Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

nie chcę!!!!nie,nie ,nie i jeszcze raz NIE!!!!!!! Nie chcę mieć jutro żadnego egzaminu!!!!Przecież dopiero skończyła się letnia sesja!!!mam dość Nie zgadzam się!!!!PROTESTUJę!!!!! Wrrrrrrrr............. I oczywiście kiedy przyjdzie @? jutro...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniol! proszę tu nie robić wściekłych mordek... tylko przygotować sobie na jutro ładne i \"ganckie\" ubranko... zrobić sobie odprężającą kąpiel... egzamin zdasz śpiewająco :) a @ nie wywołuj z dżungli... i nie czekaj na nią... bociany poleciały... może małpy zabrały do bagażu podręcznego (podskrzydlnego?)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej W kocnu jest u nas troche gwarno :D U mnie płodne dni sie zaczeły ,trzeba troche popracowac ;)Byłam wczoraj na aerobicu ledwo dzis chodze,ale miesnie w koncu popracowały w koncu trzeba miec troche siły aby nosic maluszka hi hi hi :D Witam nową kolezanke m :D,fajnie ze jestes z nami razem zawsze razniej,moze w koncu cos zaowocuje u nas.Reniol jak tam nauka idzie ,mam nadzieje ze @ juz do ciebie nie przyjdzie.Gruby misiu jak ty sie czujesz ?cos wczesniej pisałas ze moze u ciebie cos zaskoczyło oby oby ,przeciez ty juz wiesz jak to jest byc w ciązy, napewno masz jakies przeczucia :D Misiaczkowa jak tam u ciebie?maluszek kopie? Asik co porabiasz pewnie neta brak.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
:( nie mam sily, przypelzlam z pracy, "odwalilam" gosci (na szczescie zapowiedzianych), a mezusiowi powiedzialam, ze dzisiaj u mnie pracuje na etacie masarzysty. Plecy mnie bola jak jasna cho....ra! :( Reniolku, bede trzymac kciuki za egzamin. Stresc sobie to co mialas do nauszenia to od razu stwierdzisz co w glowie siedzi :) Ja dzisiaj juz nie zabieram sie za zadne tworcze prace. Kapiel, TV i lozeczko. Do jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć, nie chce mi się nic!Jutro po powrocie z pracy kładę się na kanapę i nie wstaję do wieczora!Koniec, kropka! Coś tam sobie przygotowałam...zobaczymy czy się spodoba... Jeszcze muszę przygotować zajęcia, buuuuuuu....... Już nie marudzę, tylko zmykam. Niech już będzie jutro wieczorem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juskach
Oj dziewczyny długo mnie nie było zwalił mi się komp i z tego to wszystko, sorry za nieodpowiadania na pytania dotyczące oświaty, nadrobię. mam nadzieję że mnie nie wywalicie z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juskach
A teraz z samego rana. Nowinka. Nie przychodziła @ ta franca. Nie wytrzymałam i pobiegłam do apteki po teścik a tam dwie krechy, jedna leciutko słabsza ale dwie porządne grube krechy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę ale i boję, czy wszystko będzie w porządku. Jak znajdę chwilę w pracy to Wam wszystko opiszę samopoczucie itd. Ale się cieszę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no!!! to teraz się posypie! misiaczkowa się ucieszy, już jej nie będzie zimno w tabelce :D reniolku? o której trzymać kciuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Juskach! Gratuluje :D Super! Opisz wszystko w szczegolach! A ja dzisiaj sie zwijam z @. A tu telefon, ze drewno na opal nam przywioza i trzeba bedzie rozladowac! BUUUUUUUU. Czy wspominalam juz, ze bola mnie plecy?? BUUUHUUUUUU!!! A poza tym niemoc tworcza i pracowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juskach
Witajcie dziewczyny. Jestem w pracy ale mi się nic nie chce robić. A mam tyle roboty, że szok. Te cholerne sprawozdania są okropne. Miałam jakieś takie dziwne przeczucie, że to właśnie ten miesiąc. Tak mnie ciągło, żeby kupić test ciążowy. Czuję się właściwie bez zmian, nic nie boli, czasem leciutkie kłucie w boku, a tak to żadnych mdłości nic. Ale może to jeszcze za wcześnie. Jejku dziewczyny jak ja się bałam, że mi się nie uda. A tu proszę niespodzianka. A jak się mężuś ucieszył. A ciekakawostką jest to, że nie miałam u siebie objawów dni płodnych żadnego śluzu pisałam, że się martwię. Na razie bo mam interesantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Sorki za wczorajszą nieobecność, ale miałam dzień lumpa i wróciłam skonana do domu :o Juskach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! STRASZNIE SIE CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!! DBAJ TERAZ O SIEBIE I FASOLECZKĘ, DUUUŻO ODPOCZYWAJ, ALE SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIECH CIĘ UŚCISKAM!!!!!!! 