Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Zapraszam wszstkie dziewuszki na nowy temacik, razem możemy sie powspierać, wymienić doswiadczenia i wogóle pogadać od serducha :) staram sie o maleństwo od niedawna i chciałabym pogadać i stworzyć to miejsce by ktoś inny też mógł sie wygadać :) Zapraszam serdecznie!!! 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mama
Zyczę wam powodzenia. Wiem co to znaczy starać się o dzidzię.Życzę dużo wytrwałości i optymizmu!!!!!!!!!!! Napewno wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję ,,już mamo\", a długo się staraliści o maleństwo, natchnij mnie nadzieją, że nie i tak myk myk mialaś fasolkę! Teraz bedzie 2 miesiąc jak się staramy i tak bardzo bym chciała żeby sie udało. Pozdrawiam cię i zyczę samych radosnych chwil spedzonych z maleństwem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć misiaczkowa:) staramy się o dzidzię od 2 cykli,na razie czekam na @,która pewnie przyjdzie,bo z dnia na dzień coraz bardziej jajniki dokuczają...więc raczej w tym cyklu nici...ale będą przecież następne!!! ja jestem na innym topiku o zimowych staraniach,ale tam coś dziś pustki-kobitki mają chyba neta w pracy...więc zaglądam tutaj:) I oby nam to szczęście przyniosło-jak najszybciej:)) pozdrawiam i powodzenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Reniolku!! Ja też sie tak czułam jak @ miala nadejść. Jeszcze mnie koleżanka że tak powiem poszczuła objawami, że to na poczatku ciąży to sie ma takie objawy jak na okres i nawet takie cos czułam, z tym, ze dostałam @. Teraz zaczynamy od nowa. w koncu musi sie udac :) Pozdrawiam i zapraszam częsciej :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi-ja się dowiedziałam,że to mogło być zagnieżdżenie.bo mnie bolało w dziwnym dniu-za późno i za wcześnie,no i też sobie nadziei narobiłam.....no ale zobaczymy,na razie @ nie ma,więc JAKAŚ nadzieja jest.....za kilka dni,może już jutro,wszystko będzie jasne...albo nie... :) pzodrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, przyłączę się do Was bo też straram się o dziecko. Teraz zaczynam 2 cykl starań i nowa nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hek reniolku i juleczko!! Zapraszam, w grupie siła :) Juz sie nie moge doczekać jajeczkowania, to tak jakbym czekała na Mikołaja, a nuż bedzie prezent na Dzien Kobiet :) Zamówiłam sobie testy owu na allegro i na razie czekam na przesyłkę, postanowiałm nieco dopomóc naturze :) Myslicie że to coś da? Bo słyszałam, że wiele kobitek skorzystało i są w ciąży, znowu tez są takie co je stosowały i nic. Mam tylko nadzieję, że w środku jest wszystko ok. Za was tez mocno trzymam kciukasy i może już niedługo będziemy tu krzyczeć z radości :) Mam mase pytań ale nie chce sie tu tak strasznie ropzisywac bo komu sie będzie chciało cztaac te moje wypociny :) no dobra mam jeszcze jedno : nie boicie sie tak na zime rodzić? Wszyscy (co wiedzą że planujemy), mówia że lepiej jest na lato. Co wy o tym sadzicie ? Pozdrawiam i życze duuuuuuuuużo szczescie w fasolkowaniu!!!!! Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raniolku trzymam kkciuki, żeby to było to......., nasze organizmy są tak pokręcone, że toi nigdy nic nie wiadomo :) 🌼 Kto powiedział, że coś jest niemozliwe.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie korzystałam z testów owulacyjnych, próbuję bez nich, zresztą dopiero zaczeliśmy starania więc chcemy podejść do tego na luzie i miziać się zawsze kiedy mamy ochotę:) Mam nadzieję, że u mnie również dobrze w środku, pomimo tego że brałam tabletki anty. W sierpniu je odstawiłam i widzę, że cykle bardzo mi się rozlegulowały, co cykl inaczej. A co do porodu to się nie zastanawiałam, najważniejsze żeby się udało a pora roku to już bez znaczenia:) Misiaczkowa do dzieła:) żebyśmy mogły skakać z radości z powodu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa przygotowujesz się do ciązy, czy podjęłaś już jakieś działania w tym kierunku? Ja porobiłam kilka badań i cały czas przygotowuję swój organizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodzę na wiosnę, a dokładnie w maju. Zimuje sobie w ciąży, ale powiem Wam ze trochę mi brakuje świeżych warzyw i wszystkich nowalijek. Mam tez problem z cuchami ciążowymi. Ale pewnie minusy takiej letniej ciąży tez by sie znalazły, np upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej julk_a :) Przygotowania idą pełna parą :)))))))) biorę folik i falwit, bo w listopadzie byłam strasznie chora i braał cały miesiąc antybiotyki. u