Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Hejka dziewczynki ja dzisiaj wczesniej z pracy wróciłam,i od razu do was pisze ale tu nikogo nie ma .Genewo witaj z powrotem i poprosze o Twoje zdjęcie :D Mam nadzieje ze chociaz troszke wypoczełas.Misiaczkowa jak tam u lekarza było? co powiedział? Juz sie nie cierpliwie .A jak apetyt duzy masz,jak mozna wiedziec to ile przytyłas do tej pory.Dzisiaj w pracy była u mnie kolezanka która jestw 7 miesiącu ciązy ,fajnie wyglada ale mówiła ze oszczędza sie z jedzeniem zeby za duzo nie przytyc.Moim zdaniem najwazniejsze jest zdrówko dzidziusia kilogramy pózniej sie zgubi :D Buziaki 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki! Wpadam na chwilkę , normalnie czasu mi brakuje . Jak tak dalej pójdzie to szef będzie musiał mi załatwić poród rodzinny ale w pracy. Genewciu i Sabcial witajcie . Cieszę się, że już pomału znowu jest tu gwarno. Misiaczkowa byliśmy Liptowskim mikulaszu i Beszanowej , które są niedaleko oddalone od Zakopanego . Polecam bardzo jak, któraś będzie blisko to warto pozwiedzać. Chciałam wam posłać zdjęcia ale niestety zapomnieliśmy zabrać Niedali ci się na cieszyć wózeczkiem ? Ale nic się nie martw jeszcze się najeżdzisz. Proszę o relację od gina co u małego misiaczka ja dopiero mam w poniedziałek ale już się nie mogę doczekać. Dziewczynki ja też chcę zdjęcia z wyjazdu i Misiaczkową fryzurkę zobaczyć. Fryzello nie pamiętam czy mówiłam, że dostałam twoje zdjęcia. Zgrabniara z ciebie, że HEJ! I nie wiem czy dostałaś w koncu moje? Jak nie to ci wyśle jeszce raz. Narazie pa muszę pędzić spowrotem do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jagulko niestety nie dostałam twoich zdjęc jak mozesz to mi przeslij.Super ze wróciłas tęskniłysmy za tobą swietnie ze dobrze sie bawiłas.:D Buziaki 👄.Czekam na twoje fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeże fluidki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Wizyta i było tak : U mnie w środku wszystko ok :D Tylko się szyjka odgięła do tyłu, ale zapomniałam się zapytać, czy to dobrze, czy źle ;) No i obejrzał wyniki badań tych jonków i ma skierowanie na dodatkowe badania moczu, bo za dużo tracę tych elektrolitów i to może świadczyć o niewydolności nerek :o Ta utrata może to być niewydolność :o Ale oczywiście jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że wszystko jest ok, badanie zrobię po pierwszym i wtedy zobaczymy :) Na razie mam żreć potas i magnez i pomidory 😠 bleeeee ;) No i najwazniejsze :D Jako, że wyczuwam jakieś poruszenia w brzusiu to w nagrodę zrobił mi słuchanie serduszka, ale i tu nie obyło się bez dramatycznych chwil, bowiem nie mógł odsłuchac tętna :o Już zaczęłam sie go pytać, czy z maluszkiem jest ok, a mój mąż otrł sobie nerwowo pot z czoła i zaczął wyraźnie blednąć :o Pan doktor sięgnął po inny aparat, taki mniejszy, jakby mikrofonik i udało się :D Bije serduszko mojego maluszka!!!!!!!!! 140 uderzeń :D Wszystko ok :D Nie popłakałam się, bo nie lubię tak publicznie, ale do tej pory mam te dźwięki w uszach :D Boskie dźwięki :D A co do tycia, to muszę się pochwalić, przez ostatni miesiąc tylko 1 kg :D Nareszcze przestałam tyć na masakrę :) Już wysyłam zdjątka :) Buziolki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a..........Sylwia......31......Szczecin...........................6/7.08 Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk............11...........24.08 reniol............Renia.....22...... Katowice..............8............08.09 angela32........Pati.......32.......DŚ......................3...nie odliczam tuptim..........gosia......32......Wroc.............staranka zawieszone Eva_B..........Angela.....23......\'Staffs............staranka od lipca \'07 Sabcial.........Sabina.....32.......Racibórz.............13............8.09 Gruby_miś....Katarzyna..32 .....Pruszków .............1 ...........13.08 Fryzella 26....Donata.....26......Białystok...............3...........31.08 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........28.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....25.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........27...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum.......23 ............