Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

misiaczkowa-❤️ Witaj w domku:D Czekamy w takim razie jutro na wieści, co Ci pomogło, czy już wszystko dobrze i wogóle jak było:) Fryzelko-bardzo za Ciebie trzymamy kciuki, minie szybko i już niedługo będziesz spowrotem z nami❤️ Bądź dzielna, wszystko będzie dobrze na pewno!🌼 Sprawdziłam do końca matury, wytłumaczcie mi jedno: dlaczego 19-20 letni ludzie, mając fakultet z niemieckiego i francuskiego wybierają na maturę...angielski???Po jaką ciężką cholerę???Po to żebym się pośmiała??? Beznadzieja, to na prawdę trzeba mieć w głowie pusto żeby coś takiego zrobić, po na 28 osób zaliczyło chyba 6...koszmar... Idę pod prysznic i spać:) Trzymajcie się wszystkie ciepło i zdrowo, uważajcie jutro na drogach bo straszne mgły mają być, u nas już są. Buziaki i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa- witaj w domku!:-) Fryzella- przykro mi że to coś jeszcze urosło... Bardzo dobrze że to już w czwartek będziesz miała zabieg, mam nadzieję że uda się lekarzom bez usuwania macicy. Cholera, że też w naszym wieku muszą się takie rzeczy przyplątywać... Pamiętaj że jesteśmy z tobą! Wracaj do nas szybko, staraj się nie denerwowac. Zabieg jest konieczny i im szybciej będzie czwartek tym szybciej będziesz miała to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Zapraszam na kawke:D Dzisiaj zaczelismy przygotowania do szpitala,troche piore,byłam wczoraj w bibliotece wypozyczyłam fajne ksiązki.Psychicznie powoli sie przygotowuje,dzisiaj wieczorkiem jedziemy do tesciów bo musze pocieszyc tesciową ona bardziej sie przejmuje niz ja , jest bardzo wrazliwa.Bede za wami teskni. Reniol faktycznie oni są jacys dziwni ,niby mają po 20 lat ale chyba w głowie pustki. Misiaczkowa koniecznie opowiadaj co u ciebie jak było?Jak sie czujecie ty i Lideczka.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzella- spóźniłam się na kawę ale za to dotrzymam ci towarzystwa przy herbatce:-) Bardzo dobrze że bierzesz książki, czas szybciej zleci i szybciej wrócisz do nas na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo :) Fryzelko, przykro mi, że urosło :( Może uda się jakoś oszczędzić macicę :( Będę mocno trzymała kciuki, żeby wszystko przebiegło pomyślnie i żebyś szybko wróciła do zdrówka :) A książki to fajny pomysł i taniej wychodzi ;) Bo teraz w gazetach to nic nie ma, tylko reklamy ;) Wielki buziol dla Gewewy, że przesyłała wieści ode mnie i od was!!!! 👄 A ja się wyleżałam, odpoczęłam, było mi to potrzebne, skurczy jest zdecydownie mnie, ale po szpitalu zostały mi dziwne godziny przyjmowania leków i teraz muszę wstawać o 6 żeby połknąć tabletkę. Lekarz ostrzegł mnie, żebym brała regularnie, bo teraz to już nie przelewki. Podczas ktg pokazały się skurcze, więc mój ginio miał powody do gadania ;) Nasłuchałam się pikania serduszka aż mi teraz brakuje tego dźwięku. Malutka jest niezwykle ruchliwa, kilka razy połozna się wkurzyła i odłączyła mnie przed czasem od maszyny, bo Lidka tak waliła w czujniki. Mała spryciulka trafiała dokładnie w czujniki ;) Chyba jej się nie podobało, że ktoś ściska jej domek i każe mamie leżeć na lewej stronie ;) Ogólnie to czuję się duużo lepiej, poznałam kilka dziewczyn, fajnie było czasem zejść się w jednym pokoju i pogadać :) I uczestniczyłam w pierwszej fazie porodu, nie spałam do 3 nad ranem, bo była głupia położna, która bagatelizowała postępu porodowe i wolała sobie pospać, a tymczasem laska w ciągu trzech godzin ze skurczy co 10-8 min zeszła na co 2 minuty :o i do rozwarcia na 6 :o To ja tam do niej gadałam, wode jej podałam, potem spakowałam torbę, jednym słowem chyba pójdę do nieba ;p A dziewczę urodziło godzinę później swe pierwsze dziecię, mało brakowało ;) I w końcu sie najadłam :D Bo ja schudłam tam