👄 Teraz może się przerwie pasmo niepowodzeń i polecicie już wszystkie!!!!!!!!!!!! Hurtem, proszę!!!!!!!!!!!!! :D Skumulujecie sie w jeden miesiąc i bedziemy mogły sobie gadać, Sabcial, Gruby miś, i ja to będzie my was zadręczac poradami ;) hihihih do boju kochane bo się tulelik otworzył :D Jeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!! Juskah do tableki!!!!! Ale już!!! I jak możesz to przemień mi z 17 na 20 tydzień :) Dzięki :) Zaraz zmykam na praktykę, mam dziś tylko godzinkę, i chcę się z babeczką ugadać, bo sama o tym napomina, że część lekcji zrobię, a część w konspektach samych oddam :) Oj jak by było cudnie :D Reniol, nie łam się, jakoś to będzie :) Boję sie pierwszej lekcji, wyszłam z wprawy po tylu miesiącach nic nie robienia ;) To miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juskach
dziewczynki do tabelki zejdę dopiero wtedy jak pójdę do gina i mi potwierdzi ok? plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juskach-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że przetrzesz szlaki dla nas i już polecimy wszystkie, jak mówi szefowa-hurtem;) Już po egzaminie-poszło szybko, ale nie wiem czy dobrze. Owszem, powiedziałam o czym chcę pisać, powiedzieli że bardzo ciekawy temat, ale potem poprosili o listę książek które przeczytałam, z czego mam zamiar korzystać itp....A ja miałam tylko 2 książki, potem jeszcze mi się dwie przypomniały, no i tym chyba trochę zawaliłam. Ale myślę, ze może być dobrze, bo jakoś wybrnęłam a poza tym większość osób zdaje na uzupełniające zaoczne a ja chcę na dzienne, więc może będzie ok. Wyniki w poniedziałek. Mąż zaprasza mnie jutro na pizzę:D Mam nadzieję, że wyjście dojdzie do skutku, bo czasami zdarza się, że jak coś miłego sobie zaplanujemy, to coś się takiego dzieje, że trzeba cały plan zmieniać... @ nie ma, choć ciągle ciągnie i pobolewa. Znęca się nade mną cholera jedna. Chce, żebym bardziej cierpiała jak przyjdzie, ale ja się nie dam! Postanowiłam sobie dziś, że nie będę się dołować, bo przecież umówię się w tym cyklu z ginem i wreszcie zacznę coś brać albo się przebadamy. Ok, zmykam sobie poleniuchować, w końcu po pierwszym tygidniu pracy sobie zasłużyłam, a co! Pozdraiwam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Buuuuuhuu. Mam dola. Pisze prace dr i wczoraj promotorka pomieszala mi szyki. Musze przerobic koncepcje pracy. I kurka, nie wychodzi mi nijako. Jeszcze ta @. Jakos wyjatkowo w tym cyklu zrzedliwa i placzliwa jestem. To chyba hormony :( A propos, czy ktoras z was brala tabletki anty? Jak sie czulyscie po odstawieniu? Cykle regularne czy nie? Ja bralam 2 lata. W tym czasie zauwazylam, ze mi ochota na czulosci spadla i sie pocieszalam, ze mi wroci jak odstawie piguly. Ale jakos nie wrocila calkowicie :( Moze to stresy czy co? A najmniej mam ochoty w srodku cylku czyli kiedy najbardzoej powinnam. Glupio, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem wściekła, no po prostu zaraz wybuchnę!!!!wrrrrr...... Mąż wypożyczył wczoraj film, dziś miałam go oddać, ale jak wczoraj otworzył pudełko tak wsadził gdzieś, gdzie chyba tylko Duch Święty go znajdzie, bo myślę, że św. Antoni rady by sobie nie dał....Cholera, ale niech sobie żona poszuka, co tam. Myślałam, ze rozwalę cały pokój, potem następny i tak krok po kroku w ruinach swojego domu odnajdę pudełeczko po cholernym filmie. Pojechałam oddać, po czym wzięła mnie ochota na jakąś rybkę i warzywka z patelni. Najbardziej smakują mi takie z leader price, a że jest blisko to podjechałam. Miałam wszystkiego 6 zł, ale wyszło, że na rybkę, warzywka i chipsy starczy. Przy kasie okazało się, że brakuje mi 30 groszy...Matko, co się wstydu najadłam...przede mną jakieś 13-latki, za mną pijaczek, a ja nie mam nawet na 3 tanie produkty w tanim sklepie...Czułam jak mi purpura na na gębę wyłazi Jeszcze babcia się obraziła, brzuch boli już zdecydowanie, a zaraz będę nie tylko czuła, ale też widziała tą cholerną @..... Mam DOść!