Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Hej dziewczyny, proszę Was o wybaczenie, że mnie nie było, musiałam odpocząć od Topików i gadaniu o ciążach i dzieciach itp. Zaglądałam tu do Was i bylo mi miło, że pamiętacie o mnie wielkie dzięki - JESTEŚCIE CUDOWNE!!!! Cieszę sie też bardzo bo dużo tu zaciążonych i chyba dobrze trafiłam bo dziś na moim teście pokazały się dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakie mam uczucia mieszane z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej mam pełno obaw boję się czy aby uda mi się utrzymać tą ciążę. Dlatego jesteście pierwszymi osobami które wiedzą o mojej ciąży. Mam do was zaufanie. Nie wiem co będzie dalej na pewno za 2 tygodnie pójde do lekarza na badania mam nadzieję, ze ciążę potwierdzi i że wszystko będzie dobrze. Jestem i tak pełna obaw a jednoczesnie chciałabym o tym powiedzieć całemu światu!!!! Wartaitka ze mnie - wiem ;) Dziewczyny jestem i już mam nadzieję, nie znikne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszszeeeeeeee Sabcial! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 Ależ szczęśliwie się ten tydzień zaczął!!!!!!!! Fluidki dla reszty. Zobaczycie, jeszcze trochę i wszystkie będziemy w dolnej tabelce. Ja w to wierzę! 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Co za wiadomosci szok ale super gratulacje gruby misiu 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ]👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄[serce Faktycznie mozna ci pozazdroscic męzulka ;)Sabcial ale sie ciesze ze jestes,ale tą wiadomoscią to jeszcze zyje zaraz zawału dostanę od tylu przypływu szczescia gratulacje sabcial fasolki.🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ [kwiatek Teraz to napewno sie posypią jak z worka dzidzie ,ale super.Ciekawe jak angela moze tez ma fasoleczke? U mnie 18 dc ale piersi bolą od niedzieli dziwne ze tak wczesnie?Tylko szkoda ze po bokach mnie bolą a w ciązy chyba ][ussrodek przy sutkach? Jak to jest prosba do brzuszków? Pozdrowionka🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz chcem pogratulowac wszystkim przyszłym mamom ___ _______ 8888888 _______ _______ 8888888 ___ ____888 8888888 8888___ ____888 8888888 888 ___ __88888 8888888 888888_ _888888 8888888 88888 ___ 8888888 8888888 8888888 8888888 88_____ ___8888 8 __8 8888888 8888888 8888888 8888888 88_____ _____88 88 _88 8888888 8888888 8888888 8888888 8888___ _____88 88 _88 8888888 8888888 8888888 8888888 8888888 _____88 88 888 8888888 8888888 8888888 8888888 8888888 88___88 888 888 8888888 8888888 8888888 8888888 8888888 888_888 888 888 8888888 8888888 8888888 8888888 8888888 8888888 888 888 8888888 8888888 8888888 8888888 8888888 8888888 888 _88 8888888 8888888 8888888 8888888 8888888 8888888 88 __8 8888888 8888888 8888888 8888888 8888888 8888888 8 ___ _888888 8888888 8888888 8888888 8888888 888888 ___ ___8888 8888888 8888888 8888888 8888888 8888 ___ ______8 8888888 8888888 8888888 8888888 8 ___ _______ __88888 8888888 8888888 88888 ___ _______ ____888 8888888 8888888 888 ___ _______ _______ 8888888 8888888 8 ___ _______ _______ __88888 88888 Oraz aby nam tez sie w koncu udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ogólnie nic nie czuje, bola mnie piersi ale dokładnie tak samo jak przed okresem i trochę pobolewa mnie podbrzusze tak jakby miała zaraz przyjść@. Nie mam żadnych innych obiawów. Dziewczyny boje się, wszystkiego jak to będzie cały zcas myśle i się zadręczam ale mam nadzieję, ze mi przejdzie. Nadal nie mogę w to uwierzyć, ze się udało po tylu staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial, to normalne, że tak się czujesz. Wciąż nie mozesz uwierzyć. Ja miałam identyczne \"objawy\" ciąży jak Ty. Praktycznie brak objawów, bo były takie same jak na @. Trochę obolałe piersi i ból brzucha. Raaaanyyyyy jak ja się cieszę!!!!!