kilogram i teraz muszę nadrobić ;p No i tęskniłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 No to zmykam bo muszę sobie porobić parę rzeczy a nie chcę ganiać :) Miłego dnia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i zmianił mi się termin porodu :( Bo maleństwo waży tylko 1450 gramów i mam teraz na 5 lutego. A jak patrzyłam na wyniki z usg, to jeden wskaźnik nawet wskazywał, że to 27 tc i 5 dzień :( Nie wiem co o tym myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa- to teraz muscie się z Lidką odkarmić i duzo odpoczywać i juz wszystko musi być dobrze. Niestety szkoda komentować pomoc medyczną w szpitalach. Dobrze że inni pacjenci moga pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze, ze będzie dobrze Fryzella - życze Ci tego z calego serca. Npisze później więcej. Misisczkowa nic się nie martw Lideczka nadrobi wagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) misiaczkowa, to dobrze, że było Ci tam dobrze, że odpocząełaś, martwiłam się żebyś tam nie napatrzyła się na jakieś problemy i komplikacje, ale skoro było miło to super! No i do nieba na bank! A teraz jedz sobie pysznie i dalej odpoczywaj!!! Asik, a co u Ciebie? Jak się czujesz? Fryzelko, dobrze, że tak do tego podchodzisz:) Teściowa jak to teściowa, zawsze bardziej przeżywa. Będzie dobrze!!! sabcial-odpoczywaj ile się da! Mnie dziś po raz enty wkurzył uczeń, wpisałam mu uwagę, poszłam do dyrektorki i skończyło się tym, że jeszcze jedna uwaga i wylatuje ze szkoły. Dlaczego ludzie tak sobie komplikują życie? Zaraz jadę do pracy, na szczęście nie muszę dziś grać, więc wrócę prze 18 i sobie poodpoczywam:D angela-co u CIebie? gruby misiu-już lepiej? Dziewczyny-trzymajcie się ciepło i dzielnie no i przesyłam fluidki dla starających się ************************************************************************************ 😘 Aha, zapomniałabym, dziewczyny w ciąży, pytanko mam: czy powinnam już zacząć smarować się czymś na rozstępy? To 12 tc. Czy wystarczy oliwka? Czy jakaś dieta może je zminimalizować? Co wy stosujecie? Z góry dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mam do sprzedania 45 sztuk ciuszków po moim synku niestety już z nich wyrósł i chcę je sprzedać aby zakupić mu kolejne Ciuszki są po chłopcu ale mogą być również dla dziewczynki . Nawet jeden komplet jest rózowy Zapraszam do licytacji napewno nie pożałujecie Pozdrawiam http://www.allegro.pl/item144059104_sliczne_ciuszki_od_0_6m_na_zime.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Reniol- czuję się dobrze. To dopiero 20dc, bromergon grzecznie i regularnie biorę. Z utęsknieniem czekam kiedy wreszcie zaowocuje to dwoma kreseczkami i brakiem @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Zapraszam na kawke ostatnią ze mną w tym tygodniu bo jutro o tej porze bede jechac do kliniki.Boje sie bardzo ,a najbardziej ze mi wytną za duzo,ale bede walczyc nie dam mu wyciąć bo to przeciez najłatwiej.Mam pytanie czy jezeli usuną mi czesc macicy nie całą bede mogła miec dzieci? Trzymajcie za mnie kciuki zeby wszystko poszło pomyslnie. Dziewczyny wszystkie was pozdrawiam.Mam nadzieje ze dopóki wyzdrowieje króras z nas bedzie w ciązy. Kawka stygnie ,niech ktos przyjdzie ze mną pobyc chwilke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzelko trzymam kciukasy. Strasznie, strasznie mocno ❤️ ❤️ ❤️. Będzie dobrze, przecież musi być 🌼. Ja z chęcią wpadnę na kawkę, bo mam straszną na nią chętkę ;). Buziaki dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również trzymam kciuki, musisz być dzielna a wierze, ze wszystko dobrze sie skończy. Kobiety potrafia dużo wycierpieć. Trzymaj się i miej nadzieję bo ona umiera ostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fryzelko Już się w końcu zorganizowałam. Na początu było strasznie ciężko i nie miałam na nic czasu. Ale teraz już się siebie oboje nauczyliśmy i mamy ustalony rytm dnia. Hubcio jest cudny, zmienia się z dnia na dzień :) Dzisiaj idziemy na szczepienie i bardzo się boję, bo napewno będzie płakał a ja nie będę umiała mu pomóć.... Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po staremu, odpoczywam znów coś tam robie ale ogólnie stwierdzam, że cała ta ciąża jest zupełnie inna niż z moją córcią 8 lat temu - wiek jednak robi swoje;) Mam jednak nadzieję, że potem będę się czuła na 20-cia gdy maluszek będzie na świecie :) Misiaczkowa jesteś super, ze pomogłas tej dziewczynie, kobiety są solidarne ;) Asik życze Ci z całego serca abyś wreszcie zobaczyła dwie kreski na teście ciążowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy pisąłm ale mój tato ma na imię HUBERT i jest wspaniałym człowiekiem - zycze Ci aby Hubcio też taki był - Kocico! Na pewno trzeba na wszystko zcasu aby zorganizować sobie życie z takim maluszkiem - czasem się boję jak to będzie czy dam radę, przecież wszystko już zapomniałam - licze jednak na mój instynkt macierzyński ;) Gruby Misiu co u CIEBIE ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial- tfu, tfu- żeby nie zapeszyć;-) Fryzello- dołączam do porannej kawki. Późno trochę ale cóż- praca:-) Jutro musi pójść wszystko gładko i bez komplikacji!!! Cały topik przeciez sciska kciuki i sercem będzie przy tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzello, trzymam kciuki i wysylam pozytywne fluidki 🌼. Misiaczkowa, dobrze, ze juz w domu jestes :) Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial, pisałaś że Twój tatuś to Hubert. Mam nadzieję, że mój synek też będzie dobrym człowiekiem ❤️. My po szczepieniu. Hubcio strasznie się rozpłakał. Myślałam, że bedę płakać razem z nim, ale udało się tego uniknąć. Uspokoiłam go i jak wychodziliśmy to nawet się uśmiechał ❤️. Ale teraz jest bardzo niespokojny, biedaczek :(. Waży już 5280 :o. Przy jego wadze urodzeniowej 3200g to bardzo duzo, ale co mam zrobić jak on ciągle chce jeść??? :P Buziaki dla Was, no i przesyłam pozytywne fluidyyyyyy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Mam dziś taki dzień że najchętniej kogoś bym zabiła Najpierw się okazało, że muszę jeszcze wyliczyć średnią, modalną i jeszcze jakieś cholerstwo z każdej matury, każdemu uczniowi (28 sztuk) żeby się dowiedzieć co to jest i jak się to robi musiałam opuścić wykład i specjalnie jechać do szkoły. Potem o mało nie miałam przez jakiegoś barana wypadku na drodze, potem nie mogłam znaleźć komórki bo spadła mi pod fotel w samochodzie...MAM DOść Dobra wiadomość, uczeń który tak mnie wnerwiał został przeniesiony do grupy, której prawdopodobnie nie uczę:D Uwierzę, jak zobaczę, ale i tak jest dobrze:) kocico-dobrze, że już łatiwiej Ci idzie z maluszkiem❤️ Ale miło się czyta co tam u was leci:) Fryzelko, bądź dzielna, wszystkie za Ciebie trzymamy kciuki, walcz tam o swoje i szybko zdrowiutka do nas wracaj! Asik-trzymam za Ciebie! Fluidki: 🌼🌼🌼🌼🌼 Lucyko-co słychać? gruby misiu-gdzie się podziewasz???😭 misiaczkowa-odpoczywasz mam nadzieję? angela-odezwij się! Idę sobie pooddychać spokojnie, bo ciągle mi do tego wszystkiego literki przeskakują i wkurzona jestem jeszcze bardziej... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocico, miało być jak tam u was leci, a wyszedł jakiś poplątaniec...