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Idę sobie zagrać w jakąś idiotyczna grę.....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Reniol, a ja ty robisz taka piekna wsciekla emotikonke?? ;( :< :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ❤️ Juskach ogromne gratulacje 🌼🌼🌼🌼ale super w koncu cos sie dzieje.Kiedy idziesz do lekarza? Dziwne ze nie czułas dni płodnych?Najwazniejsze ze fasolka jest ,koniecznie dbaj o siebie,nie stresuj sie.Reniol jak tam u Ciebie? Brzucho boli ?Lucyjka nie przejmuj sie zaraz wredota odejdzie a ty zaczniesz od nowa napewno bedzie dobrze a od kiedy dokładnie sie starasz o dzidzie?Gruby misiu a jak u ciebie samopoczucie?Misiaczkowa 🌼 pogłaskaj ode mnie misiaczka Genewa 🌼 U mnie szczycik jak nigdy ,przytulanska były a teraz tylko czekac i miec nadzieje.Wszyscy znajomi juz mi podgadują ze tyle po ślubie a dzidzi nie ma ale co ja na to poradze.No nic nie będe marudzic.Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 😡 Dostałam Iliadę na twarz, całą :o o zgrozo, nie pamietam szczegółów, za czytanie od nowa jest za późno, ale spróbuuję do podusi troszkę podczytać. Koszmaaaaaaar, muszę całą przewałkować, wzdłuż i wszerz. Chyba sobie jakieś streszczonko kupię, bo nie wyrobię :o Reniool, eee spokoo, pociesz się tym, że cię nie znali u już ;) Będzie ok :) A ty miałaś dziś chyba egzaminek??? Jak poszło?? Gdzie Asik?? Gdzie Sabcial???? Dzidziol kopie cały dzień :) Miłooo :) Mam tyle roboty na weekend, że nie wiem od czegoi zacząć, chyba najpierw rozpiszę Iliadę, bo cóż :o Jak by ktoś też szukał, jakiś konspektów i wdział moją Iliadę, to niech da znać ;) Idee coś zjeść. Czas na kolację, czy cóś ;) Jutro połowa ciąży mija :) Mam półmetek :D Fryzeloo, już brzusio ucałowany, a komentarze i docinki, jak to mawia Angela \"ciepłym moczem\" olej ;) Będzie kiedy będzie i już :) NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a..........Sylwia......31......Szczecin...........................6/7.08 Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk............12...........18.09 reniol............Renia.....22...... Katowice..............8............08.09 angela32........Pati.......32.......DŚ......................3...nie odliczam tuptim..........gosia......32......Wroc.............staranka zawieszone Eva_B..........Angela.....23......\'Staffs............staranka od lipca \'07 Sabcial.........Sabina.....32.......Racibórz.............13............8.09 Gruby miś....Katarzyna..32 .....Pruszków .............1 ...........11.09 Fryzella26....Donata.....26......Białystok...............4............23.09 Juskach .......Justyna.....25......Centrum...............2...........4.09. Lucyjka........Kasia........29......K-ce....................4...........06.09 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........28.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....25.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........27...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum.......27 ............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............20................29.01.07 Juskach .......Justyna.....25......Centrum....????................??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Hej Fryzella! Zaczelismy sie starac mniej wiecej tak jak ty. 4 cykl teraz leci. Narazie raczej na luzie, ale jak do zimy nic nie wychodujemy, to stresik sie zacznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawię jeszcze raz tabelkę :) NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a..........Sylwia......31......Szczecin...........................6/7.08 Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk............12...........18.09 reniol............Renia.....22...... Katowice..............8............08.09 angela32........Pati.......32.......DŚ......................3...nie odliczam tuptim..........gosia......32......Wroc.............staranka zawieszone Eva_B..........Angela.....23......\'Staffs............staranka od lipca \'07 Sabcial.........Sabina.....32.......Racibórz.............13............8.09 Gruby miś....Katarzyna..32 .....Pruszków .............1 ...........11.09 Fryzella26....Donata.....26......Białystok...............4............23.09 Lucyjka........Kasia........29......K-ce....................4...........06.09 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........28.