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJU SABCIAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 AŻ SIE PORYCZAŁAM!!!!!!!!!!!!!!! ZE SZCZĘŚCIA OCZYWIŚCIE :D:D:D:D TO NIESAMOWITE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moja kochana, wiem że sie boisz też pewnię bym się bała... tyle starań, tyle chwil zwątpienia aż tu wreszcie są kreseczki!!!!!!!!!! myślę, ze to normalna reakcja!!! jeszcze zdąrzysz się nacieszyć!!!!!!!! jeju jak sie cieszę!!!!!!!!! coś niesamowitego!!!!!!!!!!!!! idę obudzić Maisiaczki :D:D:D G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuje Wam jak ja czytam Wasze wypowiedzi to jest mi miło aż się wzruszyłam. dziękuje Wam serdecznie. Wogóle to jestem okropna bo nie pogratulowałam wszystkim które zaszły w ciąże a również są na takim samym etapie co ja. Dziewczyny ciesze się bardzo, ze się Wam udało, wogóle, że nam się udało teraz będziemy przezywać etapy rozwoju naszych kruszynek w jednakowym czasie - super. Według moich obliczeń to gdzieś koło 20 maja mój skarb powinien być na świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam, ze misiaczki już w szkole :O cytuję smsa od Misiaczków: \"Qurfa ja już w szkole jestem! Ja pierdole! Ale się cieszę! Prześlij jej ucałowania ode mnie! Wspaniale! Ale się ruszyło! Masakra! Jee!Huraa! no oczyiwście na koniec reprymenda, ze mam sie wziąć do roboty ;) :P zaraz wychodzę... wdepnę po powrocie ;) Sabcialku jeszcze raz! 👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻 G R A T U L A C J E :d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D gratulacje, Sabcial... bardzo, bardzo się cieszę... jakby kto na mnie teraz spojrzał :D to wyglądam, jakbym się bardziej z Twojej ciąży cieszyła niż własnej :D ;) i mamy TAKI SAM TERMIN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Sabcial! Gratuluje!!! Wspaniale, ze ci sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu ja też się cieszyłam jak pisałaś że masz \"męża dziecioroba\" i zazdrościłam Ci bo myślałam, że mój czas sie wypalił, ze będę jeszcze długo czekać. Zazdrościłam pozytywnie bo musisz być prawdziwą matką taką od której można tylko brać przykład - naprawdę. Gruby Misiu kiedy idziesz do lekarza? Dziewczyny ja nadal nie umie w to uwierzyć? Ciesze się a z drugiej strony martwie dwa takie dziwne uczucia. Misiaczkowa chę Cię też przeprosić, że się nie odzywałam ale bardzo się przeczytałam, że bedziesz miała córcię - uwierz. Chyba takie przeczekanie dobrze mi zrobiło, wiecie całą noc nie spałam, mam tyle samo radości w sobie co wątpiliwości. Tak długo czekałam prawie rok a rece mi sie nadal trzęsą z jednej strony wkrzyczałabym to całemu światu a z drugiej chciałabym zachować aż do porodu? Po prostu BOJE SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SABCIAL-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę, że wreszcie się ruszyło!!! To jest znak, że wkońcu musi się udac, a im dłużej się staramy , tym bliżej jesteśmy sukcesu!!! HURRA!!! Lucyjko, co do temp, to musisz ją badać codziennie o jednej porze, najlepiej przed wstaniem z łóżka i najlepiej trzymać termometr w ustach albo...no...jakby to poweidzieć....między nogami....podobno pod pachą temp. nie jest tak dokładna i miarodajna. Powinna być przed owu ok 36.4-36.6 a po, jeśli doszło do zapłodnienia to ok.lub powyżej 37. Oczywiście to jest indywidualne, ale jeśli doszło do zapłodnienia to ta różnica powinna być zauważalna-wyższa temp. Młodzież rozbrykana coraz bardziej, w dodatku mają jakiś okres ochronny i nie mozna im wpisywać jedynek...co jest bardzo demobilizujące...Nie można zrboić żadnych luźniejszych zajęć, bo mają to wnosie i nie robią nic. Cala metodyka i uczenie się ciekawych zabaw językowych bierze w łeb, bo oni muszą pisać i być ciągle pytani żeby się nie pozabijać...:o misiaczkowa-powodzenia w szkole! Asiku, co z tym Twoim netem?? Wracaj do nas! Jutro mam wyniki egzaminu wstępnego i rocznicę ślubu:) Niestety mój mąż jutro calutki