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............17................29.01.07 Hej dziewczyny poprawiam tabelkę mam 13 cykl starań jakos pechowo i na dodaek nie wiem jak juz liczyć cykle bo raz mam 14dni raz 26dni a raz 28 dni ale trudno muszę iść do tego gina i już w przyszłym miesiącu ide na mur beton - mam nadzieję, że zrobi mi nadzieję :) Mam dzis plany na ogarnięcie miszkania bo jeszcze jakoś do tego nie doszłam po przyjeździe ;) Misiaczkowa nie martw się, ze nie zobaczyłaś wózka, jeszcze się nim nacieszysz. Dobrze, że z Misiaczkiem wszystko dobrze, bicie serca dla mnie też było wzruszające i niesamowite uczucie od temetego momentu cieszyłam się ciążą bardziej. Wczora miałam koleżankę która ma 6 miesięczną córcię śliczna i słodka i wogóle, było mi żal ale co zrobisz musze czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! witajcie! misiaczkowa, nie mam zdjęć od Ciebie. Cieszę się, ze z małym misiem wszystko o.k.:) sabcial, musisz koniecznie pobiec do gina, masz bardzo rozregulowane cykle. jagula, a jak Ty się czujesz? Fryzella, musisz poczekać na zdjęcia. U nas jest tak, że to ja najczęściej robię zdjęcia, a jak wiadomo ten, kto robi zdjecia, sam ma ich mało lub wcale. Postaram się coś znaleźć. Buziaki dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jooł ;) Zdjęcia wyślę dzisiaj, wczora cały czas mnie wywalało z poczty i nie dałam rady wysłać. Ale wyslę chyba z innej pocztyy bo na o2 kiepsko z prędkością załaczania załączników :) Sabcial...a może ta 13 okaże się szczęśliwa :D Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babeczki ja tylko na chwilke bo zaraz ide na mecz z męzem i siostrunią Jagielonia u nas dzis gra.:D Genewo popros kogos zeby ci zrobił fotke.Misiaczkowa zdrówka duzo zycze dla was i dla wszystkich kolezanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabcial, dla mnie to też 13 cykl starań. Co prawda, od czasu kiedy podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu starań minęło już chyba z 6 lat, ale w tym czasie były przerwy spowodowane problemami zdrowotnymi lub życiowymi. Dzisiaj 6 dzień cyklu, 4 dzień z clo. Zmykam do sprzątania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wstawać!!!!!!!!!!!!!!!! Genewo, wyślę ci dziś zdjątka, aktulane i zrobione dzisiaj, wczoraj nie mogłam, bo przyjechała rodzinka i nie byo mnie w domku, nie myśl, ze olewam Twoje zgłoszenie, że mam przysłać zdęcia, ale jak się zalatam to koniec świata ;) Fajnie, że masz cykl z clo. A to Twój pierwszy?? Ja po tym \"zaskoczyłam\", suuuuper tablety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Spadłyśmy tak daleko, że nie mogłam nas znaleźć;) Widzę, że w ten weekend pustki u nas, że hej:D A my pojechaliśmy na weekend do Krakowa, dlatego mnie nie było. Było całkiem fajniusio, tylko straszne tłumy w Kraku, na rynku więcej obcokrajowców niż naszych. Wczoraj była w Krakowie taka cudowna pogoda, a u mnie w tym czasie strasznie padało, więc wyjazd był w sama porę. Kiedy wracaliśmy do domu przejeżdżalismy obok wypadku na drodze, trzy samochody w rowie, karetka właśnie odjeżdżała na sygnale. Mówię Wam, okropne uczucie. A w gniazdach na słupach elektrycznych mnóstwo bocianów, jeden nawet przeleciał tuż nad naszym samochodem:D Może mój bocian pijanica wreszcie się odnajdzie. A ja skończyłam clo i czekam na monitoring, póki co, nic mnie nie boli i czuję się o.k. misiaczkowa, zdjęć wciąż nie ma. Buziaki, trzymajcie się, miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Muszę was nadrobić w czytaniu!!! Jak tylko znajdę na której stronie skończyłam:-) Biorę się za czytanie żebym mogła z wami rozmawiać i rozumieć o co chodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asik! dziewczyny, co z Wami? Pustki w weekend, rozumiem, ale dzisiaj mogłybyście się odezwać i napisać co słychać:) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooooooooo :D Już wysyłam zdjątka :) Chciałam wczorajsze, bo wczoraj mi brzusio podrósł, ale musiałam pozyczyć aparat, więc wyślę, te co wysyłałam dziewczynom :) Super z tym clo i z bocianem :D Ja czytalam, że jedna z dziewczyn też tak miała, jechali autem i bocian nad nimi przeleciał i bach jest maluszek :D Trzymam moculko kciuki!!!!!!!! Asik.....no w końcu :D Co u Ciebie słychać??? Dawno nie było Angeli :( Chyba zapomniała o nas całkiem 😭. Napisalabym sms, ale czy ona ma chęć na gadanie