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....25.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........27...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum.......27 ............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............20................29.01.07 Juskach .......Justyna.....25......Centrum....????................?????????? Iiiiiiiii trzymamy kciuki w nadchodzącym czasie zaaaaaaa RENIOLA, GRUBEGO MISIA, SABCIALA (która ma opiernicz za tak długie nie pojawianie się) :D Dla aktualnie testujących fluidki ****************************************************************** ****************************************************************** ****************************************************************** Dla starających się......też fluidki :D ******************************************************************* ****************************************************************** ***************************************************************** :D :D :D :D :D :D :D Trzymam kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa również proszona jest o stawienie się na forum!!!! Na ból głowy najlepsze są pogaduchy :D Nooo. Odpiszę jutro, obiecuuję, dziś moja siła intelektu zaginęła i większy wysiłek móżdżkowy nie jest wskazany :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Miłego dnia :) Jsa spadam pisać konspekty, muszę napisać 4 :o Q tym dwa giganty :o Koszmar. Chtnie bzm nakopala do tylka temu co praktyki wymslil. Sorki nie mam polskich znakow bo mi sie co jakis czas klawatura sypie. Ale Wam życzę miłego weekendu!!!!!!!!!!!!!! Buziole!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła wczoraj wieczorem, więc poprawiam tabelkę: NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a..........Sylwia......31......Szczecin...........................6/7.08 Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk............12...........18.09 reniol............Renia.....22...... Katowice..............9............08.10 angela32........Pati.......32.......DŚ......................3...nie odliczam tuptim..........gosia......32......Wroc.............staranka zawieszone Eva_B..........Angela.....23......\'Staffs............staranka od lipca \'07 Sabcial.........Sabina.....32.......Racibórz.............13............8.09 Gruby miś....Katarzyna..32 .....Pruszków .............1 ...........11.09 Fryzella26....Donata.....26......Białystok...............4............23.09 Lucyjka........Kasia........29......K-ce....................4...........06.09 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........28.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....25.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........27...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum.......27 ............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............20................29.01.07 Juskach .......Justyna.....25......Centrum....????................?????????? Na razie się nie przejmuję, mam trochę roboty, jutro wieczorem jedziemy do znajomych, więc może nie zdążę się jakoś bardzo zdołować. A od poniedziałku znów praca z młodzieżą, więc jakoś chyba przetrzymam. Niech żyje praca (nie spodziewałam się, że kiedyś tak napiszę, ale przynajmniej nie ma czasu na myślenie o głupotach). Po kolei: Lucyjko, niestety nie mam adresu do stronki na której są wszystkie emotkikontki, czy jak to się nazywa, ale wściekłą minkę robisz tak: nawias kwadratowy, potem bez spacji wpisujesz słowo wściekły albo tak samo bez polskich znaków i znów bez spacji zamykasz nawias kwadratowy:) Fryzella, mi też niektórzy znajomi zaczynają marudzić co z dzieckiem, blabla...męczy mnie to trochę, bo wszyscy myślą, że my nic tylko o rozrywkach myślimy a dzieci pewnie wcale nie chcemy...Co którzy tak nam marudzą to oczywiście albo znajomi księża, którym ten problem odpada, albo małżeństwa które już mają dzieci, więc albo już zapomnieli że to nietakie łatwe, albo po prostu nie mieli takich problemów. misiaczkowa, o egzaminie pisałam na poprzedniej stronce, było w miarę spoko, ale tak całkiem to