dzień pracuje, zobaczymy się dopiero ok.22:( Więc świętowanie przenosimy na sobotę lub niedzielę:) ❤️ mam jakiś mało obfity @ tym razem i szczerze mówiąc kusi mnie, żeby kupić test i sprawdzić czy przypgadkiem to nie jest TO. Ale poza tym że jest tylko trochę mniej obfity mam niewiele objawów...czasami boli mnie żołądek, dziś rano było mi niedobrze...no i tyle. Pewnie nic to nie znaczy...Co zrobiłybyście na moim miejscu?....Jestem głupia?...:o Zmykam, muszę przygotować lekcję dla przyszłych budowniczych naszych dróg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie moge ale wieści. Normalnie mnie dzisiaj zatkało. Ale się cieszę. G🌼r🌼a🌼t🌼u🌼l🌼a🌼c🌼j🌼e🌼 wszystkim nowym mamusią. Ale się ruszyło. Tylko tak dalej. Dzisiaj się jeszcze dowiedziałam , że moja koleżanka /też Ilona/ jest w ciąży i też ma termin jak ja. U mnie na szczęście lepiej badanka wyszły dobre. Nastraszyłam się bardzo ponieważ zaczyły mnie swędzeć stopy i trochę dłonie a przeczytałam w necie, że to mogą być objawy cholestazy groźnej dla płodu. Gin mnie pocieszył, że to może być z powodu hormonów. Kociczko dobrze , że już lepiej się czujesz, odpoczywaj i zdrowiej. Misiaczkowa ty się kochana nie przemęczaj co to za puszczanie krwi z noska. Pewno z przemęczenia łobuzie. Buziaczki dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ja to bym chyba d... z kopała tej twojej teściowej. Co za wredne babsko . Szkoda, że mieszkacie tak daleko bo my przyjelibyśmy wasze psiaki bez problemu. W te wakacje były u nas psaki znajomych któży wyjeżdżali . Reniolku mnie by pewno podkusiło sprawdzić teścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki jagulko🌼 Tylko że jutro rocznica i albo to będzie najpiękniejszy prezent (wiem, wiem że to raktycznie niemożliwe...) albo będzie mi przykro i cały dzień zepsuty... Ale z drugej strony mam tez jutro te wyniki, więc może one poprawiłyby mi humorek... A jak test będzie negatywny i się nie dostanę-wtedy dołek podwójny.... Ojojoj spadam, bo zaczynam gadać od rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D SABCIAL!!!!!!!!!!!! WIELKIE GRATULACJE I UŚCISKI DLA PRZYSZEJ MAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!! tAK SIĘ CIESZĘ!!!!!! zA CŁEGO SERDUCHA GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!! JUPI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HURAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 👄 ❤️ ❤️ Ja też nie miałam objawów, tylko ból piersi i brzusia :d Ale się cieszę ulalalalallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gruby misiu nadal czekam na opowieści jak zareagował mąż i dzieciaki :D Sabcialu ty też opowiedz, jak powidziałaś i jak zareagowali :d Buziaaaaaaaaaaaki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I spadajcie do II tabelki, bo bociek własnie może rozdaje bobasy i tylko zamęt wprowdzacie ;) Nie ma brania na zapas ;) Reniol rób, ja zawsze też robiłam po okresie ;) Trzymam kciuki!!!!!! W szkole jest w zasadzie ok, czasem lepiej a czasem gorzej, ale ogólnie szybko leci, więc już w przyszłym tygodniu będzie koniec :D Angelo, dziękuję, że mnie przekazałaś ;) 👄 A teściówkę to bym piiiiiiiiiiiiiiiiiiiii piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😡 No ja można :o Lucyjka tempka spada przed owu, jak się podniesie to już jest po. Jak są trzy dni podwyższonej temperatury to juest po owu, ale dla pewności ja zesze się jeszcze przytulałam ;) Jagulka, ta krewka to ze stresu, ale nogdy tak nie mialam, dopiero teraz w ciąży. EEE chyba mi tak nie zostanie ??? :o Zmykam pisac konspekty :o Ehhhhh wesołe jest życie praktykanta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co jest z wami czekamy cały czas na opowiadania jak mężusie zareagowali na wieści. Ja też nie miałam żadnych objawów nawet nie wiedziałam ,że jestem w ciąży. Dopiero po ok 2 tygodniach zaczęły się pokazywać. Reniolku napewno się dostaniesz nic niebój. My wierzymy