam wtedy na usg to byłam akurat w trakcie jajeczkowania, jajeczko było dojrzałe, endometrium prawidłowe. Drugi raz, żeby sprawdzić czy jajeczko pękło już mi nie kazała przychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam. Ale wydrzeć jakiekolwiek badanie od lekarza graniczy wręcz z cudem:-( Myślę że jak po tym cyklu nic nie wyjdzie i trafię do niej na \"dalszą diagnostykę\" to będę odpowiednio bojowo nastawiona do wydarcia siłą wszelkich potrzebnych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, coś wyjątkowo obfita ta @. Chyba przez ten upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Próbowałam wczoraj wejść na neta u teściów ale mi się nie udało...więc jestem już po powrocie. Było suuuper, to świerze powietrze jak jedzie się przez lasy o pola...to chłodne powietrze w upał dookoła którego się na szczęście nie odczuwa...rozkosz:) Jeden minus jazdy na motorze: po dłuższej jeździe boli tyłek, trzeba się zatrzymać i rozprostować kości, ale warto. No i zmęczenie jest większe niż po jeździe autem...a tu jeszcze za godzinke przychodzą ci znajomi, którzy nam ostatnio powiedzieli że będą mieli dziecko...muszę przygotować chociaż jakąś kiełbasę na grilla...a najchętniej bym poleżała i pomiziała się z meżem;) Asiku-przykro mi że przyszła, tak bardzo bym chciała,żebyś już nie musiała czytać naszego pocieszania, tylko gratulacje...chciałabym ,zeby każda z nas mogła... genewo-życzę udanego urlopu:) Angela-no z tym tęsknieniem za szkolą i pracą....to faktycznie jesteś rzadkikm przypadkiem....ja się łapię za głowę jak widzę że to już koniec lipca-czemu ten czas tak strasznie pędzi??????? Ja chcę jeszcze ze 3 miesiące wakacji!!!Minimum!!! Ok,zmiatam coś przygotować, bo będzie że zła ze mnie gospodyni...pozdraiwam was i życze dobrych humorków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, qucze jak miałas owu to cudów mnie ma powinnaś była zajść. Może pechęrzyki nie pękają? Angelo i Genewo!!! Wszystkiego dobrego z okzaji rocznic ślubów :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Wiecie co, jeszcze nie moge jakoś dojść do siebie po tej wczorajszej informacji. I jeszcze mnie dziś mój wspaniały mąż dobił, że dzwonił do Plus Gsm, że bierzemy tę ofertę co nam propnują i przy okazji dowiedział się ile bedzie za telefon w tyum miesiącu. i radośnie mi zameldował, że 120 zł. Ja już nie mam siły. Oczywiście zrypałam go jak psa za to, rzuciłam słuchawką, teraz kazał mi zadzwonić (mam MixPlus i mam za darmo do niego rozmowy) i do mnie \"heloł-lubisz mnie jeszcze?\"To pieprzałm słychawką nawet mu nic nie powiedziawszwy. Chodze i próbuje się nie zwyć. Właśnie pożeganał się z prezentem na urodziny, bo go sobie wydzwonił. Konieć qurfa tego patyczkowania się ze słodkim Radkiem. Dobra...juz nie marudzę, bo wyjde na skrajna pesymistkę ;) Reniol ale masz dobrze...wiatr we włosach (szron na zębach ;) ) Asik to pewnie z upału ma sz taki obfity, może za to szybciej minie i zacznie się nowy cykl i nowa szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa spokojnie bo jeszcze zaszkodziś Msiakowi. Widze, ze nie tylko ja mam zgrzyt z mężem - to wszystko przez te upały ale bym komuś nakopała :( Miłego wieczorku papapa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:D Najlepsze życzonka z okazji rocznic ślubu dla Genewy i Angeli 🌼🌼🌼🌼 Przykro mi Asik z powodu wredoty mi tez smutno, jakos mam doła i niewiem dlaczego. Od wczoraj jestem na urlopie.Nie miałam jak wczesniej cos napisac poniewaz była u mnie siostrzyczka.Dzisiaj od rana bylismy na rowerach,troche cięzko było, ten upał uff.Wsobote wyjezdzamy na tydzien nad morze :D Dziś u mnie 32 dzien cyklu brzucho oczywiscie wydęty i bolący.Nerwowa jestem strasznie.Pozdrowienia dla całego topiku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial, a wiesz że ja tez chodze jakaś podminowana. Wkurzam wszystkich na około, a sama mam ochotę uciec na parę dni gdzieś daleko, saaama :) Marzeniee :) Fryzello, tak przezornie to uważaj na siebie teraz. Wiesz jak jesteś w ciaży, to powinnaś unikać takich upałów i wysiłu podczas nich. Lepiej dmuchac na zimne. Już się pogodziliśmy. Pozostała kwestia czy dostanie abonament czy kartę. Bo zaproponowali mu 190 minut darmowych i 55 zł abonamentu. Teraz miał 50 minut darmowych i wydzwianiał drugie tyle. To może mu starczy...ale jest takie małe myk, bo 100 ma do plusa, a resztę do innych sieci. Ehhh jakie to dorosłe zycie jest ciężkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzello- trzymam kciukasy!:-) Może tobie się uda, życzę ci tego!:-) Dzisiaj mnie chyba już nie będzie, przerwa w dostawie neta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×