zadowolona nie jestem:o Okazało się, że w poniedziałek są wyniki a dopiero w środę będzie lista przyjętych, więc niestety czekanie się wydłuża:( Nie wiem wprawdzie jaka jest różnica między jednym a drugim ,ale to już trudno. A co do konspektów- dasz radę!!! Przypomnisz sobie tą całą Iliadę i będzie fajna lekcja:) Trzymam kciuki:) Ja muszę do 18 września donieść do szkoły plan rozwoju....cokolwiek to jest... ;) No nic, idę zjeść jakiegoś owoca i zabrać się za przygotowanie zajęć. Aha, jeszcze jedno. Dziś zakupiłam sobie w księgarni językowej ćwiczenia do jednego podręcznika i 2 kasety do kompletu. Miałam kartę stałego klienta z 15% rabatem więc sobie szłam spokojnie na zakupy. Przy kasie usłyszałam: 63 zł...... Matko!!!!Za ćwiczenia co mają 50 stron i 2 kasety???!!!???!!! Koszmar! Zmykam już, się zdenerwuję jeszcze bardziej. Zyczę wszystkim spokjnego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Proboje emotikonki 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
No, wsciekla wyszla :) z zmeczona nie :P Reniol, odpocznij w weekend! Wszystkie babeczki zrobcie sobie chwile przerwy, bo widze, ze jestescie strasznie zalatane. A to dziecie w drodze, a to praca albo szkola ;) Ja dzisiaj odwalilam kawal fizycznej roboty, ale mozg tez mi sie przy tym jakos zmeczyl i reszte wieczoru zamierzam sie byczyc!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie fajnie ze ktoś juz jest pod misiaczkową w tabelce, teraz to juz się posypie:) tak czuję:) Ja dziś najadłam sie strachu że ho ho... Od 2 dni nie bardzo czułam ruchy dziecka mimo, że wczesniej czulam je już regularnie- codzienie, troszke spanikowałam i po teklefonie do lekarza pojechalam do szpitala... na szczęście wszystko okazało się ok, uffff ale miałam różne myśli jadąc do szpitala, chociaż w myślach miałam słowa Wszystko będzie dobrze!!! Pielęgniarka zalecała zostać w szpitalku na badania, ale to by wiązało się z kilkoma dniami tam spędzonymi ( a wlasnie przyjechala siostra po pol roku nieobecności i bedzie jeszcze tylko 10 dni) także postanowiliśmy pójść prywatnie na badania i USG potwierdzilo ze wszytko jest dobrze a dzidzia najwidoczniej zmienila pozycje ze ją słabo czuje, ale swoją drogą pielegniarka powiedziala ze późno przyszlam, że trzeba od razu bo nie ma co czasu tracić, lepiej dmuchać na zimne, wyczytałam gdzieś że po okolo 25 tygodniu należy liczyć ruchy dziecka każdego dnia i jesli jest ich 10 to przestaje się liczyć, jeśli nie ma 10 danego dnia i następnego też nie czuć należy natychmiast isc sprawdzić czy wszystko ok, USG potwierdzilo że jest chlopczyk, także u nas będzie to prawdopodomnie Daniel, Dziś byłam też na zakupach i mam już prawie wszystko dla dzidzi, mam taką dobrą siostre że ja wybierałam zakupy a ona płaciła:) Wysyłam fluidki!!!!!!!!!!! abysmy mogły rozmawiać już wszystkie o naszych szczęściach, problemach obawach, itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooooo Reniol no tulam cię moculko!!!!!! Przykro mi, pójdź już sobie do doktorka, a może a nuż coś powie mądrego :) Bedzi dobrze... 👄 ❤️. Dasz radę...niepowodznie jest nieodłączną częścią sukcesu, będzie oki. Lucyjka..ślicznie ci wyszło ;) hhihi Poczwarko, noo ja ci sie nie dziwię, jak raz moja mała nie pokopała mnie wieczorkiem, to aż mi sie płakać chciało, ale przebudziłam się w nocy od kopniaczka i jak by mi kamień spadł z serca :D Ja na wielke zakupy jadę pod koniec października, mama mi za tydzień daje na łożeczko, musze gdzieś kasiorę schować, coby nie rozwalić na cóś innego :) Mam nakaz kupna nowego. Zastanawim się na tym z funkcja kołyski, ale cholercia drogie 330 zł, a ja bym się chciała w 350 zmieścić z łożeczkiem, materacem, wypełnieniem, pościelą, baldachimkiem lub moskitierą....e chyba się nie da ;) Jeszcze jeden piperzony konspekt...jak ktoś ma pomysł na temat Być czy mieć, to pisać :D Bleee :) Ale za to mózg aż mi paruje!!!!!! Że się tak wyrażę brzydko...zajefajnie :D Angela przekazuje juskah gorące gratulacje, pozdrawia i całuje Nas wszystkie :D Wraca już do domku :) Lidka kopie bo nie lubi jak siedzę tak długo, ale co zrobić, mam przerwy ale to niewiele daje :( Ideeee. skończę a w nagrode mam grejpfruta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×