w ciebie. A teścik no cóż jak wyjdzie to by był cudowny prezencik na jutro a jak będzie negatywny to już za niedługo znowu zaczną sie dni płodne i nowa szansa. Więc może warto spróbować. Angela kiedy zdasz sprawozdanie z wycieczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa przecież wiesz, że nie wolno ci się stresować. Mały Misiaczek musi byc szczęśliwy a jak mamusia się zederwuje to dzidzia tez to odczuwa. Mam nadzieje, że ta krewka już się nie powtórzy Ale się objadłam spaghetti brzuch mi zachwile rozwali a mężuś mówił jeść z rozsądkiem i po troche no cóż jak zwykle go nie posłuchałam i teraz cierpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dla szczesliwego topiku :D.Reniol bardzo mi przykro z powodu tesciowej,wtretna kobieta ,szok.Ja na twoim miejscu zrobiłabym test bo jesli czujesz ze okres jakis inny,zrób a co tam ,jak nic nie wyjdzie to przeciez spróbujecie w nastepnym cyklu.Misiaczkowa nie denerwuj sie wszystkim,misiaczek tez to odczuwa.Grubu misiu i sabcial własnie czekamy na wasze opowiadanka jak to było z rodzinką po ogłoszeniu cudownej wiadomosci.Jagula kamien spadł mi z serce ze u ciebie badanka są dobre ale super.Dbaj kniecznie o siebie i bobaska,nawet mozesz sie poobzerac hi hi ih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chwilkę, zanim mąż wróci z pracy, to odpowiadam: :) mąż bez emocji: \"no i widzisz udało się...\" ale zadowolony ;) dzieciom nie mówimy... Zośka jest strraaaaaaaszną gadułą i rozpaplałaby \"wszem i wobec\" z Wojtusiem też nas \"wydała\" ;) poczekamy do drugiego trymestru, póki co, wieść się niesie tylko po forum :p Sabcial, jeśli nie będzie się działo nic niepokojącego, do lekarza wybieram się w przyszłym tygodniu, może nawet w następnym... Genewo! brak tu Twojej mądrej obecności, cóż szanujemy decyzję ❤️ może jak miną migreny wrócisz do Nas??? zadbaj o Siebie i nie bądź smutna... Angelo, opowiadaj... opowiadaj! a teściowe najczęściej mają tylko jedną dobrą stronę... gdyby nie one nie byłoby naszych ukochanych ;) :p tyle na razie... muszę załagodzić konflikty na podłodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniolku... Ty znasz najlepiej Swój organizm i jeśli @ jest rzeczywiście inna i uspokoi Cię, jak zrobisz test, to go zrób... proponuję taki plan ;) rano siusiasz do pojemniczka i odstawiasz... do późniejszego sprawdzenia... wracasz zadowolona zobaczywszy się w czołówce przyjętych na studia i... wtedy testujesz, jeśli wciąż będziesz miała na to ochotę :) POWODZENIA!!! jestem z Tobą 🌻 a 22 jest tak samo dobrą porą na świętowanie, jak każda inna! wszystkiego najlepszego dla Was... my też będziemy świętować kolejną rocznicę w tym miesiącu, to już ósma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Dzieki dziewczyny za rady co do tempki. Zmierze rano i zobacze. Wczoraj wieczorem byla 37,1 ....hmmmm... Reniol, ja mam tak samo! @ jakas inna, nie dosc, ze tydzien wczesniejsza to 2 dni plamienia, 2 dni wzglednie normalne ale mniej obfite i 2 plamienia. Wczesniej mialam 4 dni miesiaczki i tyle... Kusi mnie powtorzyc tescik (robilam na 2 dni przed miesiaczka jak mialam te plamienia, ale wtedy wyszedl negatywny). Ale z drugiej strony cycki juz nie bola :( Chyba jednak sobie daruje. Trzymam kciuki za egzaminy wstepne i za 2 krechy! Ale nie doluj jakby co! W koncu nam sie tez uda! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu, teraz to chyba musisz na siebie uważać, jejku, ja cię podziwiam, że dajesz sobi radę z 3 i teraz 4 w drodze :D No i finansowo, to pewnie też obciążenie :o Mi si ę marz trójeczka, ale zobaczymy jak to będzie :) Ale tak serio na tym się skończy czy zakladacie piątego maluszka??? Sorki, że tak się wypytuję, ale jestem w szoku, że przy trzech drobiazgach masz tyle siły, że zdecydowalaś się na kolejne dzieciątko :) To taki fenomen i się nadziwić nie mogę :) Ciekawe jak tam Sabcial :D No laski, wpisujcie się do tabelki!!!! To wy macie teraz 4-5 tydzień??? Łaaaaał :) 👄 A reszta to wie co ma robić??? Raz raz nie ociągac się!!!! Do roboty!!!! Uczyńcie z waszych mężów \"dzieciorobów\" ;) Może to Angela przylekła z Hiszapnii jakąś specjalna odmianę zaciążenia ;) Brac, nie gadać i zachodzić ;) Buzzzzzzzi!