lekarza nie byłam skonsultowac sie bo jeszze by mi coś wymyslił. Martwue sie tylko bo mam torbiel ale nie na jajnikach, i czy to nie bedzie przeszkadzało, ale ponoć to sie wchłania. Tez barałam tablety, aż 6 lat, ale u mnie jest dobrze, nawet okres trwał 3 dni (eee to chyba dobrze ?), bolało maskarycznie przez jeden dzien a potem luz :) My tez sie staramy 2 cykl !! Super no to startujemy razem :)Witam Grzywę w maszych szeregach :) Proszę przychodź częsciej i rozsiewaj fluidki :) Tylko duuuuuuuuuużoooooooo :))) Ja tam chce tylko zajśc w ciążę i mam w nosie kiedy urodzę, i tak marze by ochcić dziecko na Boże Narodzenie.... Julk_a a jakie badania robiłaś ? Prywatnie czy tak na kase ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA na razie w oczekiwaniach na jajo sprawdzamy sprzęt :)))))))) Ja niestety jestem starsznie ale to strasznie niecierpilwa i chciałabym już teraz zaraz natychmiast być w ciąży :) I zbierac kasiorke na wyprawkę :) Bo zasiłku macierzyńskiego nie otrzymam bo nigdy nie pracowałam dłużej jak miesiąc (bo ja studiuję i niezybt mi zajęcia pozwalały na pracę). Ale jestem dobrej myśli i licze na Was dziewczynki, że sie troszke powspiearmy i poradujemu wspólnie :) Może w przyszłości załozymy swoją tabelkę. Chciałbym Was nieco poznać (jak macie na imię, skąd pochodzicie,co porabiacie) :) Co wy na to ? Pozdrówka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja część badań robiłam państwowo a część (ta większa) prywatnie. Wiadomo jak to lekarze, trzeba wyprosić żeby dali skierowanie, do czego to doszło brrr. Zrobiłam takie badania podstawowe, jak morfologię, grupę krwi, wr, na toksmoplazmozę i tyle, i biorę od kilku miesięcy folik. I daję sobie spokój z badaniami. Staram się dobrze odżywiać i nie chorować. Grzywa bardzo prosimy o fluidki ciązowe:) A z tą tabelką to dobry pomysł i fajnie by topic się rozwinął. Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Juleczko! Musze tez takie badanka zrobić, póki mam wolne. A powiedz czy mni rodzinna skieruje na badania. czy to musi ginekolog? Co do tabelki, to proponuję na pewno nick,imię, wiek, m-ce zamieszkania,termin @. Może być na paoczatek ?Czekam na prpopzycje :) NICK......IMIĘ.........WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ......Termin@ aa dostałam już te testy, korci mnie żeby jes sprawdzić, ale jeszcze za wczesnie, bo dopiero 8 dni po okresie. Jak ja jestem niecierpliwa :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od rodzinnego uprosiłam tylko morfologię i poziom cukru, a od ginekologa badanie na WR, a grupe krwi i na toxo zrobiłam odpłatnie. Ale Miasiaczkowa jak masz dobrego lekarza rodzinnego to spróbuj z nim pogadać i może Ci da skierowanie na badania. Jesteś niecierpliwa ale musisz poczekać na właściwy dzień, żeby sprawdzić owulację:) A o to tabelka. Misiaczkowa proszę się wpisać:) NICK.......... IMIĘ ......WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ misiaczkowa.................................................................... julk_a...........Sylwia.....31.....Szczecin............1............25-26.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę później, teraz zmykam się uczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... IMIĘ ......WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ misiaczkowa..Martuśka..24....okolice Gorzowa.......2...........27.02. julk_a...........Sylwia.....31.....Szczecin............1............25-26.02 Juleczka, widzę, że cykle mamy podobne :) Jeden dzionek różnicy :) Spróbuję iść do rodzinnego, może da. Bo do gina chodze prywatnie i zawsze mnie skasuje 60 zł, a teraz z kaską kruchutko w lutym, bo nas kredyty dobiły, mamy kumulacje, jak lotto :) Na razie pałaszuje foliczek i falwit. Żołądek sobie tym zniszcze i zanim w ciążę zajdę to marskości watroby dostane :) eh, lecz cóż począc (najlepiej dziecko:)) cos za coś :) Pozdrówka!! Zapraszam wszystkich na topik, no nie wierzę, że wszyscy są na konkurencyjnym zimowym (bo jak zrobiłam ten to nie zauwazyłam tamtego :) ) Tam już jest duużo osób więc zapraszam na ten :) 🌼 Pozdrowionka!!! A gdzie reniol ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka a co porabiasz na codzień? Ja jeszcze nie pracuję, studiuje dziennie o jakoś mi się nie udało popracować, przez zajęcia, cosik za duzo ich było. Buziaki!!! Ucz sie ucz.