ze mną?? Dzidziuś wczoraj się wiercił w brzuszku i łaskotał mnie strasznie :D A dziś się chyba obraził, bo nawet się rano nie wypchnął 😠 No nic poczekamy :) 1 września mam usg połówkowe.....więc moje panie, dosyć tego ociągania, zachodzimy i to pędziore, już się wakacje kończą i koniec ze ściemnianiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj misiaczkowa! Możesz w moim imieniu pogłaskać małego misiaczka? Założę się, że się poruszy:D:D:D Czekam na zdjęcia, czekam:) Angeli dawno nie było, już tęsknię za nią, pewno szaleje w swojej nowej kuchni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzieś zupełnie przepadły, mała porcja humoru dla Was: Dlaczego zwolniłem sekretarkę? Dwa tygodnie temu były moje czterdzieste urodziny, ale jakby nikt tego nie zauważył. Miałem nadzieje, że rano przy śniadaniu żona złoży mi życzenia, może nawet będzie miała jakiś prezent ... Nie powiedziała nawet \"Cześć kochanie\" nie mówiąc już o życzeniach. Myślałem, że chociaż dzieci będą pamiętały - ale zjadły śniadanie nie odzywając się ani słowem. Kiedy wyjechałem do pracy czułem się samotny i niedowartościowany. Jak tylko wszedłem do biura sekretarka złożyła mi życzenia urodzinowe i od razu poczułem się dużo lepiej - ktoś pamiętał Pracowałem do drugiej. Około drugiej sekretarka weszła i powiedziała: - Dzisiaj jest taki piękny dzień, w dodatku są pana urodziny, może zjemy gdzieś razem obiad? Zgodziłem się - to była najmilsza rzecz jaką od rana usłyszałem. Poszliśmy do cudownej restauracji, zjedliśmy obiad w przyjemnej atmosferze i wypiliśmy po lampce wina. W drodze powrotnej do biura sekretarka powiedziała: - Dzisiaj jest taki piękny dzień. Czy musimy wracać do biura? - Właściwie to nie - stwierdziłem. - No to chodźmy do mnie. U niej wypiliśmy jeszcze po lampce koniaku, porozmawialiśmy chwilę, a ona zaproponowała: - Czy nie masz nic przeciwko temu, jeśli pójdę do sypialni się przebrać w coś wygodniejszego? - Jasne - zgodziłem się bez wahania. Poszła do sypialni, a po kilku minutach wyszła... niosąc tort urodzinowy, razem z moją żoną i dziećmi. Wszyscy śpiewali \"Sto lat\" ... ... a ja siedziałem na kanapie... w samych skarpetkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️👄👄👄 HEEEELLLIIIOOOŁŁŁŁ :D:D:D 15 minut temu podłączyli mi internet :D:D:D pamiętacie mnie jeszcze ???? ;) stęskniłam sie jak nie wiem co... 😭 zaraz Was poczytam tylko odkurzę po wierceniu ścian przez panów z neostrady ;) chciałam tylko dać znać, że żyję :) ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo 👄👄 cieszę się, że dostałaś clo... ciekawam cóż za owocek z tego będzie ;) i od razu sprostowanie bo mnie zamurowało kiedy przeczytałam:O Misiaczkowa co to za bzdura z tym twoim wpisem??? czy ja zechcę gadać z Tobą??? tak szczerze to byłam zawiedziona, że się nie odzywałaś i nie dawałaś znać co tu u Was bo liczyłam, że tak jak ja to robiłam kiedy byłaś w ZG będziesz pomostem między dziewczynami, a mną...:O już Ci jakis czas temu pisałam, że brakuje mi naszych ploteczek... od pewnego czasu kontakt smsowy się urwał i ja do tej pory nie wiem dlaczego... :( nie nalegam bo się nie pcham na siłę gdzie mnie nie chcą... ale zastanawiam się od dawna co się stało??? przecież chyba Cię niczym nie uraziłam...? jesli tak to zupełnie nieświadomie i przepraszam...❤️ stałaś mi się bardzo bliska o czym doskonale wiesz i jest mi przykro, że nastąpiło ochłodzenie z Twojej strony w naszych kontaktach poza topikiem :( więc proszę mi tu nie pisać o rozterkach czy zechcę z Tobą gadać... bo wsiadę w pkp przyjadę i tyłek przetrzepię ;):) 👄❤️ buziam i tulam 👄❤️ reniolku i sabcialku tulam Was kochane ❤️ Asik znów jwsteśmy internautkami ;) ❤️ jeju interent znowu... jaka wygoda :) nie wiem czy uda mi sie zrobić zdjęcia kuchni :O mam tylko aparat w telefonie... bo cyfrowego nie posiadam a w zwykłym nie ma kliszy... :O musimy kupić ale to dopiero przed samym wyjazdem ;) juz liczę dni :) aaa Misiaczkowa pytałaś o kuchnię z salonem??? ja własnie taką teraz mam :) super sprawa :) polecam ;) dobra spadam... spróbuję rzeczywiscie porrobić zdjęcia aparatem i jeśli wyjdą ładnie to Wam wyślę na @... jeszcze nie jest skończone ale wyślę tak jak jest teraz 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi wysłać na moją skrzynkę 😭 dzwoniłam do biura obsługi