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) nie kupiłam testu...terazpo przeczytaniu waszych rad żałuję, ale nic to, najwyżej kupię jutro....mam tyle roboty że chyba trochę mniej o tym wszystkim myślę... i to chyba dobrze:) Ale byłam dziś w ciężkim szoku! Jechałam na zajęcia z wieczorówką, zestresowana, bo to takie wielkie byczki, średnio inteligentni i średnio mili, przynajmniej tak myślałam. Spóźniłam się na zajęcia 10 min. bo po drodze był wypadek i straszny korek. Myślalam, że już pewnie nikogo nie ma, że wszyscy psozli sobie na piwo. Przyjeżdżam, a tam czeka 5 chłopaczków na moje zajęcia. Mieli wprawdzie nadzieję, że nie przyjdę, ale czekali:D Wzruszyłam się, wpisałam wszystkim po plusie za to że czekali i przeprowadziłam lekcję, na której panowie siedzieli, zadawali pytania NA TEMAT i notowali to co mówiłam. Myślałam, że ich wycałuję!!! A teraz muszę zabierać się do następnych zajęć na jutro, dostałam jeszcze jednego ucznia na dość wysokim poziomie, więc muszę sobie pewne rzeczy przypomnieć, żeby nie wyjść na matołka...;) Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe przyszłe mamusie a dla nas, w pierwszej tabelce polecenie: Zachodzimy miłe panie, zachodzimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniolku... kupić zawsze zdążysz :) po sobotnim plamieniu też nie kupiłam... dopiero wczoraj, jak wyszłam na przedpołudniowy spacer... i miałam testować dziś rano :) ale, jak zwykle ;) moja niecierpliwość wzięła górę... nawet nie rozpakowałam zakupów, a byłam już w łazience... rezultat znacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość....padam na pyszczek:( Już nie mam siły.... Trudno, jedna lekcja przygotowana, druga w 60%, resztę będę wymyślać na bieżąco. albo nie wiem co...Nie mogę już!!! W dodatku męża jescze nie ma. Nagrywają i pewnie potrwa to jescze jakieś 2 godz!!!A ja tu sama, smutna, zmęczona....ja chcę się przytulić!!! Idę się wykąpać, może jescze trochę werwy w sobie odnajdę, to wymyślę coś w łóżku... Zmykam-miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :D Dzis jestem pierwsza,napewno zaraz sie tu zrobi tłumik .Dzis bolą mnie piersi jeszcze mocniej cos mi sie narobiło z tymi cyklami raz długie teraz noramalne.Najgorzej ze mnie bolą po bokach a nie w srodku i zaczynam sie wkurzac,ze znowu dostane tą @ wredną,brzucho mi tez boli.Kurka wodna zapomniałam o mierzeniach w tym cyklu,a jak dokładnie sie to robi bo ja juz zapomniałam?Dziewczynki prosze o pomoc bo ja jestem w tym zielona.Wiem ze trzeba tempke rano mierzyc chyba w buzce,ale niewiem jaka tempka za co odpowiada.Piersi mnie juz meczą bolą coraz mocniej a dopiero 19 dc.No dobra nie przynudzam miłedo dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzellko! u mnie też się zaczęlo od bocznego bólu piersi i boli dalej :) na temperaturze znam się kiepsko... bo zawsze gdy chciałam mierzyć, coś mi nie wychodziło... a w ostatnim cyklu Tonia stukła termometr :o Reniol! trzymam kciuki :) Angela, pisz!!! Misiaczkowa, mogę dopisać jeszcze jedną reakcję męża ;) pojechał wczoraj na zakupy i moich ulubionych smakołyków... przywiózł tyle... jakby na wojnę się szykował :p a ja dokonałam pierwszego \"ciążowego\" zakupu na allegro :) kupiłam sobie książkę z gimnastyką dla kobiet w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Gruby misiu narobiłas mi nadziei a od którego dc ci bolą piersi? Zawsze mi sie wydawało ze tylko w ciązy sutki i srodek boli.Zakup na alegro jest swietny sama bym chciała miec tez taki to super sprawa,ale najpierw trzeba miec dzidzie pod serduchem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×