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba nam topik spadnie. Brak zaintersowania. No nic, to się czasem zdarza :( Pozdrawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha misiaczkowa nie zapomnij też o dentyście:) bo zdrowe zęby też są ważne. Ja pracuje i studiuje wieczorowo socjologię (uzupełniające), ale prawie już mam koniec w marcu obrona. Cieszę się, że koniec studiów, choć pewnie za kilka miesięcy zatęsknie na nauką hihi. I po tym wszystkim przydałoby się kilka dni odpoczynku, jakiś wspójny wyjazd i tylko same przytulanka...oh, trzeba będzie o tym pomyśleć:) Misiaczkowa widzę, że nie mieszkamy aż tak bardzo daleko:) A na tym konkurencyjnym topicu faktycznie jest juz dużo osób, które są zgrane i jakoś tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, buszuje też i tam, ale nie wiadomo do kogo gadać, bo jest tam bardzo duzo ludzi, i juz sie znają, maja numery gg i w ogóle wiedza dużo rzceyz o sobie. A ty człowieku wbij sie tak nagle :) No nic może jakoś sie uda i ktos do nas jeszcze przyjdzie :) Może sie wtedy nasza tabelusia powiększy. Wiesz co Julka, jak sie naczytam tych strasznych rzeczy na forach, to sie zaczynam bać, bo wydawało mi sie, że zajśc w ciążę, to tak myk myk, bzyk bzyk i już barzuszek. A tu sie okazuje że absolutnie, że jak sie chcve to wymaga sporego wysiłku. Martwie się, nie chce sie starać latami o dziecko, zwłaszcza że miałam problemy z kobiecymiu sprtawami. No nic, chyba najwazniejsze to myslkec pozytywnie. może niedgługo prześlemy sobie zdjęcia brzusiolków :) Trza się cieszyc tym czasem. Pozdrówka. sorki smęce dziś. Postaram się przestac :) Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia27
Cześć Dziewczęta!!! Ja z moim mężem także czynimy starania o potomka. Trwa to od maja z przerwami - musiałam podleczyc jajniki. Ale teraz jest juz wszystko ok i od dwóch miesięcy staramy sie pełna parą!!Mam do Was pytanko o FOLIK. Jak długo można go brać. Ja go sobie aplikuję juz od maja i nie wiem czy to nie za długo. Podobno nie można go przedawkować?? Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Goniu!! witamy cie na nowym topiku :) My też się staramy o maleństwa :) Co do foliku, to napewno 3 miesiące przed zajsciem powinno sie brać, i chyba nie da sie go przedawkowac jak się bierze regulanie i wg zaleceń, po prostu utrzymasz odpowiednią ilość w organizmie, tak mi sie wydaje. Ja go biore od 2 miesięcy. Zapraszamy do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) Życzę natychmiastowego powodzenia w starankach :) Napiszę Wam cos pozytywnego: ❤️ Jak postanowiliśmy z mężem, że już czas ;) to za 2 tygodnie nie dostałam @ i dwie piękne, tłuste krechy pojawiły się na teście już następnego dnia po spodziewanym terminie! :D U Was zaraz będzie tak samo :) A Martynka ma juz ponad 15 miesięcy!!! Jeśli można, zajrzę tu do Was co jakiś czas, bo za 4 miesiące będziemy się starać o braciszka dla Martynki ;) I w tym czasie będzie to juz topik \"termin październik/listopad 2006\" :) Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jonka :) Dziekujemy slicznie za tak pozytywne przesłanie :) Gratulujemy Wam córeczki, na pewno daje Wam mnóstwo radości :) Oby się spełniło to co nam przepowiadasz :) Zapraszamy jak najczęsciej :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S Kwas foliowy nie kumuluje się w organiźmie. A lekarze zalecaja brać od 3 miesięcy wstecz, bo kobieta w okresie rozrodczym czasem nie wie, kiedy doszło do poczęcia, więc lepiej brać wcześniej. W niektórych krajach rządy tak sie przejęły problemem wad układu nerwowego u dzieci, że kwas foliowy na mocy ustawy dodaje się do mąki, tak jak u nas jod do soli :) Także nie da się przedawkować, w końcu to witamina :) Uwaga tylko na witaminę A!!! Jej nadmiar może być szkodliwy dla płodu. Ja np brałam folik, i falvit, a potem hemofer - (żelazo) i nie jadłam wątróbki, w której jest duzo wit.A I jeszcze co do preparatów multiwitaminowych w ciąży: Przy prawidłowym odżywianiu nie ma potrzeby brać dodatkowo witamin! Wiem, że brzmi to niemal jak herezja, ale tak jest. Bo potem rodzą się dzieci z objawami uczulenia np na wit. B, albo z mocno uwapnionymi kośćmi, które są bardzo twarde i ciężko urodzic takie dziecko - główka ma trudności w przeciśnieciu się przez kanał rodny. Ufff To tyle, trzymajcie się ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka, twoja Martynka urodziła sie tego samego dnia i miesiąca co ja :) Tyle że 23 lata póxniej :) ale super :) Dorodny skorpionik i ja jetsem Marta a ona Martynka :) Fajnie :) :) Dzieki za cenne informacjee, to z wątróbką nie wiedziałam, dobrze że jej nie lube :) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×