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. U mnie duzo pracy jak zwykle :( Dwie promotorki mam i kazda swoje pomysly dorzuca, a ja mam swoja \"wizje\" i niebardzo umiem poskladac ta prace do kupy. Humor kiepski. Pojawiaja mi sie objawy nadczynnosci tarczycy, ktore miala kilka lat temu jak wyniki byly duzo gorsze. A teraz ledwo przekroczona norma, ale boje sie, ze bedzie coraz gorzej. Za 3 miesiace powtorze badania. Chce sprobowac witamin, zmiany soli i wiecej sie ruszac. Moze to uspokoi organizm. Jesli bedzie gorzej, to niestety musze zaczac leczenie i chyba przerwac staranka na dluzej. Od gina dostalam duphaston, bo mam mala macice. Ale nie wierze, ze sie uda mi zajsc w ciagu tych 3 miesiecy na duphastonie. :( Fryzello, wysylam fluidki, zeby zabieg byl jak najoszczedniejszy. Reniol, dzisiejszy dzien bedzie lepszy! Glowa do gory! Kocico, buziaki dla Hubercika 👄 No i dla Asika fluidek, zeby bromek pomogl. Ile masz do @? U mnie cyce bola, wiec w tym cyklu nie licze na cudza dwukreskowe. Poczwarko, gratuluje malenstwa!! 🌼 Gruby Misiu, Sabcialu i Misiaczkowa 🌼 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziiiieeeeeeeń doberek!!!!!!!!!! Trzepie mnie dziś po fenoterolu :o Za późno zjadłam śniadanko ;) Fryzelko trzymam mooooooocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 Reniol, ty się kobito nie denerwuj tak, choć i ja mam nerwy jak widzę jak niektóre matoły jeżdżą :o Lucyjka, qurcze, może się udać, ale okropnie z tą tarczycą :( Ale musi być dobrze, moze własnie bez leków sobie lepiej poradzisz :) Fajnie, że ciążarówki czują sie dobrze i oby tak do końca :D Ja chyba jeszcze nie pogratulowałam poczwarce osobiście maleństwa....👄 wielki buziak i wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!!🌼 ❤️ Ideee :) Miłegooo dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzello- trzymaj się, jesteśmy z tobą!!!! Lucyjka- może te bolące piersi są właśnie dobrym objawem. Na dwoje babka wróżyła... U mnie 21dc, mam sajgon w pracy więc nie wiem, chyba nie mam żadnych objawów, głowa mnie boli od jakichś 3 dni... Za tydzień mam dostać @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik trzymam mocno kciukasy. Życzę Ci z całego serca aby się udało :) Jestem zmęczona pogodą bo to chyba przez nią boli mnie znów głowa :( Ogólnie jednak nie narzekam - przetrzymam wszytsko dla maluszka /wiecie nie mogę się już doczekać jego przyjścia na świat/ jestem niecierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) Lucyjko, może poradzisz sobie z tą tarczycą naturalnymi sposobami, bardzo trzymam za to kciuki. A po duphastonie wielu kobietom się udawało, więc i Tobie może się udać! Też mi jakiś gin kiedyś zdiagnozował małą macicę, nie ten do którego teraz chodzę, ten nic na ten temat nie mówił, ale i tak mam przez to niezłe schizy:o Nadal mam delikatne mdłości rano, nadal mam białawy śluz, jem baaardzo dużo, brzuch przestał pobolewać no i nic złego chyba się nie dzieje, więc myślę, że wszystko jest ok, ale co się nazastanawiam to moje... Asiku-a może własnie przez ten sajgon w pracy się zagapisz i akurat się uda:) Fryzelka już chyba po zabiegu...mam nadzieję, że wszystko poszło dobrze❤️ misiaczkowa-bardzo proszę czuć się dobrze i sobie odpoczywać! I głaskaj od nas Lideczkę:) I skoro nareszcie do nas wróciłaś to mam pytanko: co stosujesz na rozstępy? Oliwkę czy jakieś kremy? Co pomaga? Czy już powinnam zacząć stosowanie czegoś? Doradź, please. Ja dziś zrobiłam pierwszy krok w kierunku mojej pracy-pożyczyłam od promotora książkę:D jestem z siebie dumna, muszę oddać szybko, więc też szybko muszę przeczytać. Oby to była dobra mobilizacja:) Zmykam sobie na razie, miłego wieczorku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam nadzieję, że nam Fryzellkę pięknie naprawili i że wkrótce do nas wróci... ❤️ 🌻 Reniolku, ja się smarowałam pracowicie... a rozstępami paskudnymi pokryłam się... po porodzie... trudno, widać taka moja uroda :o samopoczucie nadal do dupy... jutro wieczorem idę do pani gin, może trochę poprawi mi humor... słońca! albo chociaż śniegu mi dajce!!! ileż może trwać zasmarkana jesień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×