klienta... pan miał mi wysłać trzy smsy aktywujące bo coś mi się pochrzaniło w telefonie :( ale wyłał tylko jeden i nadal nie działa :( do tego jeszcze, mężuś kończy pracę i zaraz mi komupter zabierze bo też musi się interentem nacieszyć :( więc pewnie juz dzis nic nie napiszę :( ja oczywiście żadnych zdjęć nie dostałam :( ani brzuszka ani nowej fryzury ani nowej koleżanki :( jak mnie nie ma to wszystko co fajne, mnie omija :( przed przeprowadzką dostałam tylko zdjęcia kocicy za co wielkachne dzięki 👄:) fajowo wyglądasz :) to na tyle tego płakania na dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🌼 Ale sie ciesze ze w koncu u nas na kateferii cos sie znowi dzieje,super ze w koncu jestescie :D Jak pisałam wczesniej byłam na meczy Jaga wygrała ale było tak sobie,straszne chamstwo u nas rugają sie jak szewcy czy u was tez tak jest jesli byłyscie na meczu?Wczoraj bylismy na rowerach,trzy godziny jazdy,ale fajnie było :D Od paru dni piersi mi strasznie bolą ale tylko po bokach ,czy któras z was tak miała jak była na początku ciązy?Troche mam nudnosci i brzucho mi puchnie,ciekawe co to moze byc? Angela jak chcesz mogę ci wysłac zdjecia ale podaj mi swój adres.Genewo super kawał hi hi hi :D Asik jak tam przed okresem sie czujesz? a moze jednak do ciebie bocian przyleciał oby oby.❤️ Misiaczkowa ja tez chcem nowe zdjęcia z większym brzusiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D witam w piękny wtorkowy poranek :) Fryzello już kilka razy podawałam adres swojego maila ale specjalnie dla Ciebie podam jeszcze raz :) angelika_32@vp.pl Misiaczkowa ❤️ dopiero kiedy przeczytałam dwa razy maila od Ciebie dotarło do mnie jak strasznie go potrzebowałam ❤️ :) ale zdjęć nie było w załączniku 😭 kiedy klikam na załącznik pokazuje się tekst maila 😭 miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a..........Sylwia......31......Szczecin...........................6/7.08 Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk............11...........24.08 reniol............Renia.....22...... Katowice..............8............08.09 angela32........Pati.......32.......DŚ......................4...nie odliczam tuptim..........gosia......32......Wroc.............staranka zawieszone Eva_B..........Angela.....23......\'Staffs............staranka od lipca \'07 Sabcial.........Sabina.....32.......Racibórz.............13............8.09 Gruby_miś....Katarzyna..32 .....Pruszków .............1 ...........13.08 Fryzella 26....Donata.....26......Białystok...............3...........31.08 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........28.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....25.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........27...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum.......23 ............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............17................29.01.07 poprawiam tebelkę bo w tym cyklu daliśmy czadu, a guzik z tego wyszło więc uczciwie sie przyznaję bez bicia żem w pojedynkę nadal :O jeszcze dwa cykle i znów tabletki... nie wierzę, że się uda bo już raczej nie ma owu... pewnie znowu coś wyrosło więc nawet o tym nie rozmawiamy i nie odliczamy... będzie co ma być... oficjalnie planujemy zacząć starania za parę lat... ;) ale ja kombinuję po cichu bo to silniejsze ode mnie :P... a mężuś za bardzo się napalał, więc wolę mu oszczędzić rozczarowań... co sie dzieje z Evą???? chyba już wróciła do UK ??? mam nadzieję, że wszystko u nich w porządku :O dobra juz nie zanudzam.... spadam... do napisania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cieszę się, że między angelą a misiaczkową już sielanka:D misiaczkowa, czy Ciebie też deprecha złapała przy clo, bo mnie okropnie. Nawet mi się starań odechciało:O Mam nadzieję, że ochota wróci we właściwym czasie. Trzymajcie się, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Misiaczkowa chyba Cię znalazłam w skype i wysłałam Ci wiadomość powitalną :) kiedy go znów zainstalujesz powinna się wyświetlić ;) dobra teraz już spadam na 100% bo piszę sama ze sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, cieszę się, że mnie zauważyłaś, bo już się bałam, że jestem niewidzialna:D angela, czekamy na zdjęcia Twojej wystrzałowej kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×